L. A. کاهش LAPD هزینه های مصرف پلیس نیروی انسانی به پایین ترین سطح در 12 سال

شورای شهر لس آنجلس رای دادند روز شنبه به کاهش استخدام در اداره پلیس هل دادن تعدادی از افسران قسم خورده و زیر 10,000 و رها کردن بودجه اولویت یک بار دیده می شود به عنوان نجس توسط رهبران شهر.

در مواجهه با یک گریم بودجه چشم انداز و deluged خواست برای کاهش در هزینه های این شورا رای 12 به 2 به پلیس لس آنجلس را به 9,757 افسران تابستان آینده — سطح نیروی انسانی دیده نمی شود در این شهرستان از سال 2008.

به طور کلی تصمیم گیری در شورا تحویل 150 میلیون دلار ضربه به پلیس لس آنجلس بودجه بسیار از این که از بودجه اختصاص داده شده برای پلیس اضافه کاری پرداخت. عضو شورای Curren قیمت تحت فشار قرار دادند که برای کاهش و گفت: دو سوم از پس انداز در نهایت می تواند قریب به خدمات به صورت سیاه و سفید, لاتینی و محروم جوامع مانند استخدام برنامه و تابستانی شغل.

“این یک گام به جلو حمایت از جوامع اقلیت در راه است که در آن آنها سزاوار — با احترام و عزت و حتی زمین بازی گفت:” قیمت تنها سیاه و عضو شورای کمیته بودجه.

تبلیغات

Councilmen جو Buscaino و John Lee بازیگران دو مخالف رای.

دوشنبه اقدامات نشان داد که چقدر هزینه سیاست ها و دیدگاه ها در امنیت عمومی منتقل کرده اند در تالار شهر در پی تظاهرات گسترده بر خشونت پلیس. به تازگی به عنوان مارس شهردار اریک Garcetti شده بود هل دادن برای 7 درصد افزایش به پلیس لس آنجلس بودجه یک حرکت او دیگر به نفع.

رسیدن و حفظ 10,000-افسر نیروی بوده دیرین اولویت برای رهبران شهر. شهردار آنتونیو Villaraigosa جشن در سال 2013 زمانی که پلیس لس آنجلس رسیده است که تعداد برای اولین بار. که همان سال در حالی که در حال اجرا برای شهردار Garcetti قول داد که برای حفظ نیروی انسانی سطح.

تبلیغات

هنوز 150 میلیون دلار کاهش به پلیس لس آنجلس سقوط کرد به مراتب کمتر از مطالبات از زندگی ماده-لوس آنجلس و متحدان خود را که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای “مردم بودجه” که به طور موثر خلاص شدن از شر police صرف و هدایت پس انداز برای مسکن و خدمات بهداشت روانی و نیازهای دیگر.

“است که به معنای واقعی کلمه تغییر پاکت پی سی” گفت: ربکا کسلر ساکن وان Nuys شود که به نام در به شورای این هفته است. “این یک سیلی. شما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس را راه پول بیشتری قرار دادن راه پول بیشتر به این برنامه ها.”

در ماه های اخیر فعالان پیشرو باید صحنه تظاهرات و هولناک شهرستان جلسات با تماس به بریده بریده پلیس صرف و هدایت پول به نیازهای دیگر خواستار کاهش اعم از 90% به آشکار لغو پلیس لس آنجلس.

در پاسخ به اعضای شورای شروع کاوش راه های انتقال تماس های بسیاری برای کمک به کسانی است که شامل غیر خشونت آمیز حوادث — به دور از پلیس لس آنجلس و به شهر دیگر کارگران است. اعضای شورا رای دادند در این هفته به طور مستقیم کارکنان شهرستان به آمده تا با یک “غیر مسلح مدل از بحران پاسخ” برای بررسی بیشتر.

تبلیغات

Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter-لس آنجلس ستایش که در مرحله. “عقب پلیس توابع پتانسیل به مراتب تاثیر بیشتری در پیشبرد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس از تصویب ناچیز کاهش از $150 میلیون,” او گفت:.

دیگران سوال که آیا پلیس لس آنجلس کاهش خواهد آسیب محله.

ری Rios, رئيس جمهور از دامنه کوه ایجاد کرد صاحبان اموال Assn. در ال Sereno گفت: جامعه تجربه شده است موجی از ماشین نمیتوانیم و آتش بازی های غیر قانونی. رهبران شهر باید آدرس مطالبات برای تغییر در پلیس لس آنجلس با تمرکز بر اصلاحات نه کاهش اندازه نیروی, او گفت:.

