الیاس McClain صحنه مرگ اجرا یا نمایش مجدد تصاویر: پلیس در ترک

بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان خواستار defunding سازمان های اجرای قانون تحت این نظریه که آنها بیش از حد شکسته به اصلاحات و شفق قطبی اداره پلیس همچنان به ارائه استدلال برای این رویکرد است.

شفق قطبی افسران نمی شد با عنوان جرم جنایی به اتهام در ارتباط با ماه اوت سال 2019 برخورد با الیاس مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه, مردی که با وجود ارتکاب هیچ جرم و جنایت او در ابتدا هدفمند برای رقص به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی در راه خانه خود را از یک فروشگاه. سپس این آخر هفته پس از حادثه ملی تبدیل شده بود خشم APD جوخه های استفاده از اسپری فلفل به شکستن یک عملکرد توسط ویولونیست پرداخت ادای احترام به McClain که عاشق این ساز جرقه منفی بیشتر عناوین در سراسر جهان است. و در حال حاضر سه پلیس با این گروه که قرار است در مرخصی اداری به اتهام reenacting chokehold که قبل McClain پزشکی بحران دستگیر شده در عکس های گرفته شده در جایی که او درگذشت.

اگر شفق پلیس در نهایت اخراج برای خوراکی های تهاجمی عکس به جای کشتن یک بی گناه, سیاه, مرد طنز قابل مشاهده خواهد بود از فضا.

این تصاویر که وجود آن برای اولین بار افشا توسط CBS4 اند هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده اما موقت شفق رئیس پلیس ونسا Wilson — فینالیست برای برنده شدن در این کار برای همیشه در شکار برای یک جایگزین برای نیک متز که بازنشسته شد در پایان 2019 — وعده داده است که آنها خواهد بود. در بیانیه منتشر شده در 9:58 p. m. در ژوئن 29, او می گوید:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پنج شنبه بعد از ظهر من مطلع از اتهامات گزارش شده به امور داخلی یک شفق قطبی افسر پلیس ادعا متعدد شفق افسران پلیس بودند به تصویر کشیده شده در عکس ها در نزدیکی محل که در آن الیاس McClain درگذشت. همه درگیر ماموران بلافاصله قرار داده شده در مرخصی اداری با پرداخت در غیر اجرای ظرفیت.

من بلافاصله دستور داد در امور داخلی این تحقیقات را اولویت. این شتاب تحقیقات تکمیل شد در این شب ،

این بررسی خواهد شد و برای عموم منتشر شده در تمامیت آن بی درنگ پس نتیجه آن است. این شامل گزارش های عکاسی شواهد به دست آمده افسر نام و تصمیم نهایی است که می تواند به افزایش سطح فسخ است.

عکس های تصویر کشیدن “کاروتید داری که در McClain” با توجه به CBS4. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال با توجه به زمانی که آنها گرفته شد و یا اینکه ناتان Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema ماموران درگیر اصلی در این حادثه ها در آنها دیده می شود.

Woodyard, Rosenblatt و Roedema قرار داده شد در مرخصی اداری پس از McClain مرگ و سپس مجاز به بازگشت به خیابان ها پس از دادستان منطقه دیو جوان تصمیم گرفتند در برابر اتهامات جنایی — تصمیم گیری جوان همچنان به دفاع از. اما Woodyard, Rosenblatt و Roedema قرار گرفتند به عدم اجرای وظایف در هفته گذشته به منظور “محافظت از آنها یک شفق قطبی یک سخنگوی پلیس گفت:.

A surveillance image of Elijah McClain near where he was attacked by Aurora police.

نظارت تصویر الیاس McClain در نزدیکی جایی که او مورد حمله قرار گرفت توسط پلیس آرورا.

شفق قطبی اداره پلیس از طریق CBS4

قبل از ژوئن 27, اعتراض حزب برای سوسیالیسم و آزادی در دنور یکی از حمایت سازمان های زیر صادر لیست از خواسته ها:

1. بلافاصله آتش هر سه APD افسران (Nathan Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema) و هر دو امدادگران که به طور فعال در شرکت ایلیا قتل است.

2. بازگشایی پرونده و فایل اتهامات جنایی علیه هر سه APD ماموران و امدادگران که به طور فعال در شرکت ایلیا قتل است.

3. ارائه فوری اعاده به McClain, خانواده, بازتاب باور نکردنی و بی عدالتی علیه آنها. نمی کشیدن آن دیگر آنها را مجبور به بارها و بارها دفاع از بی عدالتی از خونسرد قتل فرزند خود را.

در گفتگو با Westword مورد اعتراض مه 1 پلیس-تیراندازی مرگ ویلیام DeBose لیلیان خانه یک سخنگوی حزب برای سوسیالیسم و آزادی توضیح منطقی برای defunding پلیس.

“آنچه ما در حال مبارزه برای کاملا متفاوت سیستم,” او گفت:. “ما می خواهیم برای سرنگونی سیستم به عنوان آن در حال حاضر وجود دارد که دارای یک ظالم کلاس و بدون نیاز به سرکوب مردم وجود دارد بدون نیاز به یک نیروی پلیس به عنوان آن امروز وجود دارد. آیا ما می باید جامعه محور است چیز دیگری است اما شما می توانید آن تماس بگیرید, پلیس در همان حس است آن را به عنوان در حال حاضر. این امر می تواند کاملا متفاوت نهاد.”

اگر که اتفاق می افتد در شفق اداره پلیس را سزاوار هیچ کوچک و به اشتراک گذاری اعتبار برای کمک به خود مرگ. در ضمن کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به طور فعال بررسی McClain مرگ در دستور فرماندار Jared پلیس که به دستور کاوشگر در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>