Newsom هشدار بیشتر coronavirus محدودیت های اجرای پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: او قصد دارد به اعلام محدودیت های جدید در روز چهارشنبه پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته ادامه دارد به عقب البته در بازگشایی کالیفرنیا به عنوان COVID-19 عفونت و بستری شدن در بیمارستان افزایش یابد.

“فردا ما در ساخت برخی از اضافی اطلاعیه در تلاش برای استفاده از این سوئیچ دیمر است که ما اشاره شده و شروع به ضامن پشت در بماند و ما در خانه نظم و سفت چیز” Newsom گفت. “چارچوب برای ما این است: اگر شما نمی خواهید به ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن و ما خواهد شد.”

فرماندار که اغلب حاکی اقدامات خود را قبل از او پرده آنها هشدار داد که تغییرات نیز شامل محدودیت هایی در داخل سالن اجتماعات اما از ارائه جزئیات. Newsom گفت: جمع های خانوادگی شده اند یکی از “مناطق از بزرگترین نگرانی” به عنوان فوری و اعضای خانواده با هم مخلوط کنید.

متوسط ميزان موارد مثبت در این دولت رشد کرده است به 5.6 درصد در دو هفته گذشته با یک واضح تر پرش از 5.9% بیش از هفت روز Newsom گفت. دولت نظارت بر 19 شهرستان است که کاهش یافته است کوتاه از جلسه دستورالعمل با توجه به افزایش شیوع این ویروس در حال رشد بستری شدن در بیمارستان و یا کمبود ظرفیت بیمارستان برای حداقل سه روز است. Newsom او انتظار چهار اضافی شهرستانهای باید به این فهرست اضافه شده در روز چهارشنبه.

تبلیغات

کالیفرنیا 223,981 مورد تأیید و تقریبا 5,987 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به یک بار ردیاب از وقوع.

“ما خم منحنی در ایالت کالیفرنیا در یک بار. ما را خم منحنی دوباره کلمه علامت” Newsom گفت. “ما له این بیماری همه گیر. ما آن را نابود. ما گذشته از این, اما ما در حال رفتن به باید سخت تر است و ما قصد داریم به طور دقیق از نظر ما در اين زمينه است.”

فرماندار ارائه یک به روز رسانی ویروس شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از متل 6 در منطقه خلیج شهر پیتسبورگ, که در آن او به نام توجه به تلاش ها برای خانه دولت را بی خانمان جمعیت.

دولت راه اندازی شد تلاش به نام پروژه Roomkey در مارس با هدف تامین امنیت 15,000 هتل و متل, اتاق, ارائه, کوتاه مدت سرپناه برای آسیب پذیر افراد بی خانمان در طول COVID-19 بیماری همه گیر. بیش از یک ماه به این برنامه یک بررسی از سوابق دولت نشان داد که تنها حدود نیمی از اتاق ها اشغال شد. همانطور که از اواخر ماه ژوئن Newsom دولت ادعای دولت کار کرده است به خانه حدود 13000 نفر در 10,600 اتاق. Newsom و گفت: با, به, تاریخ, 14,200 مردم شده اند پناه و تبلیغ 85% نرخ اشغال اتاق ها تحت برنامه.

تبلیغات

این Newsom دولت انتظار دارد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال در نهایت بازپرداخت دولت و دولت های محلی برای 75 ٪ از هزینه اتاق, وعده های غذایی, امنیت و خدمات وادار سازد.

این 2020-2021 بودجه دولت Newsom امضا شده در روز دوشنبه شامل 300 میلیون دلار برای دولت های محلی برای کمک به محافظت در کالیفرنیا دچار بی خانمانی و 50 میلیون دلار به اداره خدمات اجتماعی برای تضمین هتل و متل اتاق و تریلر به پناهگاه بی خانمان ها.

در حال حاضر دولت در تلاش است تا به انتقال موقت برنامه به مسکن دائمی تحت یک تلاش جدید Newsom دوبله شده است پروژه Homekey با $550 میلیون دلار از دولت فدرال Coronavirus صندوق امداد به دست آوردن اتاق برای دراز مدت پناهگاه. کمک های مالی که ارائه خواهد شد به دولت های محلی از طریق وزارت مسکن و توسعه جامعه باید صرف توسط Dec. 30. بودجه نیز شامل یکی دیگر از 50 میلیون دلار پول دولت برای کمک به مردم محلی راه اندازی برنامه.

“ما در حال فراهم کردن حمایت بی سابقه ای برای شهرها و استان ها برای حمایت از یک برنامه برای ما آسیب پذیر ترین ساکنان” Newsom گفت. “ما در حال ساخت یک تاثیر واقعی.”

تبلیغات

مقامات در لس آنجلس به طور جداگانه تنظیم کرده بود خود را هدف قرار دادن 15,000 افراد بی خانمان هستند یا پزشکی آسیب پذیر و یا بیش از 65 در متل ها و هتل ها است که آنها تا به حال اجاره. شهر و مسئولان شهرستان با اولویت بخشی از جمعیت آنها تصور می شد به احتمال زیاد به مرگ در خیابان — با یا بدون بیماری همه گیر.

پس از بررسی داده های خود را به لس آنجلس بی خانمان خدمات آژانس تخمین زده است که حدود 15000 افراد بی خانمان ملاقات معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان مهمترین و حساس به ویروس. آنها 65 ساله یا مسن تر و متعدد در شرایط بهداشتی از جمله مشکلات تنفسی و یا دیابت است.

همانطور که از دوشنبه 3,781 مردم شده بود قرار دارد و با سرعت از هتل و متل, اتاق اضافه شده به بخش برنامه آمده بود متوقف شد. افراد بی خانمان و کمک رسانی کارگران شکایت کرده اند مورد انتظار طولانی به عنوان تقاضا برای اتاق مراتب رشد عرضه است.

ساکرامنتو رئیس دفتر جان مایرز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de