آبجوسازی, ماری جوانا رشد بازیافت CO2 برای نجات درختان رشد علف های هرز

دنور آبجوسازی و تجاری ماری جوانا کشتکار هر دو صرفه جویی در درختان و رشد علف هرز با تشکر از انتشار گازهای گلخانه ای بازیافت همکاری.

در اوایل این سال, Denver, آبجو شرکت. و درمانگاه درمانگاه اعلام کرد یک طرح که در آن درمانگاه ماری جوانا تولید کنندگان خواهد با استفاده از دی اکسید کربن تولید شده در طی دنور آبجو در فرآیند تخمیر به عنوان یک مکمل رشد. اولین قسط از یک برنامه آزمایشی رونمایی توسط دولت در بخش های انرژی و بهداشت عمومی و محیط زیست در ژانویه مشارکت است پس از ذخیره 93 درختان’ ارزش تولید گازهای گلخانه ای CO2 با توجه به دنور آبجو در حالی که همچنین کمک به کلینیک رشد آن محصول بیشتر پایدار.

یک محصول جانبی از مخمر تبدیل قند به الکل و کربنات در طول آبجو تولید CO2 نیز رشد ماری جوانا و مکمل های غذایی استفاده می شود برای افزایش بازده. زمینی Labs کلرادو کربن تولید گازهای گلخانه ای شرکت بازیافت شده است گرفتن دنور آبجو را CO2 تصفیه آن و سپس توزیع آن به درمانگاه است که با استفاده از بازیافت CO2 برای بسیاری از سال 2020 است.

گیاهان ماری جوانا را در سال به رشد از دانه پس از شرکای پروژه را فقط در حال حاضر قادر به تعیین که گیاهان رشد کرده با بازیافت CO2 همان سلامت و عملکرد به عنوان گیاهان رشد کرده با تجاری منابع CO2 که کلینیک trucked در از سواحل شرق.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ژاک انگل عملیات مدیر کلینیک می گوید که او معتقد است درمانگاه کارکنان برای اولین بار ماری جوانا کشتکار در کشور به استفاده از CO2 به دنیا آمد در همان تخمیر مخازن به عنوان اله به رشد گلدان و او قصد دارد برای ادامه همکاری است. “ما هیجان زده به گسترش همکاری ما با دنور آبجو شرکت ، پیشبرد پایداری و علم آب و هوا برای صنعت ما در حالی که ساخت بهتر جوانه” او می گوید: در بیانیه ای اضافه کرد که حرکت می کند مانند این می تواند “الهام بخش” داروخانه خریداران به فکر می کنم بیشتر در مورد محیط زیست قبل از روشنایی ،

در هیچ تصادف درمانگاه خواهد بود با انتشار یک سویه جدید رشد با بازیافت CO2 در جمعه, جولای 3, لقب 93 Hoppy درختان به افتخار آبجو آن را از آمد و درختان را نجات داد.

“ما معتقدیم تغییر آب و هوا واقعی است. با حمایت از درمانگاه ما می خواهیم به انجام بخشی از ما به نوآوری و الهام بخشیدن به ارائه یک پلت فرم برای دیگران به دنبال, می گوید:” دنور آبجو از بنیانگذاران چارلی برگر.

این برنامه آزمایشی دیگر بود CDPHE ماری جوانا ابتکار دادند Kaitlin Urso های حفاظت از محیط زیست متخصص است که با این نسخهها کار با کسب و کارهای کوچک و تحقیقات خود اثرات زیست محیطی. Urso که همچنین منجر به یک مطالعه به تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط ماری جوانا ترپن ها می گوید او امیدوار است که بیشتر کلرادو ماری جوانا تولید کنندگان و کارخانه های لبنی را در نظر CO2 بازیافت مشارکت پس از کلینیک ارائه آن پرورش یافته در شاهدانه پایداری اجلاس وبینار سری در ژوئیه 15.

“کلرادو تمرکز بر کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 به آدرس تغییر آب و هوا نیاز به نوآوری از کوچک و بزرگ کسب و کار” Urso توضیح می دهد. “خلبان شد یک موفقیت بزرگ نشان دادن توانایی ضبط نزدیک به 100 درختان’ ارزش دی اکسید کربن در چند ماه و ایجاد محصولات طبیعی برای کلرادو مصرف کنندگان برای لذت بردن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de