با محدودیت طرفداران مجموعه به بازگشت به SKorean بیس بال

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ می گوید آن را به طرفداران به پوشیدن ماسک نشستن حداقل یک کرسی از هم جدا و آنها را منع از خوردن غذا در غرفه آن را به عنوان آماده برای بازگرداندن تماشاگران در هفته های آینده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کره بیس بال سازمان روز سه شنبه گفت: تیم خواهد بود در ابتدا مجاز به فروش تنها 30 درصد از کرسی ها برای هر بازی است. آن گفت: حضور می تواند گسترش یافت تا آنجا که 50% بسته به پیشرفت در این کشور ضد ویروس تلاش.

طرفداران نیز نمایش برای تب و دلسرد از فریاد, آواز خواندن و تشویق در طول بازی. و شاید به عنوان وسیله ای برای منع هر گونه رفتار خشن و بی ادب آبجو را نیز ممنوع شود و طرفداران می خواهد فقط مجاز به نوشیدن آب یا نوشیدنی های غیر الکلی.

آنها قادر خواهد بود به خرید بلیط تنها با کارت های اعتباری به طوری که مقامات بهداشتی می تواند به راحتی آنها را زمانی که مورد نیاز است. کره جنوبی شده است به طور فعال ردیابی تماس با حامل ویروس با استفاده از کارت اعتباری اطلاعات تلفن همراه داده های مکان و فیلم دوربین نظارت.

این KBO شد یکی از اولین و مهمترین مسابقات ورزشی به بازگشت به عمل در اما بدون طرفداران در می ایستد. صندلی های پوشش داده شده اند با تشویق آگهی عروسک و یا تصاویر از طرفداران به عنوان تیم سعی در تقلید از یک فضای جشن.

مقامات بهداشت و ورزش مقامات وزارت بحث شده است اقدامات پیشگیرانه به عنوان آنها سعی کنید به برنامه بازگشت از طرفداران بیس بال, فوتبال, گلف و دیگر ورزش ها. این برنامه می تواند به عنوان اعلام کرد این هفته است.

کره جنوبی حرکت دوباره اعتراف طرفداران در رویدادهای ورزشی می آیند با وجود حیات coronavirus در سئول شهری است که خانه را به حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر جمعیت دارد. با وجود افزایش مداوم عفونت مقامات دولتی شده اند و تمایلی به اجرای قوی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل از نگرانی های بیشتر صدمه زدن به اقتصاد شکننده.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>