دلاور میله ساحل به بستن دوباره جمعه; فاز دو را به طور نامحدود ادامه

میله ساحل در دلاور را جمعه پیش از تاریخ چهارم جولای آخر هفته و پس از یک چشم انداز مثبت در چند COVID-19 معیارهای رژیم صهیونیستی است. جان کارنی اعلام کرد.

“ما باید یک کمی از یک آتش سوزی شده است که با شروع در ساحل ما و جوامع ما نیاز به قرار دادن آن را” دلاور فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

کارنی همچنین به طور نامحدود به دولت برنامه ریزی شده حرکت به فاز سه از بلند کردن اجسام از ایمنی محدودیت.

“ما در حال شکل بهتر” از ایالات مانند تگزاس و فلوریدا که در آن موارد خارج از کنترل کارنی گفت: اما اگر 14 روز روند برای بستری شدن در بیمارستان از نظر تعداد موارد جدید و درصد آزمون که دوباره مثبت هستند “به تدریج در حال حرکت به سمت بالا.”

فرماندار گفت که بزرگترین افزایش اخیر در مناطق ساحل می آید در میان مردم در سنین 17 تا 18 و به دنبال آن کسانی که بین 18 و 30.

او قرار می گیرد برخی از مسئولیت در “خوشنودی است که ما می بینیم” به خصوص در میان افراد جوان در مورد پیروی از دستورالعمل های مربوط به اجتماعی فاصله و ماسک.

کارنی گفت: دولت خواهد ماند و در فاز دو “تا زمانی که ما یک دسته بهتر در جایی که این افزایش از آینده است و ما آن سرمازدگی در جوانه.”

او گفت: شکست بود “کاملا جدی” به عنوان شیوع بیماری در میان طیور گیاهان در دولت اما است که افراد جوان در جوامع زندگی می کنند و اویختن با هم است که تسهیل گسترش COVID-19.

“پوشیدن یک ماسک صورت … بیشتر از احترام به دیگران” کارنی گفت. “بیش از حد بسیاری از مردم باید قربانی بیش از حد ما را به یکی دیگر از سربازان ارتش.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *