Ya-Ye ارائه گیاهی غذا بسته به خانه خود را

Krissy Ostermiller می خواهد مصرف کنندگان به درک فقط چگونه یک رژیم غذایی گیاهی می تواند شما را احساس می کنم و در حال حاضر شرکت Ya-Ye آوردن که سالم آموزش و پرورش حق خود را درب.

“بله-Ye نام من ساخته شده و آن را و آن را برای شما آنچه که می خورید می گوید:” Ostermiller که امیدوار است در نهایت به رشد این شرکت به یک نام تجاری شیوه زندگی. “ما واقعا نگاهی که مواد غذایی به عنوان دارو رویکرد و نام این است که به مردم یادآوری کند که شما باید کنترل بیش از که شما هستند.”

زمانی که Ostermiller باز Ya-Ye در Zeppelin ایستگاه (3501 Wazee خیابان) در ماه فوریه او نمی توانست پیش بینی عظیم خاموش ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یا چقدر سخت آن را خواهد ضربه رستوران میباشد. بله-شما به تازگی شروع به فروش آلی سرد فشرده, آب میوه, رنگین کمان سالاد و دسر خام پای به 400 plus کارکنان در طبقه بالا و دفاتر و همچنین مردمی به دنبال یک گیاه بر اساس ناهار جایگزین. اما حتی به عنوان Ostermiller از دست داده و بخش عمده ای از مقابله با کسب و کار از وضعیت بد خود را باز کرد تا به رویای دیگر: ارائه هفتگی غذا بسته به مشتریان خانه ها و ادارات.

Ya-Ye delivers plant-based meals weekly.

Ya-Ye ارائه گیاهی در وعده های غذایی هفتگی.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

“هدف من این است که یک وعده غذایی تحویل کسب و کار برای کمک به مصرف کنندگان درک یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و به کمک ترکیب این مواد غذایی را در زندگی روزانه می گوید:” Ostermiller زندگی می کند که در اروادا با شوهرش و زبان سگ تاکر. “من همچنین می خواهم به کم ارزش کردن اسطوره ها به عنوان بسیاری از مردم فکر نمی کنم این غذا خواهد شد انجام و یا آنها نمی خواهد به اندازه کافی پروتئین یا مواد مغذی آنها نیاز دارند.” که بخش دوم او می افزاید: نه تنها درست است.

ساخت و متعادل و خوشمزه گیاهی و مواد غذایی آسان نیست اما Ostermiller در بر داشت کمک کند در طول زمان دشوار بود و او بود که قادر به ارتباط با سرآشپز جسیکا اتاق که furloughed از خوراکی ضربان رستوران گروه که در عمل ریشه پایین معطل ال پنج و حیاتی ریشه دارد. Ostermiller به سرعت استخدام مجلس برای نظارت بر Ya-Ye را از برنامه غذایی که شامل تحقیق و توسعه و همچنین منجر به دو کار در یک کتاب آشپزی و راهنمای برنامه ریزی خواهد شد که ارائه یک جامد ماهانه ناهار و شام برنامه ریزی برای مشتریان.

Ya-Ye's summer salad with blueberry-basil dressing.

Ya-Ye تابستان سالاد با زغال اخته-ریحان پانسمان.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

هدف می گوید: Ostermiller است به ارائه 48 مجموعه موارد وجود دارد بیش از اندازه کافی تنوع برای هر روز از ماه, در حالی که اجازه می دهد مشتریان به دنبال به جلو به علاقه مندی ها پایین خط. غذا تمام شده است, گیاهی, لبنی, GMO-free و آلی است. بسیاری از ظروف و همچنین به نفوذ بین المللی از جمله گزینه های مانند enchiladas, تایلندی, بادام زمینی ماکارونی کاسه چینی به سبک نارنجی گل کلم.

“ما به مشتریان ما را به عنوان مقدار تنوع به عنوان امکان پذیر است” صاحب کسب و کار یادداشت. “ما همچنین به مشتریان خود در مورد آنچه آنها دوست داشتنی و سپس پاره کردن از وجود دارد و از بین بردن کمتر موفق به دستور العمل است.”

