به عنوان coronavirus موارد افزایش L. A. تعویق انداختن برنامه ای برای بلیط در طول خیابان جارو

در میان افزایش COVID-19 موارد لس آنجلس قانونگذاران گفت که پارکینگ مقامات نمی خواهد نوشتن رزومه بلیط طول خیابان جارو اوت تا در اولین.

شورای شهر رای دادند و 13 به 1 به گسترش L. A. آرام پارکینگ قوانین که در زمان اثر در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر ماندن در خانه سفارش برای اولین بار تحمیل شده است.

شهر را نمی بلیط وسایل نقلیه که در حال پارک شده در ساعت شلوغی و ضد gridlock مناطق و یا مناطق مسکونی در خیابان جارو تا Aug. 1 در اولین, مقامات گفت. نه پارکینگ مقامات بلیط وسایل نقلیه با منقضی شده ثبت نام.

تصمیم لغو حمل و نقل وزارت اعلام هفته گذشته که اجرای پارکینگ خواهد رزومه جولای 6, تصمیم استقبال با ترس در مناطق که در آن پارکینگ خیابان کمیاب است و به مراتب بیشتر مردم در خانه بیش از حد معمول.

تبلیغات

عضو شورای میچ O’Farrell که نشان دهنده بخش هایی از دریاچه نقره ای قشم ایجاد کرد و هالیوود گفت که او تا به حال دریافت جایزه “بهمن” از دیدگاه ناراضی از ساکنان این شهر اعلام کرد که خیابان جارو بلیط خواهد بازگشت.

“بیشتر مردم در خانه در حال حاضر از همیشه” O’Farrell گفت که به معرفی این حرکت برای گسترش آرامش در اجرای. “ما حتی نمی دانیم چه روز بعد, دو, سه, چهار, پنج روز در حال رفتن به بسیار کمتر از آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده, زمانی که پارکینگ اجرای رزومه توابع منظم آن است.”

کالیفرنیا بازگشایی متوقف شده به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش, به خصوص در لس آنجلس. محلی مقامات بهداشت در حال حاضر تخمین می زنند که 1 در 140 شهرستان ساکنان ندانسته مبتلا به این ویروس افزایش عظیم از هفته گذشته طرح 1 در 400 است.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه دستور داد لس آنجلس و شش دیگر شهرستانهای استان به خود را بارها و nightspots است که اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری تحت کاهش ظرفیت قوانین. در چهارشنبه Newsom ممنوع داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها در 19 استان ها از جمله لس آنجلس.

لس آنجلس است که هنوز اجرای برخی از قوانین پارکینگ از جمله فروش بلیط وسایل نقلیه در سمت چپ تمام شده متر است. شهردار اریک Garcetti گفته است که تمرکز طراحی شده است برای تشویق گردش در خارج از رستوران ها و دیگر کسب و کار است که با تکیه بر منظقه وانت و خدمات تحویل.

ساکنان که می تواند ثابت کند که آنها بیکار می توانید هزینه های خود را برای بلیط پارکینگ چشم پوشی ارائه آنها پرداخت پایه خوب مقدار تا پایان سال در این شهرستان گفت. افرادی که در غیر این صورت در مواجهه با مشکلات مالی نیز ممکن است واجد شرایط برای طرح پرداخت این شهرستان گفت.

هر کسی که به دنبال چشم پوشی و یا کمک های مالی باید تماس حمل و نقل وزارت تدریس خصوصی در (866) 561-9742.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de