بار شکایت L. A. County sheriff بیش خودداری سوابق معاون سوء

لس آنجلس تایمز در طرح دعوی در دادگاه در برابر لس آنجلس ادعا که بخش کلانتر بارها حاضر به نوبه خود بیش از پرونده های عمومی از جمله کسانی که در مورد نمایندگان دخیل در سوء رفتار و یا تیراندازی.

نقطه عطفی در سنا لایحه 1421 undid دهه از پنهان کاری 18 ماه پیش با باز کردن قبلا سوابق محرمانه در مورد اجرای قانون افسران درگیر در تیراندازی یا جدی دیگر با استفاده از زور به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مرتکب تجاوزات جنسی یا اعمال نادرستی. و در عین حال از طرح دعوی در دادگاه می گوید: L. A. کانتی “در ادامه به خودداری از سوابق” بر روی صدها نفر از نمایندگان.

“شهرستان ها و بخش کلانتر فقط به طور مستمر امتناع از ارائه دسترسی به این مهم پرونده گفت:” کلی آبیلس یک وکیل به نمایندگی از بار. “ما بدست تقریبا هیچ چیز در 18 ماه پس ما ثبت آن درخواست.”

بخش کلانتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات

یک county سخنگوی اما در بیانیه ای گفت که L. A. شهرستان “متعهد به انجام مسئولیت های خود را” در کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.

“هر بخش از جمله بخش کلانتر — انتظار می رود که به زندگی می کنند تا شفافیت این است که قانون و حق انتظار” در بیانیه ای گفت:. “فراتر از آن است که این شهرستان اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی و نمی خواهد آدرس خاص اتهامات در این طرح دعوی در دادگاه.”

روزی که SB 1421 رفت و به اثر بار ارسال شده مختلف درخواست برای اطلاعات به بخش کلانتر.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه بخش کلانتر نادرست را تکذیب کرد بیشتر از آنها گفت: آنها بیش از حد گسترده و یا در غیر این صورت معاف. این توافق برای تولید SB 1421 سوابق فقط برای نمایندگان این بار می تواند شناسایی با نام.

تبلیغات

اما حتی برای 325 نمایندگان که بار را شناسایی نام این شهرستان تولید شده است “تقریبا هیچ پرونده” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

بخش تولید فایل “فقط برای دو نمایندگان و پاسخ داد که حدود 17 دیگر نمایندگان هیچ disclosable نامه از نظم و انضباط” طرح دعوی در دادگاه می گوید. “اطلاعات در مورد بیش از 300 افسران به طور خاص شناسایی شده توسط زمان باقی مانده نامعلومی.”

تعدادی از درخواست های دیگر از جمله برخی از ظ توسط خبرنگار پیش از این نادیده گرفته شده اند یا نادرست را تکذیب کرد, با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در ماه اکتبر بار درخواست اطلاعات در مورد تبلیغات در این بخش در بازداشت زندان مرگ و میر و کلانتر الکس بیانوبا را در برنامه روزانه. هیچ پرونده تولید شده اند طرح دعوی در دادگاه می گوید.

تبلیغات

چند ماه بعد کاغذ درخواست زمان روزانه ورق از هر کلانتر کارکنان اختصاص داده شده به این بخش را از دست داده و تپه ایستگاه on Jan. 26 روز کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر. که درخواست رد شد.

این بار نیز به درخواست ارتباطات که مرجع گرفتن و یا به اشتراک گذاری عکس از محل سقوط توسط کلانتر کارکنان آن را به عنوان گزارش که آژانس تلاش برای نگه داشتن درب ظرف را در اتهامات که نمایندگان به اشتراک گذاشته شده عکس های گرافیکی از صحنه است. هیچ پرونده تولید شده اند.

L. A. شهرستان رئیس اجرای قانون ناظر دفتر بازرس کل نیز به دنبال اسناد و مدارک از طریق یک حکم مربوط به این اتهام که بیانوبا به کارگردانی coverup. بخش کلانتر منطبق نیست.

این اولین بار نیست بار را متهم به کلانتر از سوابق نقض قانون.

تبلیغات

در سال 2016 بار رقابت هزینه های گزاف در این بخش تلاش کرد به شارژ کردن کاغذ برای ایمیل حاوی برخی نژادپرستانه از نظر ارسال و دریافت و یا ارسال توسط اعضای این سازمان فرماندهی کارکنان.

دو سال بعد کاغذ را متهم به مقامات امتناع از انتشار اطلاعات در مورد وضعیت قتل در تحقیقات دنیوی اطلاعات مانند آدرس ایمیل برای کلانتر کارکنان و سوابق مربوط به دادستان و دیگران در دفتر دادستان منطقه که دارای نظم بوده برای آزار و اذیت یا سوء.

درست قبل از او در زمان دفتری بیانوبا شد به نقل از L. A. تاکو عنوان کرد و گفت او را حل و فصل یکی از این موارد است.

“من فکر می کنم مطبوعات حق می دانند و اقدام به نمایندگی از عموم و انتشار اطلاعات به مردم است. که بخشی از شفافیت. ما هیچ چیزی برای پنهان کردن. آن را به اطلاعات است. این تعلق به گروه. متعلق به مالیات دهندگان” او گفت: به نقل از.

تبلیغات

هر دو دعاوی باقی می ماند در انتظار.

این بار نیز دخالت در سال گذشته در موارد آورده شده توسط پلیس لس آنجلس محافظ لیگ و Assn. برای لس آنجلس معاون کلانتر که به دنبال ناموفق برای حفظ سوابق مربوط به نظم و انضباط و جدی استفاده از زور قبل از 2019 محرمانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>