ببینید که چگونه خود را به ساحل مورد علاقه رتبه در آخرین آلودگی گزارش کارت

به عنوان coronavirus ساحل محدودیت ادامه به پیچیده تابستان برنامه های کالیفرنیا حداقل یک چیزی برای نگاه به جلو به: بسیاری از سواحل بسیار پاک تر از در سال گذشته.

در یک بررسی سالانه بیش از 500 سواحل درمان خلیج گزارش روز شنبه که 92 درصد از دولت سواحل وارد شده خوب از آب با کیفیت علائم بین آوریل و اکتبر 2019 — قابل توجه بهبود از سال های قبل زمانی که در زمستان سنگین باران شسته سطل زباله, آفت کش ها, مدفوع سگ ها و خودرو مایعات و همچنین microplastics به طوفان تخلیه و به اقیانوس.

یک نسبتا خشک سال به معنای کمتر آلوده سواحل — به خصوص در جنوب کالیفرنیا که در اورنج کانتی به حال 20 از دولت تمیزترین سواحل است.

هنوز گروه زیست محیطی اشاره کرد برخی از لجبازی (و تعجب آور) جیب آلودگی در امتداد ساحل. شش نفر از دولت 10 کثیف ترین سواحل در این سال ها در سان متئو کانتی — یک تعداد غیر منتظره ای بالا برای این بخش از منطقه خلیج.

تبلیغات

چهار نفر دیگر در ساحل بد شانسی لیست شناخته شده هستند نقاط مشکل در جنوب کالیفرنیا: Poche در ساحل نهر خروجی و سن کلمنت اسکله در اورنج کانتی; توپانگا ساحل در لس آنجلس; و تعطیلات جزیره شمالی یارو در سن دیگو ماموریت خلیج.

California's 10 most-polluted beaches

سالانه “گزارش کارت” در حال حاضر در آن 30 سال اختصاص حرف نمرات A+ از طریق F بر اساس روال ساحل آب با کیفیت نمونه برداری انجام شده توسط county, مقامات بهداشت و بهداشت و ادارات و وزارت امور خارجه و سازمان های قبیله ای. آب نمونه ها مورد آناليز قرار گرفتند و سه مدفوع-شاخص باکتری است که نشان می دهد آلودگی ناشی از منابع متعدد از جمله انسان و حیوانات زباله.

از آنجا که داده های خام و قالب بندی متفاوت شهرستان به شهرستان التیام بای شروع تدوین و ترجمه این اطلاعات در هر سال به یک نامه ساده درجه. دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره تایید این گزارش که تحت تاثیر تحقیقات قابل توجهی در طول سال و تحت فشار قرار دادند کالیفرنیا برای تبدیل شدن به یک رهبر در تمیز-نظارت بر آب.

تبلیغات

شکسته به سادگی بالاتر از درجه بهتر کیفیت آب. کاهش درجه بیشتر خطرات بهداشتی. شنا در ساحل با یک درجه C یا پایین تر تا حد زیادی افزایش می دهد خطر ابتلا به خارش پوست گوش و عفونت های فوقانی تنفسی و بیماری های دیگر مانند آنفولانزای معده است.

کالیفرنیا کثیف ترین ساحل در این سال به عنوان یک شگفتی: فیتزجرالد, دریایی, ذخیره, توسط سن ویسنت نهر خروجی در سان متئو کانتی. رزرو به طور کلی خوب است تابستان آب با کیفیت و هرگز به نظر می رسد در بد شانسی لیست قبل از.

لیندا Mar ساحل در سن پدرو نهر در Pacifica ساخته شده بالا 10 برای سومین سال در یک ردیف; Erckenbrack پارک در پرورش شهر در آمد در شماره 4; و سه مکان در نیمه ماه خلیج ستون نقطه بندر در نظر گرفته شد میان دولت کثیف ترین سواحل این سال است.

تبلیغات

لوقا زنجبیل یک آب با کیفیت دانشمند در درمان این خلیج وجود دارد گفت: به نظر نمی رسد به یک فاضلاب نشت و یا رویداد است که می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از سواحل در سان متئو کانتی شد بیشتر آلوده از حد نرمال این سال است.

مقامات در منطقه می تواند به دنبال چکه کن لوله, او گفت:, و انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از منبع تحقیقات — بالا رفتن از حوزه آبخيز و از طریق تخلیه طوفان به عنوان مثال برای پیدا کردن جایی که این آلودگی ممکن است در آینده از.

این scarlet-نامه نمرات الهام گرفته اند تعدادی از پروژه ها در طول سال. کاول در ساحل سانتا کروز مزمن بالا 10 بد شانسی کاهش یافته است خاموش لیست این سال پس از مسئولان شهرستان و گروه های زیست محیطی همکاری برای تعمیر خطوط فاضلاب و منحرف کردن آب های آلوده قبل از آن را به اقیانوس. آنها همچنین راههایی را برای جلوگیری از پرندگان از تودرتو و ایرانی در اسکله.

