به دنبال مظنون LAPD نوشته های فیلم از مردم روشنایی آتش سوزی آسیب رساندن به اموال در طول تظاهرات

اداره پلیس لس آنجلس ارسال شده مجموعه ای از تصاویر و ویدئو های آنلاین دوشنبه نشان دادن مردم برای روشنایی از آتش سوزی و از بین بردن اموال در طول تظاهرات اخیر در لس آنجلس به نام برای کمک به شناسایی مظنون است.

اف بی آی همکاری با پلیس لس آنجلس تا به ارائه یک 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری در برجسته حوادث که به گفته ساکنان در معرض خطر و تضعیف پیام معترضان مسالمت آمیز.

“اف بی آی احترام و پشتیبانی از کسانی که ورزش 1 خود را اصلاح حقوق از جمله حق اعتراض مسالمت آمیز گفت:” Voviette مورگان نماینده ویژه مسئول FBI در لس آنجلس زمینه ، “افراد باید به قانون اساسی حفاظت از حقوق ربوده شده توسط افراد ارتکاب فعالیت های جنایی.”

انتشار عکس ها و فیلم پس از یک ماه از legwork توسط یک وظیفه ویژه نیروی ایجاد شده توسط پلیس لس آنجلس به نگه داشتن مردم پاسخگو برای “جرائم جدی رخ داده است که در جریان تظاهرات به طور خاص در زمینه خشونت آمیز و ضرب و جرح و غارت و در نهایت آتش سوزی جرایم گفت: پلیس لس آنجلس معاون کریس پارچ.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس و شرکای آن از جمله شهرستان و دادستان فدرال و پلیس بورلی هیلز و سانتا مونیکا — جمع آوری مدارک و شواهد از ساکنان و کسب و کار از سراسر منطقه است. سانتا مونیکا پلیس و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره را به طور جداگانه ارائه پاداش برای کسب اطلاعات در مورد یک رستوران آتش سوزی و سرقت از ده ها تن از سلاح گرم از یک فروشگاه لوازم ورزشی در سانتا مونیکا.

حوادث در سوال آمد در میان بسیار بزرگتر جنبش که در آن دهها هزار نفر از مردم در راهپیمایی مسالمت آمیز در لس آنجلس و در سراسر جهان برای اعتراض به کشتار مردم سیاه و سفید از جمله مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

این شهرستان صادر شده و یک حکومت نظامی برای چندین روز متوالی در پایان ماه مه و اوایل این ماه به عنوان برخی از تظاهرات spiraled خارج از کنترل و ساختمان به آتش کشیده شدند و کسب و کار آسیب دیده است. پلیس را مقصر rogue عناصر جنایی برای تحریک هرج و مرج در حالی که بسیاری از معترضان سرزنش پلیس لس آنجلس و دیگر سازمان های اجرای قانون برای افزایش تنش و تحریک می کرد.

برخی از صاحبان کسب و کار را متهم کردند که پلیس لس آنجلس از تمرکز بیش از حد بر روی معترضان مسالمت آمیز و نه به اندازه کافی در افراد شکستن به فروشگاه در تظاهرات’ حاشیه.

تبلیغات

فیلم و تصاویر منتشر شده توسط پلیس دوشنبه نشان داد مردم از روشن کردن آتش در داخل دو کسب و کار و در یک کیوسک پلیس لس آنجلس در بیشه در شهرستان فیرفکس منطقه dousing یک ماشین پلیس با آنچه که پلیس لس آنجلس گفته بود “آتش accelerant” و پاره امنیت دروازه یک نمای قبل از آنها شکست راه خود را در.

تصاویر دیگر نشان داده شده افرادی که پلیس شناسایی و به عنوان مظنون به سادگی ایستاده در خیابان از جمله آنها اتهام حمله به یک افسر. برخی از مردم نشان داده نقاب دار هستند; دیگران نیست.

در مجموع پلیس لس آنجلس گفت: آن را به حال شناسایی بیش از 150 حوادث که در آن افسران حمله حداقل 10 آتش سوزی و 20 جرائم مربوط به “غارت” از کسب و کارهای محلی. آنها متهم اند که یک مرد اقدام به قتل پس از او گفته اخراج در دو مجموعه از افسران و انتظار اتهامات واصل شود و در بیشتر موارد به عنوان شواهد بیشتری جمع آوری شده است.

پلیس بارها و بارها ذکر شده ضرب و جرح در ماموران آتش سوزی و آسیب های دیگر به فروشگاه ها به عنوان دلایل پراکندگی سفارشات داده شده در طول عمده تظاهرات که تبدیل مقابله.

تبلیغات

یک بار تحقیقات نشان داده است که افسران پلیس لس آنجلس به شدت مجروح بسیاری از معترضان به عنوان افسران سعی در متفرق کردن جمعیت با استفاده از باتوم و شلیک فوم و اسفنج پرتابه و beanbags. ماموران به نظر می رسد به نقض وزارت سیاست های خود در چگونه چنین سلاح می تواند مورد استفاده قرار گیرد. افراد دچار آسیب های جدی به سر خود چهره و اندام تناسلی.

اداره پلیس است که در حال حاضر در مواجهه با پرونده های حقوقی متعددی ادعا افسران خود را با استفاده از نیروی بیش از حد است و در روند تکمیل یک بررسی داخلی از پاسخ آن در طول تظاهرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de