کالیفرنیا منطقه مرزی موافق به backpedal در بازگشایی

CALEXICO, کالیفرنیا. (AP) — کشاورزی منطقه در کالیفرنیا مرز با مکزیک ارسال کرده است صدها نفر از بیماران به بیمارستان های خارج از منطقه یک گفت: روز شنبه به عنوان رهبران آن پذیرفته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه به backpedal در بازگشایی آن کتک اقتصاد است.

شاهنشاهی شهرستان هیئت ناظران پرده برداری از یک طرح در اواخر روز دوشنبه که شامل بسته شدن کسب و کار تلقی غیر ضروری به جز منظقه وانت و سازندگان: شهرستان, پارک.

طرح خواهد اثر را اگر تایید توسط Newsom که در روز جمعه گفت که این شهرستان باید معکوس خود را در بازگشایی. این می آید به عنوان کالیفرنیا هایش با افزایش عفونت در سراسر کشور.

امپریال با جمعیت حدود 180000 تا به حال در مورد 6,200 موارد در میان 30,700 آزمایش مثبت نرخ حدود 20 درصد است. کارشناسان بهداشت و درمان تا حد زیادی موافقم که مرزی ترافیک با مخیکالی است حداقل تا حدودی مقصر افزایش از اواسط ماه مه.

“ثابت آمدن و رفتن در سراسر مرز” کمک به شیوع همراه با چند نسل خانواده ها در همان خانواده و فرهنگی دیگر و شخصی رفتار Janette Angulo این شهرستان بهداشت عمومی مدیر گفت: در دولت مجلس سنا در جلسه روز سه شنبه.

شهرستان “تا حد زیادی نامرئی و فراموش شده به عنوان یک منطقه” اما آن را به دست آورده توجه گسترده به آن “وخامت اوضاع” با همه گیر Angulo گفت.

بیش از 500 coronavirus بیماران منتقل شده به بیمارستان های خارج از منطقه در چند هفته گذشته Angulo گفت.

مخیکالی یک شهر گسترده از 1 میلیون نفر با کارخانه هایی که بوسیله اسباب گردنده از هوافضا قطعات دستگاه های پزشکی و دیگر محصولات برای صادرات به ایالات متحده آمریکا گرفته شده خود اقدامات در برابر ویروس. آخر هفته گذشته در این شهرستان تاسیس شده در ایست بازرسی برای اطمینان از رانندگان ورود از ایالات متحده آمریکا شد و بدون علامت تا به حال صورت پوشش و شد در آینده برای کسب و کار ضروری.

کالکزیکو رئیس پلیس Gonzalo Gerardo گفت: ترافیک پشتیبان هفت ساعت در سه جهت مختلف جمعه در مرکز شهر عبور از مرز برای ورود به مکزیک. تلفن او باد تا با پرسش و مخیکالی مقامات در نهایت کاسته است.

مخیکالی مقامات گفته مقامات ایالات متحده آنها را بازرسی وسایل نقلیه هر پنج شنبه از طریق شنبه برای نشانه هایی از این ویروس تا زمانی که تعداد موارد فروکش خراردو گفت. آنها همچنین در نظر گرفتن درجه حرارت و اجازه می دهد بیش از دو نفر در هر خودرو.

مخیکالی با 4,844 موارد و 837 مرگ و میر در میان سخت ترین ضربه بخش هایی از مکزیک است.

“کالکزیکو در گذشته شناخته شده به عنوان کوکائین مواد مخدر راهرو به آمریکا” خراردو گفت. “”در حال حاضر من آن را COVID راهرو چون ما که بسیاری از مردم در سراسر که COVID-مثبت است.”

دره امپریال فراهم می کند که بسیاری از کاهو و هویج و دیگر سبزیجات برای سوپر مارکت های آمریکا در طول زمستان است عمیقا در هم تنیده با مخیکالی. بسیاری از کارگران که انتخاب محصولات آمده از مخیکالی و شروع ایستاده در خط در 2 صبح روزانه برای عبور به آمریکا برای تغییرات خود را.

مکزیکی, پلاک اغلب تسلط پارکینگ از دره امپریال مراکز خرید با مخیکالی خریداران به دنبال کالاهای ارزان تر و یا تنوع بیشتر.

در حالی که رستوران و کافه ها بسته شده اند و از ماه مارس دره امپریال کسب و کار باید به آرامی بازگشایی شد. این منطقه به طور منظم پست یکی از بالاترین نرخ بیکاری در ایالات متحده ضربه 27.8 درصد در ماه مه.

در کالکزیکو با جمعیت 40,000 مرکز شهر فروشگاه شدند و تا حد زیادی بسته سهشنبه به جز دفاتر وکلا. فروشگاه در یک مرکز خروجی باز بود اما وجود دارد به سختی هر گونه ترافیک پا.

دولت های محلی و مدیران بیمارستان به دلیل کمی برای امید در روز سه شنبه شنوایی در ساکرامنتو به ریاست دولت ایالت بن Hueso به بحث در مورد این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر مرز.

لری Lewis, مدیر اجرایی پیشگامان یادبود بیمارستان گفت که او انتظار می رود تعداد موارد و انتقال به بیمارستان خارج از منطقه به رشد خود ادامه.

“در حال حاضر آن را در مورد برخورد با یک بحران” او گفت:. “این است که مداوم راه زندگی حداقل برای 12 ماه آینده.”

___

Spagat گزارش از سن دیگو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *