Prince george’s County افسر پلیس متهم را در اتهام سوء

یک Prince george’s County افسر پلیس چهره یک تعداد از سوء رفتار در صورت افشای اطلاعات محرمانه در ازای اعمال جنسی دو سال پیش در اداره پلیس اعلام کرد.

سرجوخه اد گالو) ایوان مندز است که متهم به ارائه اطلاعات محرمانه در مورد یک جریان تحقیقات پلیس برای تجاری کارگر جنسی آنها مندز برای اعمال در سال 2018 موقت رئیس پلیس هکتور بلس گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه اعلام کیفرخواست.

مندز به حالت تعلیق در آمد در ماه آوریل است.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، جیمز McCreary فرمانده اداره امور داخلی بخش گفت: تحقیقات در حال انجام است و اطلاعات مندز ارائه شده به کارگر نمی تواند منجر به آسیب های هر فردی است.

Prince george’s County دولت وکیل عایشه Braveboy گفت: در بیانیه ای که دفتر او بود و در نظر گرفتن این مورد “بسیار جدی” است و آن را دارای “یک سیاست تحمل صفر برای فساد توسط مقامات دولتی که غیرقانونی نقض اعتماد عمومی است.”

“همین دلیل است که من ایجاد یک stand-alone عمومی یکپارچگی واحد به تعقیب این نوع موارد به حد کمال از قانون” Braveboy گفت. “فساد از هر نوع تحمل نخواهد شد در Prince george’s County است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *