سومین روز از coronavirus موج در L. A. شهرستان به ارمغان می آورد زنگ

جدید وجود دارد علائم خطر شنبه که رمان coronavirus در حال گسترش است به سرعت بیشتر از طریق لس آنجلس به مقامات گزارش سوم راست بعد از بیش از 2100 اضافی مورد تأیید.

مقامات گزارش 45 بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر و 2,779 بیشتر موارد. دوشنبه آورده L. A. بالاترین تک روز شمارش که تحت فشار قرار دادند county گذشته 100,000 عفونت.

“L. A. شهرستان نیازهای جامعه به هم دوباره به سرعت گسترش COVID-19 و ما نیاز به عمل با عجله و فوریت” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت.

اورنج کانتی خود را تنظیم رکورد روزانه شنبه با 779 جدید تایید coronavirus موارد است. شهرستان در حال حاضر دارای حدود 14000 موارد و 340 مرگ و میر.

تبلیغات

اورنج کانتی گزارش 56 coronavirus مربوط به مرگ و میر در هفته گذشته به بالاترین سطح خود هفتگی مرگ و میر از این بیماری همه گیر آغاز شد.

کالیفرنیا به عنوان یک کل آمار ترسناک یک نقطه عطف شنبه هنگامی که آن را بیش از 6 ، 000 مرگ و میر. که هنوز هم به مراتب کمتر از دیگر coronavirus نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی اما افزایش کلی در مورد اعداد و استرس در بیمارستان ها در حال بالا بردن آلارم.

این افزایش در مواردی که در حال حاضر در مجموع بیش از 223,900 در سطح ایالت باعث شده است تا رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به منظور هر کسی که در سفر به حالت خود را از کالیفرنیا — و 15 کشورهای دیگر که باید دیده اخیر موج — به خود قرنطینه برای 14 روز.

نیویورک بوده است در میان سخت ترین ضربه از تمام متحده ضبط بیش از 31,000 مرگ و میر. نیوجرسی شرح زیر است با بیش از 15 ، 000 مرگ و میر ماساچوست بیش از 8000, و ایلینوی پنسیلوانیا و میشیگان هر کدام بیش از 6000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب.

تبلیغات

مقامات بهداشت باید نسبت به افزایش تعداد به ترکیبی از عوامل: بیشتر بازگشایی بسیاری از کسب و کارهای تظاهرات توده بیش از مرگ جورج فلوید و خوشه هایی از موارد از خصوصی کرده است.

L. A. شهرستان مقامات بهداشت در حال حاضر تخمین می زنند که 1 در 140 مردم ندانسته آلوده با coronavirus افزایش عظیم از هفته گذشته طرح 1 در 400 است. با که در ذهن دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و گفت که مقامات در حال آماده شدن برای افزایش بستری شدن در بیمارستان و یک “افزایش مرگ و میر” در هفته های آینده.

مقامات هشدار داده بود از احتمال افزایش موارد با یک تجدید حیات در فعالیت های, اما آنها آماده نیست برای سرعت که در آن پرش رخ داده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که او برنامه ریزی شده به اعلام محدودیت های جدید چهارشنبه پیش از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

تبلیغات

“ما در ساخت برخی از اضافی اطلاعیه در تلاش برای استفاده از این سوئیچ دیمر است که ما اشاره شده و شروع به ضامن بازگشت [به] ما اقامت در خانه نظم و سفت چیز” Newsom گفت. “چارچوب برای ما این است: اگر شما نمی خواهید به ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن و ما خواهد شد.”

لس آنجلس و ونتورا شهرستان اعلام کرده اند ساحل تعطیلی برای تعطیلات آخر هفته و L. A. اضافه کرده است صفحه نمایش آتش بازی به لیست.

در ضمن میله در سراسر کالیفرنیا — که بسیاری از آنها تنها به تازگی بازگشایی شد — در حال مجبور به دوباره اعلام آخرین تماس.

شیپور خاموشی را روز سه شنبه در شهرستان ریورساید تحت بهداشتی جدید سفارش.

تبلیغات

“مردم نمی اجتماعی فاصله و پس از یک زن و شوهر از نوشیدنی های, و آن را یکی از سخت ترین محیط برای ردیابی تماس ها در,” بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در اعلام تصمیم. “امید من این است که این خواهد بود که تنها به طور موقت و بیشتر تعطیل نمی شود اما این همه بستگی دارد چه هر یک از ما به عنوان یک شهرستان را به آهسته تر گسترش یافته است.”

شهرستان اجازه داده بود که بارها به بازگشایی ژوئن 12. اما ریورساید مانند بسیاری از مناطق کالیفرنیا و در این کشور بزرگشده دیده می شود نگران کننده افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر وادار کردن مقامات برای کم کردن و یا راه رفتن به عقب برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار است که بسته شده است در طول بیماری همه گیر.

رستوران ها و کارخانه های لبنی و بارها که ارائه ناهار خوردن در خدمات هنوز هم می تواند در خدمت نوشیدنی های الکلی, اما تنها به عنوان بخشی از یک وعده غذایی شهرستان خبر داد.

رودخانه یکی از هشت شهرستان است که دولت به تازگی توصیه می شود موضوع بهداشت محلی دستور بسته شدن میله های زندان. این دیگران بودند کنترا کوستا, شهرستان سانتا کلارا, Sacramento, San Bernardino, Ventura, سانتا باربارا و استنیسلاس.

تبلیغات

دیگران نیست با توجه به انتخاب. روز یکشنبه Newsom دستور داد هفت استان ها — Los Angeles, Fresno, Kern, San Joaquin, شهرستان تولار پادشاهان و امپراتوری — برای بستن میله های لبنی و بارها که فروش مشروبات الکلی و بدون سرو غذا در همان زمان.

در نور دولت, توصیه, Sacramento County تا به اصلاح آن در بهداشت عمومی “برای گرفتن میله از لیست مجاز فعالیت” مقامات در بیانیه ای گفت. که تجدید نظر سفارش به اثر رفت دوشنبه ،

سانتا باربارا شهرستان انجام همان. سفارش وجود دارد تصریح می کند که brewpubs ماشین منگنه بارها و بارها باید دید با شروع چهارشنبه مگر اینکه آنها نیز ارائه ناهار خوردن در وعده های غذایی. اما از wineries و مزه اتاق می تواند باز باقی می ماند.

“این عمل به ویژه در پیش بینی از تعطیلات آخر هفته اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 محلی,” دکتر گفت: Henning Ansorg این شهرستان افسر بهداشت. “ما باید برای نگه داشتن هر یک از دیگر امن در طول این زمان.”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de