سن کوئنتین coronavirus شیوع گسترش: 1,059 زندانیان آلوده اعدام زندانی می میرد

با حدود یک سوم از سن کوئنتین این زندانیان در حال حاضر با آلوده coronavirus پس از انتقال زندانیان از جنوب کالیفرنیا تادیبی مرکز تاخت و تاز کردن توسط بیماری, Marin County مقامات دوشنبه نشان داد که یک محکوم به اعدام اهل بیت مرده یافت در هفته گذشته در سلول خود آزمایش مثبت برای COVID-19.

ریچارد Stitely مرگ برای اولین بار در کالیفرنیا قدیمی ترین و بدنام ترین زندان که در آن 1,059 زندانیان و 102 تادیبی و کادر پزشکی باید آزمایش مثبت برای ویروس.

مارین کانتی زندان پیشی گرفته کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به عنوان آلوده ترین زندان در کشور است.

تبلیغات

مارین کانتی بیمارستان های هولناک شده است با مراقبت های ویژه از بیماران از زندان است. در دوشنبه 22 زندانیان تحت درمان در این شهرستان بیمارستان, مقامات گفت.

در نامه ارسالی دوشنبه به دولت Marin County هیئت ناظران جمهور کیت برنج درخواست “استقرار در محل ظرفیت برای مدیریت مراقبت از زندانیان بیمار با COVID-19 و استقرار یک حادثه فرمانده در تاسیسات با شیوع مدیریت تخصص.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت آینده شد تا با یک طرح که شامل “استفاده از ستون بیمارستان یکی از ما مراقبت جایگزین امکانات سایت” در شهرستان دالی سیتی برای درمان زندانیان.

“سن کوئنتین: به طوری که ما در منطقه از تمرکز و نگرانی در حال حاضر” Newsom روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

Stitely شده بود اعدام برای نزدیک به سه دهه پس از اینکه حکم برای 1990 تجاوز به عنف و قتل کارول انگری, 47 بود که در گذشته دیده می شود ترک اسپرک بار با او.

او یکی از 725 اعدام زندانیان مستقر در منطقه خلیج زندان است. از کسانی که نزدیک به 200 آزمایش مثبت برای coronavirus.

Stitely رسمی علت مرگ هنوز در انتظار بررسی بیشتر با توجه به Marin County sheriff-پزشکی قانونی مقامات.

بر خلاف دیگر زندانها در کالیفرنیا در سن کوئنتین فرار کرده بود هر coronavirus شیوع تا اوایل ماه ژوئن است. اما 121 زندانیان منتقل شدند از چین زندان سن کوئنتین در 30 مه.

تبلیغات

کالیفرنیا موسسه برای مردان, زود سر چشمه از coronavirus موارد در دولت, زندان, سیستم گزارش شده مرگ و میر از 16 زندانیان. در سطح ایالت, 22 زندانیان فوت کرده اند از ویروس-بیماری های مرتبط با بیش از 4800 تست مثبت است.

زندانیان در چین که تست مثبت و پزشکی آسیب پذیر منتقل شدند به زندانهای دیگر از جمله سن کوئنتین و کورکوران. انتقال مشتعل شیوع بیماری در زندانها با یک قاضی فدرال خواستار حرکت قابل شکست است.

Newsom اذعان کرد نقش انتقال بازی کرده بود در سن کوئنتین شیوع.

“به نظر می رسد و به نظر می رسد در این مورد. دوباره ما هنوز هم از طریق تکمیل تحقیقات بنابراین من می خواهم به آن به عنوان یک نکته از نظر مردم قبل از اجرای آن با” فرماندار روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

مشابه انتقال زندانیان از سن کوئنتین به یک زندان در شهرستان کرن به تعویق افتاد هفته گذشته پس از برخی از زندانیان آزمایش مثبت است. قبل از مارس 30 انتقال از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین, the California Department of Corrections و توانبخشی متوقف شده بود حرکت تمام زندانیان برای محدود کردن بیشتر شیوع بیماری به یک چند از آن 35 زندانها.

همانطور که از دوشنبه 2,526 زندانیان در سن کوئنتین تا به حال تست شده برای coronavirus با توجه به گروه اصلاحات و توانبخشی داده است. حدود دو پنجم از زندانیان تلقی آسیب پذیر به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

“ما از نزدیک نظارت و به سرعت در پاسخ به موارد مثبت COVID-19 در زندانها از جمله در San Quentin” اصلاحات سخنگوی دانا Simas در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این ما در حال کار به طور مشترک با دادگاه فدرال منصوب گیرنده در مسکن و درمان و همچنین بهداشت عمومی سازمان و ذینفعان برای ایمنی و امنیت از ما زندانیان کارکنان و جوامع است.”

تبلیغات

مقامات زندان دوشنبه راه اندازی چادر در خارج متری به عنوان بخشی از تلاش برای اجتماعی فاصله برخی از زندانیان. مشابه حرکت بود در کالیفرنیا موسسه برای مردان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>