چگونه به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را امن در طول Fourth of July fireworks

آتش بازی میآید بیرون. سگ خانواده می شود وحشت زده, پارس و در حال اجرا به عقب و جلو. گربه slinks کردن یک محل برای مخفی شدن.

برای ما حیوانات چهارم جولای تعطیلات می تواند استرس زا و آسیب زا است. پناهگاه هر سال دیدن یک افزایش در حیوانات خانگی از دست رفته در اطراف تعطیلات. دامپزشکان در زمینه تماس از نگران صاحبان حیوان خانگی.

و بله, وجود دارد به نظر می رسد بیشتر این آتش بازی سال. بنابراین کارشناسان می گویند که آماده سازی برای تعطیلات کلیدی است برای صاف آخر هفته. در اینجا برخی از راهنمایی برای به حداقل رساندن استرس در حیوان خود را در چهارم جولای آخر هفته.

مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را تا زمان شناسایی

صداهای بلند مانند رعد و برق و آتش بازی ممکن است سگ خود را برای شکستن از طریق یک صفحه نمایش پنجره هاپ حصار و یا در غیر این صورت اجرا میشه.

تبلیغات

معمولا پناهگاه شهرستان دیدن 1,000 حیوانات در طول تعطیلات آخر هفته گفت: برندا Barnette مدیر برای L. A. حیوانات خدمات.

مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را با مجوز و شناسایی است. اگر حیوان خانگی خود را microchipped مطمئن شوید که اطلاعات خود را از قبیل آدرس و شماره تلفن در حال حاضر با ریزتراشه شرکت.

نگاهی به عکس های اخیر از حیوان خانگی خود را بنابراین شما باید آنها را در دست گفت: زن سبک و جلف بلوک مدیر عامل و رئیس جامعه انسانی ایالات متحده است.

علاوه بر کنترل حیوانات افسران داوطلب در جامعه گاهی اوقات راه رفتن را از طریق محله با اسکنر به دنبال بازگشت از دست حیوانات خانگی Barnette گفت.

تبلیغات

اگر شما روبرو می شوند یک سگ یا گربه در محله شما شانس حیوان خانگی است که هنوز هم نزدیک به خانه خود را. Barnette توصیه به مصرف حیوان خانگی (اگر آن را مجروح و یا تهاجمی) به یک فضای امن مانند یک حیاط خلوت و یا یک گاراژ و ارسال بر روی برنامه های مانند همسایه.

“اگر شما می توانید یک دسته سه تایی سگ راه رفتن در اطراف آن” او گفت:.

اگر شما نیاز به حیوان خانگی به یک پناهگاه وجود دارد به اندازه کافی فضا Barnette گفت. در ماه مارس L. A. خدمات حیوانات کاهش آن پناهگاه جمعیت با پرورش حیوانات است.

“ما مقدار زیادی از اتاق در حال حاضر” Barnette گفت.

تبلیغات

ورزش حیوان خانگی خود را

در روزهای منتهی به تعطیلات مطمئن شوید که شما خود را سگ و گربه مقدار زیادی از ورزش گفت: John Howe رئیس جمهور آمریکا دامپزشکی پزشکی Assn.

“ورزش واقعا کمک می کند تا کاهش اضطراب” هاو گفت.

شکل سگ خود را فردی نشانه های استرس مانند نفس نفس, موقعیت گوش یا “نهنگ چشم” وقتی سفیدی چشم, نشان, گفت:, Matt Beisner این شرکت صاحب ذن سگ در نزدیکی محله چینی ها. و سپس کشف کردن چه سگ خود را مانند زمانی که آن را آرام و چه فعالیت های خود را سگ, شاد, مانند زمان بازی, اسباب بازی یا تمرین. معرفی بیشتر فعالیت های آرام بخش در روزهای منتهی به آتش بازی.

