برخورد با مادر سمور در کالیفرنیا پارک ملی می فرستد بازدید کننده به بیمارستان

پس از برخورد با یک رودخانه سمور ارسال به یک بیمارستان مقامات در Lassen آتشفشانی پارک ملی در شمال کالیفرنیا هشدار مردم به اقامت در خارج از آب در دریاچه.

مرد شنا در Manzanita دریاچه در 25 ژوئن هنگامی که او را گاز گرفته بود توسط یک زن در رودخانه سمور پارک سخنگوی کوین Sweeney گفت: بار در روز سه شنبه. این مرد در بیمارستان بستری شد با “آسیب قابل توجهی” از جمله خراشیدگی و سوراخ زخم که باعث خونریزی, اما آنها به نظر نمی رسد به تهدید کننده زندگی Sweeney گفت.

Sweeney گفت که این حادثه رخ داده است حدود یک دهم از یک مایل از یک رنجر ایستگاه بنابراین رنجرز قادر به پاسخ به سرعت. هیچ جزئیات بیشتر در مورد انسان آسیب یا بیماری در دسترس بودند.

معلوم نیست چه چیزی باعث این حادثه اما مقامات بر این باورند که ممکن است بدست بیش از حد نزدیک به زن سمور را بچه گربه ها باعث او را به شدت واکنش نشان می دهند.

تبلیغات

با وجود “ناز و نوازش کن” بیرونی رودخانه سمور باید دندان های تیز و چنگال و خطرناک هستند زمانی که آنها را به نوزادان خود را در اطراف او گفت:. سمور که کمی انسان دارای سه بچه گربه ها.

پس از این حادثه مقامات پارک که با افزایش گشت زنی در منطقه قرار می گیرد و عمومی علائم ایمنی در اطراف پارک برای هشدار دادن به مردم در مورد خطر بالقوه از سمور. حدود 5 هکتار بخشی از دریاچه که در آن حمله رخ داده است مسدود شده است و مقامات پارک گفت: بازدید کنندگان باید برای جلوگیری از شنا کردن در این منطقه و استفاده از نرم طرفه دستگاه های شناوری.

NPS map of Mazanita Lake.

NPS نقشه Mazanita دریاچه.

(خدمات پارک ملی)

“ما هنوز در حال تماشای او و ما زیست شناس حیات وحش وجود دارد خارج وجود دارد در زمینه ساخت مطمئن شوید که او هنوز هم در آن منطقه” Sweeney گفت. “بنابراین در حال حاضر ما در حال دادن فضایی خود را. ما در حال نگه داشتن بازدید کنندگان خارج از خانه خود را. این یک یادآوری خوب برای ما در پارک های ملی است که ما در حال بازدید کنندگان و حیات وحش ما به حق خود را به منظور بالا بردن نوزادان خود را در این مکان. و پس از زمان به زمان ما نیاز به یک زن و شوهر از گام به عقب و اجازه دهید آنها را انجام دهد.”

تبلیغات

Sweeney گفت: این حادثه تنها دوم مربوط به یک رودخانه سمور که او آگاه در 20 سال گذشته. این سمورهای آبی به ندرت دیده می شود و بیشتر به نگه داشتن به خود او اضافه شده است.

این حادثه را “بسیار تعجب آور و حملات حیوانات در Lassen بسیار نادر” Sweeney گفت. “من فکر می کنم شما شانس بهتری از گاز گرفته شدن توسط یک سنجاب شده است که تغذیه انسان به مواد غذایی بیش از هر چیز دیگری است.”

پارک های ملی نیز به بابکتس, ديد کوه, شیر و خرس.

مقامات خواست بازدید کنندگان برای گزارش هر گونه رودخانه سمور حوادث به ویژه کسانی که مربوط به رفتار پرخاشگرانه به یک پارک کارمند و یا در مرکز بازدید کنندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *