به عنوان coronavirus موارد افزایش کالیفرنیا مکث چند دلار تست گسترش

در مارس Gov. گاوین Newsom راه اندازی یک میلیون دلاری دولت ابتکار عمل را به COVID-19 تست به افراد و مکان ها با حداقل دسترسی: شهرهای روستایی و محروم درونی-شهرستان محلات.

کالیفرنیا در حال حاضر توقف گسترش آن با استناد به هزینه های حتی به عنوان دولت اخذ شده است walloped با سابقه و رکورد خوشه در عفونت های جدید و دو رقمی را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان.

دولت دیگر نمی خواهد به صندوق جدید تست سایت با وجود درخواست از استان ها برای کمک های اضافی — و آن بسته شده است برخی از مکان نقل مکان کرد و آنها را در جای دیگر. آن را نیز تهدید کرده است به جلو و تست کردن مورد استفاده قرارگرفته سایت با توجه به نزدیک به دو دوجین مصاحبه با county مقامات بهداشت عمومی.

تبلیغات

در حالی که آن را در اوایل این فرایند برخی از برندگان و بازندگان پدید آمده اند: El Dorado County, شرق, Sacramento خود را از دست داده تست سایت در شهر توفال کوبی چشمه در ماه ژوئن به دلیل آن را نمی تواند به اندازه کافی پر انتصاب شکافها در حالی که Fresno County را به دست آورد یک سایت است که تا به حال کشیده شده است و در جایی دیگر گفت: آن افسر بهداشت دکتر رئیس Vohra.

در عین حال سان متئو کانتی خواسته است مقامات دولت سه بار برای یک ثانیه دولتی محل به آدرس تست شکاف در محله کارگر اما شده است “گفت: بدون بارها و بارها گفت:” جاستین آمپول معاون county مدیر. بنابراین به شهرستان تبدیل آن تنها دولت سایت به غربت تست واحد است.

“حقوق صاحبان سهام است که قطعا یک نگرانی برای ما” آمپول گفت. “ما واقعا نیاز به کمک دارید با تست دسترسی اگر ما می خواهیم برای رسیدن به ما Latino ساکنان و مکان هایی مانند ایست پالو آلتو” متنوع شهرستان که جمعیت عمدتا لاتین آفریقایی و آسیایی/جزایر اقیانوس آرام.
کالیفرنیا متعهد است تا $132 میلیون دلار در قرارداد با دو خصوصی COVID-19 شرکت های تست همانا علوم زندگی و OptumServe به ارائه رایگان coronavirus آزمون در بیش از 100 سایت که Newsom دولت شناخته شده به عنوان “تست بیابان.” گسترش به طور چشمگیری افزایش یافته و دولت به طور کلی تست اعداد که دارای عقاید از 16,000 آزمون در روز در ماه آوریل به 105,000 در روز دوشنبه.

تست نیز موجود شهرستان در بودجه مکان داروخانه های خصوصی و بیمارستان و درمانگاه جامعه.

تبلیغات

دولت بهداشت و خدمات انسانی وزیر علامت Ghaly تایید کرد که کالیفرنیا کشیدن سایت های خارج از شهرستان است که تولید به اندازه کافی بالا اعداد و قطع کمک های مالی برای مکان های جدید است.

“با هر دارایی و منابع — به ویژه هنگامی که آن را کمیاب — شما می خواهید آن را به رفتن به مکان های که در آن آن را بیشتر مورد نیاز است” Ghaly گفت. “این امر می تواند عاقلانه یا عاقلانه برای حفظ هزینه های در یک محل که در آن منابع نیست استفاده می شود.”

Newsom ابراز نگرانی در مورد تست برچسب قیمت داده می شود “بی سابقه” کمبود بودجه. “بزرگ وجود دارد هزینه های مرتبط با تست,” او گفت: در اواخر ماه ژوئن.

تبلیغات

یک Newsom دولت رسمی تایید کرد که دولت می خواهد برای دیدن شهرستانهای پر کردن حداقل 80% از تست اسلات در هر محل. و اگر آزمایش قطره زیر 50 درصد برای چند روز و یا دیگر شهرستان ها هشدار داد, سایت ها می تواند در جای دیگر منتقل شود.

استان ها استدلال می کنند که بهداشت عمومی را به نفع حفظ عملکرد ضعیفی مکان های باز به سادگی به اطمینان حاصل شود که تست در دسترس است به مناطق روستایی و محروم جوامع است. در سراسر کشور و استان ها در حال مبارزه برای نجات دولتی سایت حتی به عنوان آنها در حال غرق افزایش تعداد COVID-19 موارد مرتبط تا حد زیادی به گردهمایی های اجتماعی.

“این که ما چگونه به سرعت قادر به شناسایی که در آن ویروس است و اگر وجود نقاط داغ” دکتر گفت: اولیویا Kasirye بهداشت افسر Sacramento County, که در آن جشن تعطیلات و مشروب الکلی سوخت تجمعات در میان خانواده و دوستان در حال ارسال عفونت نرخ سر به فلک کشیده.