تبلیغات

Beisner گفت که سگ را پشته عوامل استرس زا بنابراین حتی اگر وسایل آتش بازی در روز شنبه شما ممکن است در نتیجه رفتار تا 48 ساعت بعد.

“این است که زمان برای آموزش سگ چگونه درست می شود, با آتش بازی,” او گفت:.

هاو پیشنهاد روش دیگری به نام اصلاح رفتار درمانی است. پاداش خود را حیوان خانگی خود را برای عادی رفتار کنید و سعی کنید به چشم پوشی از رفتار که مورد نظر است. مقاومت در برابر اصرار به عرضه حیوان خانگی خود را.

“اگر آنها شما زیاده به صداهای سپس آنها در حال رفتن به واکنش زیاده از حد نیز” هاو گفت.

تبلیغات

نترس برای رسیدن به مربیان و درمانگران رفتاری که تمرکز بر روی رابطه مبتنی بر آموزش با سگ. تماس با یک دامپزشک برای کمک به اگر شما فکر می کنم حیوان خانگی خود را ممکن است نیاز به یک دارو برای اضطراب.

ایجاد یک فضای امن

کشف کردن یک فضای امن برای حیوان خانگی خود را که در آن وجود دارد کمتر از یک شانس فرار. شاید وجود یک اتاق در خانه که در آن شما می توانید پرده یا پرده (برای جلوگیری از دیدن چشمک می زند در آسمان) و بازی سر و صدا سفید نرم و یا تلویزیون نشان می دهد.

یک برنامه برای قرار دادن سگ یا گربه خود را وجود دارد در طول یک نمایش آتش بازی و یا وقتی که شما شنیدن آتش بازی رفتن در محله شما.

اگر سگ خود را استفاده می شود به crated آنها را در جعبه خود را هاو گفت.

تبلیغات

“آنها نیاز به یک محل که در آن آنها می تواند امن” هاو گفت.

اگر شما در حال بیرون رفتن از شهر و سعی کنید به بازدید از سگ پرستار یا نسبی جلوتر از زمان پس از آن یک نام تجاری جدید محیط زیست برای حیوان خانگی خود را. مطمئن شوید که برای تعیین یک تماس اضطراری برای حیوان خانگی خود را که در دسترس است اگر شما نیست.

“ما می خواهیم به همان اندازه و راز که ممکن است” Beisner گفت. “کسانی که همه چیز می تواند یک راه طولانی برای کمک به سگ احساس استرس کمتر و راحت تر است.”

نگه داشتن سگ خود را در خانه

آن ممکن است وسوسه انگیز را به سگ خود را به پیک نیک و یا آتش بازی نشان می دهد اما محیط زیست که ممکن است بیشتر استرس زا برای آنها. سگ نیز بسیار حساس به آسیب رسان نیروی آتش بازی هاو گفت.

تبلیغات

“هنگامی که آتش بازی در آسمان است که سگ می تواند احساس می کنید که فشار تغییر,” او گفت:.

برخی از سگ ها ممکن است به شکستن و دور از دسته سه تایی خود را وحشت زده شده توسط چراغ و بوی.

“بهترین چیزی که به انجام است که احتمالا ترک سگ خود را در خانه” بلوک گفت. “آنها کاملا راضی به ماندن در خانه و برای شما صبر کنید.”

در یک پیک نیک و یا کباب اضافه وجود دارد خطر از حیوان خانگی خود را به غذا نباید بخورید و در نتیجه مشکلات گوارشی یا بدتر. عمل جراحی می تواند تنها برای درمان یک مصرف ذرت بلال ،

تبلیغات

اگر شما در خارج و در مورد قرار ندهید درخشش گردنبند در حیوانات خانگی خود را و یا اسپری آنها را با اسپری اشکال بلوک گفت. سگ ممکن است سعی کنید به نیش گردنبند کردن و پر کردن می تواند خطرناک باشد. اسپری اشکال می تواند خطرناک بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *