COVID-19 روز رسانی: پلیس بسته میله, باشگاه, افزایش نگرانی در مورد اعداد

در طول 30 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه را در جریان نبرد علیه COVID-19 فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که او دستور داده است تا کافه ها و کاباره ها به تلاش برای جلوگیری از این نوع ویروسی خوشه که در کشورهایی مانند آریزونا و تگزاس.

“آنچه ما در حال انجام است اساسا تغییر ارشاد برای میله به بازگشت به جایی که ما دو هفته پیش” پلیس گفت:. “ما راهنمایی در ژوئن 18 مجاز کافه ها و کاباره ها برای باز کردن در کاهش ظرفیت…اما در کشور ما و جهان هنوز نمیفهمد که در یک بیماری همه گیر چگونه به انجام این کار بارها و کاباره ها با خیال راحت.”

خاموش کردن حکم نگاه های مختلف بسته به جایی که چنین سالن قرار دارد, پلیس تاکید کرد. دولت ورود به فاز سوم آن COVID-19 پاسخ دوبله محافظت از همسایگان ما که باقی خواهد ماند و این قانون تا زمانی که هر یک از واکسن و یا درمانی توسعه یافته است. کسانی که در جوامع مجاز به حرکت به این مرحله می توانید ایجاد دستورالعمل های است که می تواند اجازه می دهد بارها و کاباره ها به بازگشایی اگر آنها با استانداردهای سختگیرانه طراحی شده توسط و برای هر حوزه قضایی است. اما مکان هایی که موفق به واجد شرایط باید خود را در کافه ها و کاباره ها بسته شده و به احتمال زیاد حداقل برای ماه آینده.

با توجه به آمار و ارقام جدید از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست ذکر شده توسط پلیس در حال حاضر وجود دارد 32,717 موارد از رمان coronavirus در کشور از جمله 206 های جدید امروز. “ما در حال تجربه اندکی چشم انداز مثبت دو هفته گذشته” او توضیح داد و اشاره کرد که تنها سه نفر از طی چهارده روز به نمایش گذاشته چه او مشخص می شود به عنوان یک “روند نزولی” در موارد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این افزایش نیست و در یک سطح متناسب با آریزونا و یوتا و دیگر در این نزدیکی هست متحده پلیس اذعان کرد — اما آنها هنوز هم حمل خطر آوردن کلرادو بازگشت به نقطه “که در آن ما باید گسترده سرایت…و ما نمی خواهیم که این نوع از شکست” با توجه به عوارض آن را در زندگی مردم و اقتصاد به عنوان یک کل.

منظور در مورد میله و باشگاه که پلیس گفت الهام گرفته شده بود در بخش اخیر خود در گفتگو با فرمانداران در تگزاس و آریزونا است که تا حدودی تلاش برای کاهش این چشم انداز. علاوه بر این تعطیلی به معنای اجازه عاشقان شب زنده داری در این کشورها و دیگران که در آن از جمله سالن به طور موقت توقیف به درک که محدودیت در محل در اینجا بیش از حد.

“ما نمی خواهیم کلرادو برای تبدیل شدن به مکه از شب زنده داری در همه گیر” پلیس گفت:. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی ایستادگی کردن به عنوان منطقه ای که در آن وجود دارد ناامن شب زنده داری.”

به طور مشابه, پلیس توصیه های مکرر او می خواهم در ابتدا تحویل در یک کنفرانس مطبوعاتی در هفته پیش مربوط به چهارم جولای جشن. وی افراد را به علامت تولد ملت با گروه های کوچک و به تماشای نمایش آتش بازی و مانند آن در یک فاصله امن از دیگران به جای تجمع در جمعیت های بزرگ.

پلیس نظرات در مورد محافظت از همسایگان ما تکمیل سخنان از کشت و مهمانان ویژه از جمله کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست, مدیر اجرایی, جیل Hunsaker Ryan اپیدمیولوژی دولت دکتر راشل Herlihy و جونی رینولدز و جیسون Vahling بهداشت عمومی مدیران برای Gunnison شهرستان و شهر و شهرستان از Broomfield بود. آنها عمدتا به صحبت در کلیات با توجه به متفاوت دستورالعمل برای هر منطقه اما Herlihy ارائه بهترین خلاصه ای از فرایند است که اجازه می دهد تا شهرها و استان ها به درخواست به صورت جداگانه و یا به عنوان بخشی از منطقه ای تعاونی برای واریانس آغاز هفته آینده.

“ما می خواهیم به جوامع زمان به طرح ارزیابی و جامعه-حمایت گسترده ای را قبل از آنها را در نظر بگیرید محافظت از همسایگان ما” Herlihy گفت. “بعضی چیزها را ثابت باقی می ماند: مردم با علائم COVID-19 یا که تست مثبت باید جدا به عنوان به زودی به عنوان علائم خود را شروع…و آنها باید اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن خطر خود را گرفتن و گسترش COVID-19: پوشیدن ماسک اغلب شستن دست و اجتماعی فاصله.”

گام های اولیه برای شهرداری Herlihy ادامه داد این است که “آنها در ابتدا باید به دیدار برخی از معیارهای علمی است که نشان می دهد آنها کافی بیمارستان تخت ظرفیت منابع کافی از تجهیزات حفاظت شخصی ثبات یا کاهش بستری شدن در بیمارستان کمتر COVID-19 موارد توانایی پیاده سازی تماس ردیابی و مستند جستجو ظرفیت برنامه ریزی برای تماس با ردیابی.” همچنین لازم است یک نسخه پشتیبان تهیه طرح باید چنین مکان سقوط از انطباق با محافظت از همسایگان ما; Herlihy ذکر بالقوه پاسخ مانند “چگونه آنها را افزایش می دهد, ماسک ماندگاری و افزایش واکسن آنفولانزا مصرف.” همه از این شرایط خواهد بود “مایع” او اشاره کرد “و شهرستانهای باید همچنان هوشیار” داده شده است که از همسایگان ما است “یک گام جسورانه به جلو است که به طور فزاینده ای متکی بر افراد و شهرستانهای گرفتن مسئولیت های بیشتر.”

با توجه پلیس را بسته از کافه ها و کاباره ها Herlihy استدلال کرد که از آن ساخته شده حس پس از چنین محیط “در نتیجه افراد تجمع — و یکی از ویژگی های است که اغلب موسیقی با صدای بلند. از آنجا که افراد تمایل به مجبور به هم نزدیک و صحبت کردن با صدای بلند کمک می کند که انتقال بیشتر ویروس. با این که من فکر فرمانداری حرکت رو به جلو برای بسته شدن میله در دولت یک استراتژی مهم برای حفاظت از سلامت Coloradans.”

برای پلیس اعتراف کرد که او نمی شخصا به میله های این روزها اما گفت که او در دهه بیست سالگی و به رسمیت می شناسد که بسیاری از مردمی که در محدوده سنی عشق به انجام این کار. هدف او این است که به چنین فعالیت های یک گزینه دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است — “اما نمی توان آن را در سطح ایالت در ماه ژوئیه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *