حداقل 176 تست مثبت برای coronavirus در شهرستان ونتورا کارگر مجتمع مسکونی

شیوع COVID-19 چپ است حداقل 176 ساکنان و اعضای هیات آلوده در یک کارگر مسکن تسهیلات در شهرستان ونتورا. از 216 آزمون اداره به افراد وابسته به این مرکز بیش از 80 درصد بازگشت مثبت است.

آلوده ساکنان — همه مردان عمدتا در 20s و 30s — یا دارای علائم خفیف یا بدون علامت باشد. هیچ کدام بیمارستان بستری شده است برای COVID-19 گفت: Rigoberto وارگاس شهرستان ونتورا بهداشت عمومی مدیر.

شهرستان ثبت شده بود در مجموع 2,926 موارد تایید شده که از سه شنبه شب.

شیوع بیماری در farmworkers’ مجتمع مسکونی رخ داده در Villa Las Brisas, فراهم می کند که کشاورزی کارفرمایان موقت و مسکن برای کارگران است. مجتمع خوابگاه-اتاق های سبک به طور کلی هر خانه تا نه مردم وارگاس گفت. ساکنان همچنین می توانید در جمع مشترک خوردن منطقه تفریحی اتاق یا منطقه کباب.

تبلیغات

اما به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس رز مسکن تسهیلات اجرا چند اقدامات پیشگیرانه. مجموع ظرفیت کاهش یافته بود از 441 ساکنان به 205 با چهار یا پنج نفر در هر اتاق. وعده غذایی ساعت بودند مبهوت به کاهش اعداد در سالن ناهار خوری.

این شهرستان همچنین در زمان مراحل را برای محدود کردن گسترش ویروس. آن کمیسیون کشاورزی اختصاص داده شده 1 میلیون ماسک برای کشاورزی سایت. مقامات شهرستان ارسال آگهی توضیح داده است که COVID-19 علائم به farmworkers و آنها نوشت دستورالعمل کارفرمایان می تواند به دنبال جلوگیری از گسترش. پزشکان در بازدید از مزارع برای پاسخ به سوالات در مورد ویروس و به آموزش کارگران در مورد تکنیک های پیشگیرانه.

برای چند ماه اقدامات کار: Farmworkers برای محاسبه به طور متوسط تنها 2 درصد از کل موارد مثبت یک شهرستان در بیانیه ای گفت:.

اما در ژوئن 17, دو ساکنان در Villa Las Brisas آزمایش مثبت برای coronavirus. وارگاس بود مطمئن نیستید که چگونه مردان تا به حال گرفتار آن است.

تبلیغات

مسکن مجتمع در زمان عمل: دو نفر قرنطینه. جامعه ناهار خوری جایگزین شد با غذا. بیست و پنج ساکنان که کار را برای همان پیمانکار به عنوان دو COVID مثبت مردان نیز آزمایش شده است.

اما پس از آن وجود دارد 12 مورد جدید.

به زودی 14 COVID مثبت ساکنان منتقل شدند به خارج از سایت متل. اما در عرض یک هفته بیشتر farmworkers از سه پیمانکاران مستقل گزارش COVID-19 علائم و گفت: بیانیه ای از Alejandro Castilla, مسکن, مدیر برنامه های Villa Las Brisas.

“ما مدیر املاک تماس گرفت Ventura County مقامات بهداشتی,” او گفت:.

تبلیغات

این زمانی است که در شهرستان انجام شده “کامل روی سایت تست از کل 200” مردم به همراه داشت که تعداد بالایی از نتایج مثبت وارگاس گفت.

جدا از ساکنان 14 که نقل مکان کرد و به متل دیگر ساکنان آلوده باقی می ماند در Villa Las Brisas مسکن پیچیده است. سلامت کارگران شرکت به بیمار ساکنان به طور مستقیم در اتاق خود را. همه ساکنان که آزمایش منفی برای COVID-19 ارائه شد جایگزین کردن سایت مسکن.

مجتمع مسکونی اجرا کرده است تماس, ردیابی همراه با نقد و بررسی سلامت, پروتکل, Castilla و افزود: “به تاریخ این شهرستان است و نه نیاز به هر گونه تغییرات به ما امنیت و پروتکل های بهداشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>