L. A. revamps قوانین برای شاهدانه صدور مجوز به امید جبران ضرر از جنگ با مواد مخدر

لس آنجلس بازسازی قوانین آن برای توزیع مجوز به حشیش کسب و کار در میان خشم و ناامیدی بیش از پر سر و صدا اجرای یک برنامه به معنای برای رسیدگی به آسیب های انجام شده توسط جرم ماری جوانا.

قوانین تصویب به اتفاق آرا روز شنبه توسط شورای شهر لس آنجلس سفت معیار برای متقاضیان جدید به دنبال به واجد شرایط برای “عدالت اجتماعی” برنامه که قرار است به اطمینان حاصل شود که مردم از جوامع سخت ترین ضربه از جنگ با مواد مخدر بهره مندی از قانونی کردن ماری جوانا.

“همه ما می دانیم که عدالت اجتماعی بوده و یک شکست در اینجا در L. A. و در اکثر حوزه های قضایی است. بیش از حد بسیاری از نقاط ضعف … این اولین بار است که امید واقعی برای عدالت اجتماعی به موفقیت” Lynne لیمان که رهبری سیاست مواد مخدر اقدام به کمپین قانونی تفریحی حشیش در کالیفرنیا های اخیر در شهرستان جلسه در مورد تغییرات.

تا به حال عدالت اجتماعی برنامه گسترده هدفمند افرادی که حشیش اعتقادات و یا زندگی در مناطق با نامتناسب دستگیری برای ماری جوانا, جنایت, اما منتقدان گفت: قوانین بیش از حد سست است. بسیاری از گله و شکایت که کارآفرینان بودند کمتر با وجود تلفات سنگین از شاهدانه جرم در جوامع است.

تبلیغات

مثلا لس آنجلس قبلا تعیین شده در مناطق سخت ترین ضربه ماری جوانا بازداشت توسط کدهای پستی حلقه در مناطق ثروتمند همراه با فقیر آنهایی که سطوح بالایی از دستگیری. در میان واجد شرایط کد پستی بود 90027 که شامل مرفه عمدتا سفید امتداد Los Feliz.

در حال حاضر شهر باریک است واجد شرایط مناطق به پلیس گزارش ولسوالی یک حرکت است که وزارت شاهدانه مقررات سر گربه پکر گفت: بهتر است هدف ترین به شدت تحت تاثیر جوامع است.

“ما توافق دارند که این فرایند نیاز به بهبود … و ما سعی کردم به توصیه های ما به عنوان انعکاسی به عنوان ما می توانیم از بازخورد است که ما دریافت” پکر گفت.

تبلیغات

لس آنجلس نیز تغییر خواهد کرد راه شاهدانه کارآفرینان رقابت در دور بعدی صدور مجوز برای مغازه ها.

آخرین بار در سراسر صدها نفر از مردم به سرعت در حال آب گرفتگی اول بیا اول خدمت سیستم نرم افزار است که تبدیل شد درگیر در اختلاف است. شاهدانه کارآفرینان تحت پیگرد شهرستان بیش از “ناقص فرآیند” با این استدلال که برخی از رقبا یک مزیت ناعادلانه از آنجا که آنها دسترسی به سیستم نرم افزار قبل از راه اندازی رسمی زمان.

این شهر برنامه ای برای استفاده از یک سیستم قرعه کشی. عدالت اجتماعی متقاضیان رقابت برای دور بعدی مجوز خرده فروشی در این قرعه کشی باید California cannabis دستگیری یا محکومیت به واجد شرایط علاوه بر بودن یا کم درآمد یا زندگی یک دهه در سخت ترین-آمار مناطق.

L. A. قبلا مجاز متقاضیانی که تا به حال زندگی می کردند در تعیین محلات اما آیا لزوما باید بازداشت یا محکومیت. اما دیگر راه به در حال اجرا یک شاهدانه کسب و کار — از جمله مجوز برای دیگر انواع ماری جوانا کسب و کار علاوه بر مغازه ها — باز باقی می ماند به متقاضیانی که نمی پاسخگویی به نیازهای جدید پکر گفت.

تبلیغات

اول بیا اول خدمت راش برای مجوز به خود جلب کرد یک باتری از شکایت زمان آخرین اما نه هر کس خوشحال است که با سیستم قرعه کشی برای دور بعدی خرده فروشی مجوز.

کالیفرنیا اقلیت داد که طرفداران بیشتر نمایندگی از سیاه پوست و لاتین صاحبان کسب و کار در شاهدانه صنعت شکایت کرده است که صرفا با تکیه بر یک قرعه کشی به آن معنا وجود نداشت سنج از اینکه یک کسب و کار شد و به احتمال زیاد در نهایت موفق خواهد شد.

این شهر همچنین روشن زبان خود در مورد چقدر کنترل یک عدالت اجتماعی متقاضی باید در یک کسب و کار تغییرات که پکر گفت: به منظور تقویت مورد نیاز است. عدالت اجتماعی متقاضیان به طور معمول شریک با سرمایه گذاران ثروتمند افزایش نگرانی ها در مورد درنده توافق نامه.

اگر این توافق نامه نیست vetted به درستی “آنچه ما در حال راه اندازی است اقتصادی آپارتاید که در آن شما مردم را وادار به باید مدیون به سرمایه گذاران و صاحبخانه که کنترل تمام تصمیم گیری” گفت: Sherri فرانکلین یکی از بنیانگذاران GoVerde انکوباتور که با این نسخهها کار با عدالت اجتماعی متقاضیان است.

تبلیغات

و شهرستان نیز معرفی قوانین جدید در مورد زمانی که حشیش می تواند شرکت را از دریافت مجوز از شورای شهر برای باز کردن درهای خود را در محله های که در حال حاضر آمار محدودیت در تعداد ماری جوانا مغازه ها.

منتقدان نگرانی است که این روند می دهد که مقدار زیادی از کنترل به اعضای شورا می تواند تبدیل به یک راه برای سیاسی متصل به نمره مجوز به دیگران رنج کشیده. بر اساس قوانین جدید این شورا باید خاص یافته به مجوز است و متقاضی باید کتبی ورودی از محله شورا و دیگران در این منطقه است.

این همچنین باعث می شود یک تغییر عمده به راه چنین درخواست های تایید شده: تحت قوانین قبلی اگر این شورا موفق به عمل به سرعت در یک درخواست برای باز کردن یک فروشگاه در یک منطقه اشباع درخواست شد به صورت خودکار تایید شده است. تحت قوانین جدید درخواست را رد کرده است اگر شورا نتواند به آن عمل می در عرض حدود سه ماه.

تبلیغات

یک شرکت حقوقی که نشان دهنده شاهدانه شرکت Margolin & Lawrence هشدار داد در نامه ای به شورای که استانداردهای جدید “هنوز هم می تواند بیش از حد مبهم و ترک اتاق را برای فساد و یا دیگر معیارهای نامناسب استفاده می شود برای تایید یا رد” مانند مسابقه است. آن استدلال کرد که روند بهتر خواهد شامل جلسات عمومی به “جلوگیری از تصمیم گیری ساخته شده پشت در اتاق.”

جلوتر از روز شنبه رأی برخی از شاهدانه متقاضیان التماس کرد با این شورا اجازه می دهد تا بسیاری از مغازه ها با این استدلال که تعداد محدودی از مجوز تا خفه فرصت های اقتصادی. صدها نفر بیشتر عرض “را به ارمغان خواهد آورد هزاران نفر از مقدار مورد نیاز مشاغل برای ما هم Angelenos” یک متقاضی گفت: این شورا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de