“بدون هر گونه اجرای [جرم] در حال رفتن به بدتر” ریوس گفت. “سوال بزرگ این است که رفتن به نگه دارید؟”

تبلیغات

در حالی که فعالان بارها و بارها تحویل داده پیام “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” اعضای شورای متمرکز از مذاکرات در این شهر مشکلات مالی است. درآمدهای مالیاتی را به طور چشمگیری کاهش یافته زیر بینی از شیوع کروناویروس و خاموش کردن آرایه ای از کسب و کار.

بودجه شهر تحلیلگران بارها هشدار داده است که این شهرستان می تواند به پیدا کردن خود را کوتاه توسط $45 میلیون به $409 میلیون. و در روزهای اخیر آنها شروع صدایی جدید هشدار در مورد تجدید حیات در coronavirus موارد در سراسر لس آنجلس و آنچه که می تواند برای شهرستان امور مالی.

روز سه شنبه اعضای شورای سرعت تصویب یک طرح برای هل دادن به عنوان بسیاری از 2,850 غیر نظامی شهر کارکنان به بازنشستگی آنها ارائه خریداری بسته های تا 80.000 دلار. کارکنان ممکن است شروع به استفاده از برای آن پرداخت هفته آینده.

اگر هر کس واجد شرایط برای بازنشستگی برنامه طول می کشد بخشی در این شهر می توانید ذخیره کنید $58.7 میلیون در این سال و اضافی 125 میلیون دلار در 2021-22 گفت: شهرستان افسر اداری غنی Llewellyn بالا-سطح بودجه تحلیلگر.

تبلیغات

هر دو LAPD کاهش و کارمند بازنشستگی ابتکار نیز در صورتحساب یا لیست به عنوان راه هایی برای به تاخیر انداختن یکی دیگر بودجه-برش اندازه گیری: قرار دادن حدود 16,000 شهر کارگران در furloughs. این furloughs که پیشنهاد شده توسط Garcetti اما مخالف با شهر کارمند و کارگری را مجبور غیرنظامی کارگران شهرستان را به یکی از هر 10 روز خاموش برش حقوق 10٪.

برخی از این هفته تصمیم گیری های این شورا می تواند زین شهر با هزینه های سنگین در آینده است.

از $150 میلیون دلار کاهش به پلیس لس آنجلس حدود 97 میلیون خواهد آمد از کاهش به پرداخت اضافه کاری برای افسران پلیس. اعضای شورای شهر و سیاست تحلیلگران هشدار داد که حداقل بخشی از کسانی که اضافه کاری ساعت هنوز هم می تواند تا پایان کار می کرد توسط پلیس لس آنجلس به خصوص اگر در شهرستان تجارب عمده اضطراری است.

تبلیغات

در این موارد پلیس لس آنجلس می تواند “بانک” است که اضافه کاری اجازه دادن به افسران کار اضافی ساعت اما تاخیر در پرداخت تا یک سال آینده اجازه می دهد افسران پرداخت می شود برای کسانی که ساعت ها در حقوق بالاتر.

طرح قطع غیر نظامی شهر نیروی کار نیز می تواند با تاخیر و هزینه. اگر هر کارمند واجد شرایط شرکت در برنامه شهر نیاز به صرف $28.5 میلیون در خریداری بسته های این سال — 10 ، 000 دلار به ازای هر کارگر با توجه به Llewellyn بودجه تحلیلگر.

این شهرستان که نیاز به خرج اضافی $128.5 میلیون در پرداخت آن در سال بعد, او گفت:.

Llewellyn به نام برنامه “مالی برنده برای شهرستان” اما همچنین اذعان کرد که جرم خروج از هزاران نفر از کارگران شهرستان را در نتیجه کاهش مالیات دهندگان خدمات. برای رسیدن به عمده پس انداز او گفت: این شهرستان باید جایگزین تنها بخش کوچکی از این موقعیت ها تبدیل شده که خالی است.

تبلیغات

“بسیاری از این گزینه ها هستند که انتخاب هر یک از ما را ساخته اند و در یک شرایط عادی” گفت: عضو شورای Paul Krekorian که ریاست کمیته بودجه. “اما ما در حال زندگی در یک شرایط عادی.”

Krekorian نیز گفت: 40 میلیون دلار از پول برش از پلیس لس آنجلس بودجه خواهد بود خود را کنار بگذارند به عنوان یک “بیمه” برای کمک به پرداخت برای خدمات شهری اگر بازنشستگی برنامه تولید می کند که به اندازه کافی پس انداز.

از $150 میلیون کاهش در هزینه های نشان دهنده 8 درصد از نزدیک به 1.8 میلیارد بودجه عملیاتی است که Garcetti پیشنهاد کرده بود برای پلیس لس آنجلس در اوایل این سال است. روز چهارشنبه رای موثر خواهد از عقب افزایش در اصل برنامه ریزی شده توسط شهردار و رفتن کمی بیشتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de