به عنوان coronavirus, افزایش, ادامه, L. A. پرده رنگی سیستم برای ارزیابی خطر ابتلا به عفونت

به عنوان coronavirus موارد همچنان قارچ در سراسر کشور, لس آنجلس پرده برداری از یک رنگ جدید-کد سیستم برای ارزیابی و گزارش خطر عفونت.

آنلاین شاخص که شهردار اریک Garcetti پرده برداری کرد روز شنبه, شکسته است به چهار دسته — قرمز و نارنجی و زرد و سبز — هر یک از نمایندگی های مختلف سطح تهدید.

“اطلاعات و داده ها در تهدید ما کمک می کند تا همه اطلاع ما از رفتار راهنمای ما برای بهتر روز” Garcetti گفت.

همانطور که از پنج شنبه صبح L. A. شاخص شد نارنجی معنی است که خطر ابتلا به عفونت باقی می ماند بسیار بالا با توجه به Garcetti.

تبلیغات

“زمانی که شاخص نارنجی شما می خواهید به ماندن در خانه به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است … و تنها ترک برای فعالیت های ضروری مانند رفتن به محل کار و یا رفتن به بازار,” او گفت:. “و شما باید فرض کنیم هر کس در اطراف شما عفونی است.”

قرمز, بالاترین تهدید سطح معنی که “ساکنان باید در خانه بماند و precautious و به احتمال زیاد در یک موظف امن تر-در-خانه سفارش” Garcetti گفت.

زرد به معنی “ما با موفقیت مسطح منحنی” و سبز “را نشان می دهد که COVID-19 عمدتا موجود و ارائه یک خطر بسیار کم برای Angelenos,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“ما همه می خواهم به زندگی می کنند که سبز و زرد در منطقه تا زمانی که وجود دارد یک درمان یا درمان برای COVID-19” او گفت:.

این ابزار جدید منتشر شد که لس آنجلس, مانند بسیاری از مناطق در دولت و ملت در ادامه به دیدن ناراحت خوشه در coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

در روز سه شنبه وجود دارد 1,893 بیماران با تایید عفونت در L. A. شهرستان بيمارستان تا از 1,429 دو هفته قبل.

“آیا ما برای جلوگیری از تهدید COVID-19 آیا ما نجات جان انسان ها و حفظ معیشت است تا به ما” Garcetti گفت. “COVID-19 گرفته شده و این زمان برای ما به دست گرفتن کنترل است.”

تبلیغات

ایالت تعداد افراد بستری شده با کروناویروس اتحاد شات تا 56 درصد در دو هفته گذشته — از 3,337 به 5,196. Coronavirus موارد نیز رسید تنظیم چهار سوابق روزانه بیش از آن که همان قاب زمان.

آنقدر شدید هستند که افزایش اخیر که برخی از استان ها از جمله سن برناردینو و رودخانه باید گفت که آنها آماده هستند برای باز کردن سرریز امکانات خود را به عنوان بيمارستان رویکرد افزایش ظرفیت.

دولت همچنین اعلام کرد که مجدد از چهار جایگزین مراقبت از مکان های یکشنبه — امپریالیستی زمینه های پزشکی, سایت Seton مرکز پزشکی فرویو توسعه مرکز و پورتارویل توسعه مرکز. ترکیب این امکانات را به صدها نفر از تخت اضافی در دسترس برای از بین بردن استرس در سیستم بهداشت و درمان.

تبلیغات

“به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش, این جایگزین مراقبت های سایت را گسترش ظرفیت و پشتیبانی اضافی مراقبت حاد به طور خاص اختصاص داده شده به COVID-19 بيمار” با توجه به کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس.

در میان بدتر شدن شیوع رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز چهارشنبه دستور داد تا 19 به خصوص سخت-آمار شهرستان به راه رفتن در برخی از reopenings و توقف بازدیدکننده داشته است به داخل سالن رستوران ها, میله, wineries و مزه اتاق, مراکز تفریحی سینما, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق به صورت سه بعدی هفته.

شهرستانهای تحت تاثیر این منظور عبارتند از: لس آنجلس, Ventura, نارنجی, سان برناردینو و ساکرامنتو است.

تبلیغات

به عنوان عفونت همچنان به صعود مقامات عراق با ساکنان به جمع آوری با دوستان و یا اعضای خانواده آنها زندگی نمی کنند با بیش از چهارم جولای آخر هفته.

به این منظور مقامات از نقل مکان به دفع برخی از سنت های اجتماعی است که به طور معمول علامت تعطیلات. ترین آتش بازی نشان می دهد که لغو شده است و برخی از مناطق ساحلی نیز خود را نزدیک سواحل است.

“این است که نمی توان نوع چهارم جولای آخر هفته که بسیاری از ما استفاده می شود — و نه باید آن را,” L. A. شهرستان سرپرست جانیس هان در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“سنبله ما را دیده اند در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در سراسر شهرستان ما باید زنگ همه ما است. همه ما را به فداکاری های شخصی برای محافظت از مردم ما عشق و جوامع ما از این ویروس است.”

شهرستان سن فرانسیسکو و رهبران جامعه نیز برگزار شد آنلاین در کنفرانس خبری روز شنبه به اصرار ساکنان به ماندن در خانه برای تعطیلات.

بهداشت عمومی مدیر دکتر گرانت Colfax گفت: این شهرستان دارای تجربه “قابل توجه و نگران کننده افزایش COVID-19 عفونت.”

تبلیغات

“ما نرخ باید افزایش یافت,” او گفت:. “ما در یک وضعیت که در آن ما می تواند با دیدن علائم اولیه افزایش است.”

بیمارستان محلی ظرفیت باقی مانده در شکل و خوب است اما, و شهر است و پذیرش بیماران از دیگر سخت تر-آمار مناطق — از جمله 18 از زندانیان زندان ایالتی سن کوئنتین ،

“هنگامی که این ویروس طول می کشد خاموش در نرخ بالا آن است که بسیار تهاجمی” Colfax گفت.

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin دوم کالین Shalby Alejandra ریس-Velarde, هانا سرخ, Taryn لونا و فیل Willon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de