هر چند Ostermiller شده گیاهی و سپس وگان (هر چند او در خوردن عسل) پس از سن 14 سالگی این اولین بار است که 29 سال سن دارد وارد مواد غذایی کسب و کار. قبل از راه اندازی بله-شما در ابتدای سال او را به عنوان یک مهندس فروش در یک شرکت تبلیغاتی. در حالی که Ostermiller قدردانی کار پول و مردم او کار می کرد برای او می دانستم آن مسیر او می خواست به ماندن در.

Eggplant rollatini from Ya-Ye.

بادمجان rollatini از Ya-Ye.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

یکی از چیزهایی است که تحت فشار قرار دادند و او را به باز کردن Ya-Ye شد یک زندگی کامل تغییر آمد که بعد از یک غم انگیز سقوط هواپیما که چهار نفر از اعضای خانواده او از جمله عمه و پدر بزرگ که تا به حال مطرح شده ، مدت کوتاهی پس از آن دو بیشتر در خانواده اش ترک Ostermiller افسرده و مضطرب است. احساسات او نیز وابسته به او در یک بار-زندانی که فوت کرد زمانی که او در کالج. همه این موارد منجر به یک مکان تاریک و مبارزه با بهداشت روانی. از طریق این دوره او در قدرت به شروع زندگی چگونه او می خواست برای شروع با آنچه که او در هر روز است.

“من همیشه درمان طبیعی و من نمی خواهم به هیچ دارو می گوید:” Ostermiller که تصمیم به تغییر آنچه او را در بدن خود را به دیدن اگر که خواهد کمک در بازیابی. “آنچه به من کمک کرد با سلامت روان بود برش از قندهای تصفیه شده و من فوق العاده تمیز کردن رژیم غذایی من.

“یک ماه به خوردن پاک کردن و من شروع ولع مصرف میوه های تازه و دهان من خواهد ترشح بزاق در فکر” او اضافه می کند اشاره کرد که قبل از او را به دنبال وگان بستنی و نوشیدنی های شیرین در زمانی که نیاز به شیرین رسید. “سلامت خود را یک سرمایه گذاری بلند مدت و هر چه زودتر شما را در آن نگاه کنید که راه زندگی بهتر خواهد بود.”

Three plant-based dips by Ya-Ye.

سه گیاه-بر اساس نرخهای توسط Ya-Ye.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

در حال حاضر Ostermiller احساس خوب; او ویژگی های زیادی از تغییر رژیم غذایی. او در تحقیقات به آن بیش از حد به مطالعات انجام شده در مورد چگونه کل ویتامین های غنی از مواد غذایی می تواند افزایش روانی و همچنین سلامت جسمی. به همین دلیل او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن این دانش و وعده های غذایی را که حقایق را به ثمر ، آن ضرری ندارد که غذا طعم خوبی بیش از حد, با ظروف از قبیل بشقاب مدیترانه با پخته فلافل, کبابی, چغندر, حموس, کاهو, فنجان, chimichurri گل کلم برنج و ترشی پیاز; گل کلم آلفردو با کبابی, قارچ, سیر و مارچوبه, کنف, پارمسان, گوجه فرنگی و رنگین کمان chard; و خربزه سالاد با زغال اخته-ریحان-چیا سرکه بریزید. تمام مواد غذایی تازه و رنگارنگ آلی و منابع به صورت محلی به عنوان امکان پذیر است. به علاوه بسیاری از غذاهای آماده به غذا خوردن از ظرف اگر چه برخی از نیاز ملایم حرارت ،

سفارش بله-شما در وب سایت این شرکت برای تحویل خانه یا سه روز یا شش روز برنامه غذایی که شامل ناهار و شام حدود 15 دلار یک وعده غذایی. و یا بازدید از Ya-Ye فروشگاه در Zeppelin ایستگاه شروع دوباره در ماه اوت; Ostermiller اتحاد تصمیم گرفت به راه رفتن تا برای مقابله با ژوئیه اما هنوز هم می شود انجام خدمات غذایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de