در لانگ بیچ مقامات بهبود گردش آب در کلرادو تالاب و حذف آلوده رسوب. بهبود مشابه ساخته شده بودند در Avalon بندر استفاده می شود که به یکی از دولتی ترین سواحل آلوده.

تبلیغات

در سراسر جنوب کالیفرنیا نمرات این سال ها خوب بود به طور کلی. اورنج کانتی تا به حال 20 سواحل دريافت A+ کلاس هر هفته در طول تمام فصول و شرایط آب و هوایی و سن دیگو شهرستان تا به حال 10 از جمله پنج در کارلسبد برای سال دوم در یک ردیف.

سه سواحل در لس آنجلس نیز در درمان این خلیج را “افتخار رول”: پالوس وردس یارو و پالوس وردس نقطه بلند و ردندو دولت در توپاز خیابان. در شهرستان ونتورا 100% از سواحل آن دریافت نمرات دوم تابستان در یک ردیف.

A woman walks along the rocky stretch of beach heading to the tidepools at Abalone Cove. 

یک پیاده روی در امتداد صخره ای کش رفتن به tidepools در صدف آبالون یارو.

(برای بار)

ساحل, داده, نیست, همیشه, این, تمیز و یا شفاف است. سی سال پیش شناگران خواهد مریض به خصوص پس از آن بارید اما تعداد کمی از مردم می دانستند زمانی که و یا که در آن برای جلوگیری از ساحل.

تبلیغات

خوانده شده را علامت طلا, درمان خلیج کارکنان دانشمند هنوز هم به خاطر دمدمی مزاجی رعد و برق در تابستان سال 1989 که زدم یک ونیز ایستگاه پمپاژ فاضلاب. عمومی شنا که آب همه آخر هفته, او گفت:, و نمی شنوند در مورد آن تا چند روز بعد.

“به نظر من” او گفت: “آخرین کلش.”

او پیش نویس ساحل گزارش کارت و با یک تیم از دانشمندان انجام یک اپیدمیولوژی مطالعه که متصل برای اولین بار فقط در چگونه افراد بیمار می تواند از شنا کردن در آب های آلوده شهری رواناب. ثابت drumbeat از فقیر ساحل نمرات دادند و دولت نیاز به استاندارد نظارت عمومی و اطلاع رسانی از فاضلاب نشت.

دولت از بودجه قابل توجهی تحقیقات و سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در ساحل پاک در طرح کمک های مالی — بسیاری از اولویت بندی بر اساس ساحل, کارنامه رتبه بندی. مقامات همچنین در حال حاضر با استفاده از داده ها برای کمک به تعیین آب تمیز عمل نقض و املاک و مستغلات تبلیغ کرده و حتی با استفاده از یک کلاس برای ترویج ساحلی خانه.

تبلیغات

روش های مانیتورینگ و گزارش زمان واقعی نیز بهبود یافته و بررسی گسترش به سواحل اورگان و دولت واشنگتن. سال آینده این گزارش شامل سه سواحل محبوب در تیجوانا که به طور منظم تحت تاثیر فاضلاب خام: El Faro, ال ویگیا و پلیا بلانکا.

“این واقعا رشد به چیزی است که ما هرگز انتظار می رود گفت:” طلا که در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معاون وزیر ساحل و اقیانوس سیاست. “یک نسل کامل از مردم که در حال رفتن به داخل آب در حال حاضر آنها هیچ ایده چگونه وحشتناک کیفیت آب در ساحل در طول 1980s.”

امروز طوفان تخلیه رواناب همچنان بزرگترین منبع آلودگی برای سواحل کالیفرنیا است. بر خلاف ما فاضلاب است که معمولا فیلتر شده از طریق امکانات درمان قبل از آن مرخص بیشتر از این آب کثیف شسته مستقیم به اقیانوس از طریق یک شبکه از طوفان تخلیه و بتن-صف رودخانه.

یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که صبر کنید تا 72 ساعت پس از باران قبل از رفتن به اقیانوس و به ماندن حداقل 100 متری از طوفان تخلیه اسکله یا محصور سواحل با فقیر گردش آب.

تبلیغات

شلی Luce, رئيس جمهور از درمان خلیج می گوید: رشد آگاهی عمومی شده است قابل توجه اما این کار هرگز بیش از. او با اشاره به اجرای اخیر rollbacks توسط آژانس حفاظت از محیط زیست که تهدید به لغو دهه پیشرفت است.

“اداره فدرال با استفاده از COVID همه گیر به عنوان بهانه ای برای عقب محیط زیست حمایت در یک, عمده, عمده راه” او گفت:. کالیفرنیا حتی سست برخی از خود الزامات نظارت با استناد به محدودیت های ناشی از اقامت در خانه سفارشات.

“مردم نیاز به ماندن هوشیار و درک کنند که ما نیاز به حفاظت از سیاره ما و محیط زیست ما و ما, پاک, آب,” او گفت: “صرف نظر از چه چیز دیگری در جریان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>