3 شهرستانها خلبان آفریقای جنوبی-سبک و حقیقت و آشتی فشار

بوستون (AP) — منطقه وکلای مدافع در بوستون و فیلادلفیا و سانفرانسیسکو teaming تا با یک خلبان تلاش الگو پس از آفریقای جنوبی پس از آپارتاید حقیقت و آشتی کمیسیون برای مقابله با نژادپرستی در سیستم عدالت کیفری.

Suffolk County دا راشل رولینز فیلادلفیا دا لری Krasner و سان فرانسیسکو دا Chesa بودین اعلام کرد ابتکار روز شنبه با مشارکت مردمی از قانون پروژه است که منجر به تلاش است. آن را به مقابله با نابرابری نژادی و خشونت پلیس و سوء رفتار.

“ما نیاز به مقابله با ما زشت گذشته برای ایجاد یک مطلب درست و عادلانه آینده” گفت: رولینز که صلاحیت شامل بوستون ،

سازمان دهندگان گفت: حقیقت و عدالت و آشتی کمیسیون را “روند رسیدگی به بی عدالتی های گذشته است که به سادگی نمی شد با توجه به زمان توجه و کرامت است که آنها سزاوار.”

“هنگامی که مردم به حاشیه رانده شده اند نیاز به در نهایت تکیه بر این سیستم برای عدالت آن است به طور معمول شکست خورده آنها در بدترین راه قابل تصور است. این یک اشکال در سیستم اما یک ویژگی” آنها در بیانیه ای گفت.

سه وکلای منطقه گفت: آنها کار خواهد کرد از جزئیات طول تابستان و طرح به طور رسمی راه اندازی این کمیسیون در پاییز.

مردمی از قانون پروژه یک سازمان رهبری فعال شان کینگ و حقوق مدنی وکیل لی مریت گفت رولینز Krasner و Boudin “منجر خواهد شد و جامعه-محور موضعی تلاش به آدرس مضرات غیر قابل توصیف آن و نژادپرستانه پلیس و دادستان است.” اضافی شهرستانها اعلام خواهد شد بعد از این سال آن را گفت.

به طور جداگانه در شهر نیویورک گرفت و منجر ماه گذشته زمانی که شهردار بیل د Blasio اعلام این شهرستان که فرم خود را از کمیسیون به بررسی تاریخ آن از تبعیض نژادی.

شهر جدید نژادی عدالت و آشتی کمیسیون را نیویورکی یک پلت فرم برای بحث در مورد تجارب خود را با نژادپرستی بررسی ممکن است تبعیض در سیاست های عمومی و تغییرات را توصیه می مانند از بین بردن نمادهای نژاد پرستی از فضاهای عمومی de Blasio و همسرش, Chirlane McCray گفت: در اعلام تشکیل آن است. McCray یک نویسنده و فعال است سیاه و سفید; شهردار سفید است.

این آخرین در یک روند تدریجی دادستان اجتناب به طور سنتی دنج روابط با ادارات پلیس و فشار به جای عدالت کیفری اصلاحات برای برگزاری بهتر پلیس پاسخگو برای خطا.

رولینز بوستون اولین زن و دادستان منطقه گفت: کل سیستم — و نه فقط پلیس — نیاز به تغییر برای اطمینان مردم از رنگ هستند و نه قربانی. “تلاش های ما در اصلاحات نمی تواند تنها تمرکز پلیس. خود را در منطقه وکلای دولت وکلای مدافع و دادستان در حال شکست شما بیش از حد” او توییتی چهارشنبه.

در 1990s آفریقای جنوبی خود حقیقت و آشتی کمیسیون کشور در یک مسیر دردناک به هوا مرتکب بی عدالتی در طول بیش از 40 سال از آپارتاید حکومت است که شامل شکنجه, ضرب و شتم و بمب گذاری از سیاه پوستان است. به جای شکار کردن و سعی کنید از افراد متهم به جنایات, نورنبرگ-سبک کشور با رویکرد کمک به بحث از طریق نارضایتی و التیام بخش بین سیاه پوستان و سفید پوستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de