دولت می فرستد توجه کنید که مشروب هزینه های مجوز در حال بالا رفتن

به عنوان اگر COVID-19 همه گیر نشده ساخته شده و همه چیز به اندازه کافی دشوار برای رستوران ها و کافه ها و مکان های دیگر که فروش مشروبات الکلی و کسانی که کسب و کار می تواند به زودی پرداخت بیشتر به دولت فقط به ادامه عامل. کلرادو مشروب اجرای بخش به تازگی با ارسال نامه ای به مشروب-دارندگان مجوز اجازه آنها را می دانیم که هزینه های بهره در آثار. در اینجا آن است که:

عزیز مشروب ذینفعان

در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 مشروب اجرای بخش خواهد بود و افزایش هزینه های نرم افزار و برخی هزینه های دیگر که ما مجاز به تنظیم. این تصمیم گرفته شده است پس از بررسی دقیق توسط گروه مدیریت و در رابطه با بودجه ، این باعث شده است تجربه یک کاهش شدید در میزان هزینه های جمع آوری شده با توجه به همه گیر و این هزینه تنظیم لازم است به منظور حفظ عملیات و ما در حال حاضر سطح بهره وری و پاسخگویی. ما این اقدامات را به آرامی و ما قدر درک خود را به عنوان ما با هم کار کنند در این ماه آمده است.

همه تحت تاثیر DOR اشکال خواهد شد به روز رسانی در وب سایت ما در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

لطفا اجازه دهید ما می دانیم اگر شما هر گونه سوال. همه ما ارزش از ذینفعان و درک خود را در طول این بی سابقه بار. مثل همیشه دریغ نکنید برای رسیدن به رهبری با سوال یا نگرانی.

احترام

کلرادو مشروب اجرای بخش

با توجه به مشروب اجرای بخش را افزایش می دهد هنوز در مرحله پیشنهاد و نیاز به تایید دولت مجوز آژانس آن را نمی توان در عین حال انتشار اطلاعات در مورد چه مقدار از آن هزینه شده است ،

واکنش به این نامه که مخلوط شده است مانند بد کوکتل. برخی سهامداران اشاره می کنند که, کلرادو, یکی از ارزان ترین کشورهای وقتی که می آید به سالانه مشروب مجوز هزینه ها به طوری که آنها می گویند افزایش نمی تفاوت قابل توجهی. برخی دیگر نگران هستند که این یکی دیگر از ناخن در تابوت زمانی که دولت قرار است به کمک کسب و کارهای کوچک زنده ماندن این بیماری همه گیر.

کریس Zacher ملی مستقل برگزاری انجمن کاپیتان برای کلرادو علاقه خاص در افزایش هزینه; او همچنین مدیر اجرایی لویت غرفه دنور در فضای موسیقی محلی که ظرفیت شده است کاهش از 12000 175 مهمانان توسط کلرادو امن-محدودیت فاصله. “خط در نامه ای که آمده است” باعث شده است تجربه یک کاهش شدید در میزان هزینه های جمع آوری شده با توجه به همه گیر و این هزینه تنظیم لازم است به منظور حفظ عملیات و ما در حال حاضر سطح بهره وری و پاسخ’ فراتر از تن ناشنوا,” او می گوید.

از طریق NIVA, Zacher کار کرده است به دولت کمک و کمتر محدود بازگشایی دستورالعمل برای خود صنعت نیست هزینه های اضافه شده. او اشاره می کند که بزرگ مانند سالن های لویت غرفه در حال حاضر عامل در 0 تا 25 درصد از عادی خود پایه مشتری و پرداخت می شود که آنها برای مشروب مجوز پوشش نزدیک به چهار ماه از زمانی که سالن نبودند مجاز به کار در همه. “ما در حال دستبند به دست در پشت یک ماشین در پایین دریاچه و دولت در تلاش است تا فروش ما در حباب هوا در حد مرگ بودن تاسیسات,” او توضیح می دهد. “ما در حال تکان دادن پرچم در اینجا. این یک مته; صحنه موسیقی به عنوان همه ما می دانیم آن است که رفتن به همان نگاه بسیار زود است.”

در خیره صاحب دونالد Rossa می گوید که افزایش نیست مشکل اصلی; بلکه چالش است که مجوز خود را تمدید هزینه ای که پرداخت می شود به هر دو شهرستان و دولت به دلیل در ماه اوت است. “ما می توانیم دولت به گسترش ما مجوز برای چهار ماه برای عدم استفاده در فضاهای گذشته چهار ماه است؟,” او می پرسد. “ما باید برای نگاه در یک هجده ماه از برنامه های بازیابی. من می دانم که شهر و دولت نیاز به پول به کار گیرند اما همه ما باید با هم کار کنند در این.”

Rossa موجب اقتدار همکاری و خلاقیت او را با تجربه در هر دو موسیقی و رستوران صنایع در افت هزینه (اگر چه او گیر کردم با یک آشپزخانه پر از مواد غذایی که در رستوران/باشگاه جاز بسته در آوریل و می خواهم برای دیدن که همان تغییر در تفکر از سازمان های دولتی و دیگر ارائه دهندگان خدمات. “آنها دیکته نیازهای خود را به جای همکاری با ما برای پیدا کردن آنچه ما نیاز دارد,” او می گوید.

هنگامی که سالانه مشروب-هزینه های مجوز حلقه در حدود 2000 دلار برای یک کسب و کار کوچک, یک هزینه کمی پیاده روی به نظر نمی رسد مانند یک معامله بزرگ است. و اگر شما صاحب یک مغازه مشروب فروشی است که شاهد افزایش در کسب و کار به عنوان مردم در خانه مانده در طول چند ماه گذشته شما بعید است برای شکایت. اما برای سالن های موسیقی کافه ها و دیگر کسب و کار است که مجبور شدند برای نزدیک ماه پس از آن در حال کاهش و در آینده هزینه افزایش احساس می کند مانند یک توهین شخصی در زمانی که هر تعداد سکه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>