تبلیغات

Contra Costa County آن دیدم تست کاهش تعداد در ماه ژوئن و در خطر از دست دادن یک دولتی سایت تا زمانی که ثابت نگه داشتن آن می تواند قرار ملاقات نزدیک 80 درصد از ظرفیت گفت: سلامت آن افسر دکتر کریس Farnitano.

Riverside County هشدار داده شد ژوئن 16 که یک دولتی سایت شمال کالیفرنیا خواهد بود “نقل مکان کرد و به یکی دیگر از شهرستان” اگر آن را نمی توانید آن را تست بالای 50% با توجه به یک ایمیل از دولت را تست نیروی کار. دولت گفت Mendocino County آن می تواند از دست دادن آن را دولت تامین می شود سایت تنها رایگان تست های موجود در یک درایو دو ساعت برای برخی از ساکنان روستایی اگر آن را نمی فشار اعداد.

آالمدا کانتی رشد بسیار نا امید با دولت مورد نیاز است که آن را از عهده یک تست گسترش خود را دارد.

“ما متوجه ما نمی تواند بستگی دارد دولت به خصوص برای رسیدن به ما آسیب پذیر جوامع,” دکتر گفت: Jocelyn فریمن-Garrick اورژانس پزشک در بیمارستان کوهستانی در اوکلند که منجر شهرستان تست نیروی کار.

تبلیغات

El Dorado County, که از دست سایت خود را تا کنون حفظ کرده است نسبتا کم تعداد COVID-19 موارد است. آن را نمی توانیم به جای سایت خواهد شد “را به انجام” گفت: شهرستان سخنگوی کارلا Hass.

Ghaly گفت: دولت در حال کار با استان ها در معرض خطر از دست دادن سایت های به آنها را فرصتی برای پر کردن تست اسلات. مقامات دولتی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از استان ها از دست داده اند, سایت های, اما به عنوان عفونت های جدید افزایش یافت, تست اعداد شروع به انتخاب کنید به بالا. فهرست شهرستانهای استان در خطر از دست دادن یک سایت کاهش یافته و از حدود ده در اوایل ماه ژوئن به چند هفته گذشته است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تمرکز بنابراین مشتاقانه در تست اعداد و کافی در تست های سیاه پوست و لاتین در محله خطرات رها جوامع است که در حال حاضر چهره بسیار زیاد موانع بهداشت و درمان.

تبلیغات

“اگر شما چشم پوشی از این جوامع پس از آن ما را در حفظ و دیدن انواع موج است که ما شاهد در حال حاضر,” دکتر گفت: تونی Iton قبلا بالا سلامت رسمی برای آالمدا کانتی و در حال حاضر معاون ارشد رئيس جمهور از کالیفرنیا وقف است که کار با استان ها برای گسترش آزمایش در محله های محروم.

تثبیت اقتصادی و اجتماعی موانع نیز آن را دشوار است برای گرفتن و نگه داشتن تست اعداد. برای مثال افرادی که می خواهید به آزمایش می شود در دولت سایت ها اغلب نیاز به دسترسی به اینترنت و یک آدرس ایمیل. اکثر سایت ها درایو-از طریق نیاز به دسترسی به یک وسیله نقلیه است.

بسیاری از افراد کم درآمد را برآورده نمی مورد نیاز آن در حالی که مهاجران مستند نشده ترس است که ارائه اطلاعات شخصی به دست آوردن یک تست می تواند در معرض آنها را به مقامات مهاجرت گفت: دکتر مارتی Fenstersheib سابق بهداشت افسر شهرستان سانتا کلارا که پیشرو آن تست برنامه.

“ما می توانید تمام تست های ما می خواهند اما اگر مردم می ترسند به می آیند و تست شده آن را برای رفتن به هر گونه سود” او گفت:.

تبلیغات

دولت قرارداد که صندوق تست سایت تمدید شد اما در ماه ژوئن به پایان می رسد Aug. 31 و مقامات دولت نیست گفت: شهرستانهای آیا دولت بودجه ادامه خواهد داشت و آنها را پس از آن گفت: Mimi سالن جمهور از شهرستان سلامت مدیران Assn. کالیفرنیا و مدیر بهداشت عمومی برای شهرستان سانتا کروز.

شهرستانهای نمی توانیم به نگه داشتن سایت های در حال اجرا گفت: سالن که در دولت تست نیروی کار.

“این سخت است برای برنامه ریزی زمانی که ما نمی دانیم که چگونه ما قادر خواهید بود به نگه داشتن آنها را” هال گفت.

این داستان تولید شد توسط KHN (قیصر سلامت نیوز) که منتشر کالیفرنیا Healthline یک سرمقاله مستقل خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de