آسیا امروز: موارد افزایش در قفل استرالیا حومه هند

یک شیوع کروناویروس در استرالیا را در دومین شهر همچنان به رشد پنج شنبه و قلمرو شمالی از شناسایی اولین مورد در سه ماه.

قلمرو شمالی وزیر بهداشت ناتاشا Fyles گفت: این مرد به خانه آمد به داروین در روز دوشنبه از ملبورن قبل از یک ماه مستند تحمیل شد 36 حومه آن شنبه شب.

قبل از مرد آزمایش مثبت چهارشنبه Northern Territory گذشته از شناسایی یک مورد در مارس 6.

Fyles مرد گفت: در حال صرف دو هفته در هتل قرنطینه در ملبورن در بازگشت از خارج از کشور پس از صرف “یک روز” با خانواده در یکی از حومه شهر شناسایی شده به عنوان یک coronavirus نقطه داغ.

Fyles نگفت که آیا این مرد به احتمال زیاد آلوده در ملبورن و یا خارج از کشور.

ویکتوریا رئیس دولت وزیر بهداشت برت Sutton گفت: 77 مورد بوده است شناسایی شده در 24 ساعت گذشته در ملبورن بیشتر در قفل شده-پایین حومه.

یک قاضی بازنشسته است برگزاری یک پرس و جو به نقض کنترل عفونت در ملبورن هتل قرنطینه که به متهم شده است که برخی از گسترش شهر در حالی که بسیاری از استرالیا ویروس رایگان.

به گزارش روزنامه هرالد سان اتهامات که شرکت های امنیتی به اتهام دولت برای هتل پاسداران است که ارائه نشده نگهبانان به حال رابطه جنسی با قرنطینه هتل مهمانان و اجازه خانواده ها به میان اتاق به کارت های بازی.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند coronavirus caseload عبور 600,000 با 19,148 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته و منحنی در حال افزایش است. نزدیک به 100,000 موارد آمد و در چهار روز گذشته به هند شمارش رسیده 604,641 در روز پنج شنبه. در مجموع 17,834 مردم فوت کرده اند با توجه به هند وزارت بهداشت. ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی متحده حساب برای بیش از 60 ٪ از موارد. غرب ساحل ایالت گوا محبوب کوله پشتی مقصد باز برای گردشگری روز پنج شنبه با دولت اجازه می دهد 250 هتل ها برای بازگشایی پس از بیش از سه ماه. گردشگران باید COVID-19 منفی گواهینامه و یا آزمایش در هنگام ورود.

— این دولت فیلیپین است تغییر هزینه های دفاعی و قرار دادن در برگزاری نظامی پروژه های نوسازی برای کمک به تامین مالی پاسخ به COVID-19. وزیر دفاع Delfin Lorenzana گفت: اخبار فروم که 260 میلیون دلار از بخش بودجه منتقل شد به همه گیر مبارزات انتخاباتی. دفاع سخنگوی Arsenio Andolong گفته آسوشیتد پرس نظامی این کشور برنامه نوسازی ممکن است مجموعه را تا سه سال پس از آن تخصیص سالانه نیز کاهش دلار 348 میلیون دلار می شود که برای مبارزه با ویروس. آن را دشوار عمل متعادل برای یک کشور با زیاده روی در نگرانی های امنیتی از جمله مسلمان و کمونیست شورش و جنوب دریای چین ارضی در تضاد است. آن coronavirus موارد تجاوز 38,500 از جمله 1, 270 مرگ و میر.

— کره جنوبی گزارش 54 مورد جدید به این ویروس همچنان به گسترش فراتر از پایتخت منطقه و رسیدن به شهرستانها مانند گوانگجو است که تعطیل مدارس و تشدید محدودیت های اجتماعی پس از ده ها تن داشت و از آلوده این هفته است. وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک ویروس نشست با بیان زنگ بیش از افزایش عفونت در گوانگجو بود که یکی از کوچکترین caseloads در میان عمده کره جنوبی شهرستانها قبل از این هفته. پارک خواست ساکنان این شهرستان را از غیر ضروری خودداری کنند تجمعات حفظ فاصله از دیگران و پوشیدن ماسک.

— چین گزارش سه مورد جدید از coronavirus از جمله فقط یک مورد از انتقال محلی در پایتخت پکن ظاهر می شود برای قرار دادن این کشور که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در دوره به از بین بردن آن در داخل کشور حداقل به طور موقت. دو نفر دیگر موارد آورده بودند از خارج از کشور با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. چین اعتبارات سختگیرانه قرنطینه اجتماعی فاصله و مورد ردیابی با سیاست های کاهش آن موارد است. ماسک نیاز برای ورود به بسیاری از ساختمان ها گاهی اوقات همراه با اثبات در یک برنامه تلفن همراه است که فرد سالم است.

— نیوزیلند وزیر بهداشت استعفا داد و پس از یک سری از اشتباهات شخصی در طول coronavirus بیماری همه گیر. دیوید کلارک قبلا توضیح داده شده خود را به عنوان یک “احمق” برای شکستن ملت را مستند اقدامات و پس از آن در هفته گذشته به نظر می رسد به سرزنش معشوق سلامت رسمی برای مرز ساقط تولید واکنش خشم از. کلارک گفت که او تبدیل شدن به یک حواس پرتی از کشور virus پاسخ.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de