L. A. تماس سفارش محدود در پلیس لس آنجلس با استفاده از باطوم و پرتابه ‘بی’

وکلای مدافع برای لس آنجلس در روز سه شنبه در برابر استدلال موقت سفارش محدود به بلوک شهرستان افسران پلیس با استفاده از باتوم و تاکتیکی گلوله به کنترل جمعیت گفت: درخواست “بی جا و overbroad” و پلیس “باید قادر به پاسخ” به غیر قانونی جمعیت.

اداره پلیس لس آنجلس با استفاده از چنین سلاح معترضان در پایان ماه مه و اوایل ماه ژوئن مجروح شدن بسیاری از, و در حال حاضر شکایت در دادگاه فدرال توسط Black Lives Matter-Los Angeles فصل های محلی از ملی وکلا صنفی و لس آنجلس جامعه اقدام شبکه. این گروه درخواست سفارش محدود در هفته گذشته با این استدلال که دادگاه دستور مقابل استفاده از چنین سلاح های لازم برای مشتریان خود و دیگر معترضان به احساس امن ورزش 1 خود را اصلاح حقوق در شهر در حالی که خود طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است.

Asst. شهرستان Atty. گابریل Dermer در پاسخ گفته بود که این پرونده با این استدلال که پلیس لس آنجلس است “تسهیل متعدد تظاهرات” بدون استفاده از چنین سلاح های پس از حوادث در سوال رخ داده است و نشان دهنده “هیچ جریان و یا تهدیدات واقعی از هر نوع” به معترضان.

شهرستان و پلیس لس آنجلس باور نیاز به “تحول اجتماعی را تغییر دهید با احترام به پلیس و نژادپرستی نهادی” و “حمایت از قانون اساسی حق هر آمریکایی به شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز و اعتراضات” Dermer نوشت.

تبلیغات

در همان زمان وجود دارد “اعمال مجرمانه از آتش سوزی و غارت” در اطراف این تظاهرات که “تهدید امنیت عمومی و البته محافظت نمی متمم اول قانون اساسی فعالیت” Dermer نوشت و پلیس لس آنجلس “باید قادر به پاسخ به چنین شرایطی است.”

پلیس لس آنجلس در حال بررسی آن افسران در پاسخ به اعتراضات و استفاده از سلاح در سوال Dermer نوشت: اما آن سیاست های اطراف آن سلاح ها نباید پرتاب کنار در ضمن.

“فوری فروشی رفع چندین پلیس لس آنجلس سیاست بدون جستجو از امتحان است که به سادگی نمی موجه در این زمان,” او نوشت.

این ضابط درخواست سفارش در حال حاضر قبل از اینکه ایالات متحده در منطقه قاضی Conseulo مطلوب مارشال.

تبلیغات

دهها هزار نفر از معترضان را پر کرده اند خیابان های شهر در ماه های اخیر به کشته از مردم از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس. برای چند روز در پایان ماه مه و اوایل این ماه در لس آنجلس قرار داده شد تحت مقررات منع رفت و آمد شبانه و پلیس ساخته شده و هزاران نفر بازداشت برای نقض مقررات و معترضان به عدم پراکنده از تجمعات که پلیس تا به حال غیر قانونی تلقی می. برخی از مناطق این شهرستان دچار قابل توجهی صدمه به اموال.

یک بار بررسی متوجه شد که ماموران مجروح بسیاری از معترضان با باتوم و اسفنج و فوم پرتابه و beanbags آنها به عنوان تلاش برای پاک کردن خیابان ها. برخی از معترضان دچار صدمات شدید به سر و اندام تناسلی. کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه این شهر و رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور تواریخ مشابه صدمات در این استدلال که افسران سوء استفاده باطوم و پرتابه.

کارول سوبل یک وکیل برای شاکیان گفت: این شهرستان در پاسخ به درخواست خود را به صورت یک سفارش محدود متکی بر این فرض است که جمعیت معتاد جمع آوری دوباره حتی با اینکه این شهرستان دارای هیچ کنترل بیش از است که اتفاق می افتد و دیده است و جمعیت زیادی جمع آوری زمان و دوباره بیش از چندین سال.

این شهر همچنین باعث می شود هیچ قول می دهم که پلیس نمی خواهد با استفاده از همان تاکتیک هایی که مجروح معترضان دوباره و نشانی از این واقعیت است که این بخش با استفاده از تاکتیک های مشابه بارها و بارها در گذشته حتی پس از اندرز در برابر انجام این کار توسط قبلی دادگاه.

تبلیغات

“آنها نمی گفت که آنها نمی خواهد دوباره آن را انجام دهد و آنها آن را انجام داده ام و بیش از بیش” سوبل گفت. “آنها هنوز هم لازم نیست که یک برنامه — که واقعا مشکل است. و آنها را مطلقا هیچ راهی برای پیش بینی آنچه که اتفاق خواهد افتاد که ممکن است باعث شود مردم دوباره به خیابان ها.”

همراه با Dermer با پاسخ شهرستان ثبت اظهارات چند از مقامات پلیس از جمله Cmdr. مایکل Rimkunas که خدمت در نقاط در طول تظاهرات به عنوان حادثه فرمانده.

Rimkunas گفت: اورژانس دستور که در پی است “کاملا غیر ضروری به این دلیل که پلیس انجام شرح داده شده” در صورت درخواست “است نه اتفاق امروز رخ داده است که در سه هفته گذشته و بر اساس روند جرم و جنایت است به احتمال زیاد به عود.”

Cmdr. ارنست Eskridge در بیانیه خود نوشت که گروه اتحاد 93 باز کردن تحقیقات از جمله 74 که شامل استفاده از زور و یا در غیر این صورت پیچیده و جدی است. از کسانی 29 شامل پرتابه شلیک شده در مارس 29 و 30 مه او نوشت. ده افسران حذف شده اند از این زمینه در حال بررسی و تحقیقات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de