روسی خبرنگار متهم به پلیس شکستن بازوی خود را در نظرسنجی

مسکو (AP) — یک روزنامه نگار در سن پترزبورگ در بیمارستان بستری شد با شکسته arm در سه شنبه پس از یک درگیری با پلیس در مرکز رای دهی که در آن او وارد شده به بررسی گزارش از تقلب انتخابات.

این حادثه ساخته شده سرفصل های ملی در روز چهارشنبه نهایی بعد از رای گیری در اصلاح قانون اساسی است که می تواند راه را برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای ماندن در قدرت تا 2036.

مقامات دولت مقصر حادثه روز خبرنگار.

دیوید فرنکل یک خبرنگار با Mediazona خروجی آنلاین گفت که او آمد به یک سنت پترزبورگ ايستگاه پس از گزارش از رای گیری نقض و یک افسر پلیس را شکست بازوی خود را در حالی که تلاش برای حذف او از این نظرسنجی.

یک ویدیو از این حادثه ارسال شده توسط Dozhd مستقل کانال تلویزیون در توییتر نشان می دهد دو پلیس در این نظرسنجی مجبور فرنکل بر روی زمین و او پس از آن از درد فریاد.

“آنها پیچ خورده بازوی من و پانچ آن را با یک مشت” فرنکل که صدمه مورد نیاز چهار ساعت عمل جراحی گفت: Mediazona.

این حادثه ساخته شده سرفصل های ملی با چندین مستقل رسانه های خبری روز چهارشنبه با انتشار بیانیه در حمایت از فرنکل و خواستار تحقیقات کامل.

پلیس رد این اتهامات آزار فرنکل گفت: ماموران صرفا “کمک در از بین بردن یک شهروند است.”

سن پترزبورگ انتخابات گفت: فرنکل باعث درگیری در مرکز رای دهی. نظرسنجی کارگر والنتینا Ladyshko ادعا کرد نگار رفتار نامنظم و این که “هیچ کس او را تحت فشار قرار دادند.”

“این بسیار غم انگیز است که دیوید رو مجروح” الکساندر Beglov فرماندار سن پترزبورگ گفت. “اما من می خواهم به اشاره است که بسیاری از (مردم) هستند خسته… وجود دارد می توان به تعصب بیش از حد obsessiveness بیش از حد شور و شوق.”

فرنکل را وکیل شکایت به کمیته تحقیقاتی در یکشنبه خواستار تحقیقات جنایی را به حمله.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de