تحلیلگران: آتش در ایران آمار سایت آمار جدید سانتریفیوژ تسهیلات

تهران (AP) — آتش سوزی در اوایل روز پنج شنبه در یک ساختمان فوق در ایران زیرزمینی نطنز هسته ای غنی سازی تسهیلات هر چند به گفته مقامات آن تاثیر نمی گذارد آن سانتریفیوژ عملیات و یا هر علت انتشار تابش.

به سازمان انرژی اتمی ایران به دنبال تطهیر آتش خواستار آن است که یک “حادثه” است که تنها تحت تاثیر یک زیر ساخت “صنعتی ریختن” سخنگوی بهروز Kamalvandi گفت. هر دو Kamalvandi و رییس سازمان علی اکبر صالحی با عجله پس از آتش سوزی به نطنز است که هدف خرابکاری در مبارزات در گذشته است.

Kamalvandi نیست شناسایی آسیب دیده ساختمان هر چند نطنز فرماندار Ramazanali فردوسی گفت: “آتش” زده, سایت, با توجه به گزارش semiofficial خبرگزاری تسنیم.

یک عکس بعد منتشر شده توسط انرژی اتمی آژانس نشان داد یک ساختمان آجری با علامت تاول و سقف آن ظاهرا نابود شده است. این روشن نیست که اگر بود “ریختن” که Kamalvandi اشاره شده. باقی مانده بر روی زمین و یک درب است که نگاه منفجر کردن لولا پیشنهاد یک انفجار همراه با شعله.

داده های جمع آوری شده توسط ایالات متحده آمریکا National Oceanic and Atmospheric Administration ماهواره ای پیشنهاد آتش سوزی حدود 2 صبح به وقت محلی در گوشه شمال غربی نطنز ترکیب. شعله های آتش از فروغ بودند به اندازه کافی روشن به شناسایی ماهواره ای از فضا است.

“فیزیکی وجود دارد و خسارت مالی و ما در حال بررسی برای ارزیابی” Kamalvandi گفته تلویزیون دولتی ایران. “علاوه بر این شده است وجود دارد بدون وقفه در کار غنی سازی سایت. با تشکر از خدا, سایت ادامه کار خود را به عنوان قبل از.”

وجود نداشت قبلا اعلام کرد کار ساخت و ساز در نطنز اورانیوم غنی سازی مرکز برخی از 250 کیلومتر (155 مایل) در جنوب پایتخت, تهران. نطنز شامل امکانات زیر زمین دفن شده در زیر برخی از 7.6 متر (25 فوت) از بتن, که ارائه می دهد حفاظت از حملات هوایی.

نطنز, همچنین شناخته شده به عنوان خلبان سوخت کارخانه غنی سازی در میان سایت های در حال حاضر تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از ایران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان.

آژانس در بیانیه ای گفت: از آن آگاه بود گزارش از آتش است. “ما در حال حاضر پیش بینی هیچ تاثیری در آژانس بینالمللی انرژی تدابیر راستی آزمایی فعالیت های” وین مستقر در آژانس گفت.

واقع در مرکزی ایران در استان اصفهان در نطنز میزبان اصلی این کشور به غنی سازی اورانیوم تسهیلات. وجود دارد سانتریفیوژ به سرعت در حال چرخش اورانیوم هگزا فلوراید گاز به غنی سازی اورانیوم. در حال حاضر آژانس بینالمللی انرژی اتمی می گوید ایران غنی اورانیوم به حدود 4.5 درصد خلوص بالا از نظر هسته ای اما بسیار پایین تر از سلاح های درجه سطح 90%. همچنین انجام تست های پیشرفته سانتریفیوژ با توجه به آژانس.

آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از ایران در ماه مه سال 2018 راه اندازی ماه از تنش میان تهران و واشنگتن است. ایران در حال حاضر در حال شکستن تمام تولید محدودیت های تعیین شده توسط معامله اما هنوز هم اجازه می دهد تا بازرسان آژانس و دوربین به تماشای آن خبر.

اما نطنز را تبدیل به یک نقطه از جنجال سال گذشته به عنوان مقامات ایرانی حاضر اجازه می دهد تا یک بازرس آژانس به این تاسیسات در ماه اکتبر پس از گفته تست مثبت مشکوک اثری از مواد منفجره نیترات. نیترات رایج کود. اما زمانی که مخلوط با مقادیر مناسب از سوخت این مواد می تواند تبدیل به یک انفجاری را به عنوان قدرتمند به عنوان TNT. سواب آزمون مشترک در فرودگاه ها و دیگر امکانات امن می تواند تشخیص حضور آن بر روی پوست و یا اشیاء.

نطنز همچنان از نگرانی های خاص در تهران عنوان شده است هدفمند برای خرابکاری قبل از. استاکس نت ویروس های کامپیوتری به طور گسترده ای اعتقاد بر این آمریکا و اسرائیل ایجاد اختلال و تخریب سانتریفیوژ در نطنز در میان ارتفاع غربی نگرانی خود را از برنامه هسته ای ایران.

تصاویر ماهوارهای نشان می دهد یک انفجار جمعه گذشته که لرزاند, ایران پایتخت آمد از یک منطقه در شرق آن کوه که تحلیلگران بر این باورند پنهان یک سیستم تونل زیرزمینی و موشکی تولید سایت. ایران را مقصر این انفجار در یک نشت گاز در آنچه در آن به توصیف یک “منطقه عمومی.”

یکی دیگر از انفجار از نشت گاز در یک کلینیک پزشکی در شمال تهران کشته و 19 نفر روز سه شنبه.

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de