آسیا امروز: هند ویروس موارد پیش افتادن 600,000 منحنی افزایش می یابد

دهلی نو (AP) — هند تعداد coronavirus موارد گذشت 600,000 روز پنج شنبه با ملت عفونت منحنی افزایش و تست ظرفیت در حال افزایش است.

این 19,148 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته مطرح ملی در مجموع به 604,641 با نزدیک به 100000 نفر از آنها در چهار روز گذشته.

در مجموع 17,834 مردم فوت کرده اند تا کنون به علت این ویروس با توجه به هند وزارت بهداشت.

بیش از 60 ٪ از موارد در بدترین ضربه ایالت ماهاراشترا, Tamil Nadu دولت و قلمرو پایتخت دهلی نو است.

اما ساحل غربی از ایالت گوا محبوب کوله پشتی مقصد باز برای گردشگری روز پنج شنبه با دولت اجازه می دهد 250 هتل ها برای بازگشایی پس از بیش از سه ماه. گردشگران خواهد شد یا به حمل COVID-19 منفی گواهینامه و یا آزمایش در هنگام ورود.

دولت گزارش کرده است 1,387 موارد مثبت با چهار مرگ و میر.

بسیاری از صنایع و کسب و کار بازگشایی پس از این کشور کاسته دقیق آن مستند در اوایل ماه ژوئن و سرخپوستان را با احتیاط به خیابانها بازگشتند. مدارس و سینما باقی می ماند توقیف.

نارندرا نخست وزیر گفت که در آدرس شنبه که نرخ مرگ و تحت کنترل است اما این کشور در “مقطع حساس.” وی اجرای دقیق تر از فاصله و دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

وزارت بهداشت و درمان گفت: تست شده است ramped تا بیش از 200 ، 000 هر روز با 8.8 میلیون تست انجام شده تا کنون. بهبود نرخ 59.43%.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— یک شیوع کروناویروس در استرالیا, دومین شهر بزرگ به رشد خود ادامه داد و قلمرو شمالی از شناسایی اولین مورد در سه ماه. مردی از سرزمین شمالی تا به حال سفر خارج از کشور و اقامت در ویروس نقطه داغ از ملبورن به تازگی. قلمرو وزیر بهداشت نگفت که آیا این مرد به احتمال زیاد آلوده در ملبورن و یا خارج از کشور. بسیاری از ملبورن 77 آخرین نفر در حومه شهر که قرار شد زیر یک ماه مستند چهارشنبه شب.

— این دولت فیلیپین است تغییر هزینه های دفاعی و قرار دادن در برگزاری نظامی پروژه های نوسازی برای کمک به تامین مالی پاسخ به COVID-19. وزیر دفاع Delfin Lorenzana گفت: اخبار فروم که 260 میلیون دلار از بخش بودجه منتقل شد به همه گیر مبارزات انتخاباتی. دفاع سخنگوی Arsenio Andolong گفته آسوشیتد پرس نظامی این کشور برنامه نوسازی ممکن است مجموعه را تا سه سال پس از آن تخصیص سالانه نیز کاهش دلار 348 میلیون دلار می شود که برای مبارزه با ویروس. آن را دشوار عمل متعادل برای یک کشور با زیاده روی در نگرانی های امنیتی از جمله مسلمان و کمونیست شورش و جنوب دریای چین ارضی در تضاد است. آن coronavirus موارد تجاوز 38,500 از جمله 1, 270 مرگ و میر.

— کره جنوبی گزارش 54 مورد جدید به این ویروس همچنان به گسترش فراتر از پایتخت منطقه و رسیدن به شهرستانها مانند گوانگجو است که تعطیل مدارس و تشدید محدودیت های اجتماعی پس از ده ها تن داشت و از آلوده این هفته است. وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک ویروس نشست با بیان زنگ بیش از افزایش عفونت در گوانگجو بود که یکی از کوچکترین caseloads در میان عمده کره جنوبی شهرستانها قبل از این هفته. پارک خواست ساکنان این شهرستان را از غیر ضروری خودداری کنند تجمعات حفظ فاصله از دیگران و پوشیدن ماسک.

— چین گزارش سه مورد جدید از coronavirus از جمله فقط یک مورد از انتقال محلی در پایتخت پکن ظاهر می شود برای قرار دادن این کشور که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در دوره به از بین بردن آن در داخل کشور حداقل به طور موقت. دو نفر دیگر موارد آورده بودند از خارج از کشور با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. چین اعتبارات سختگیرانه قرنطینه اجتماعی فاصله و مورد ردیابی با سیاست های کاهش آن موارد است. ماسک نیاز برای ورود به بسیاری از ساختمان ها گاهی اوقات همراه با اثبات در یک برنامه تلفن همراه است که فرد سالم است.

— نیوزیلند وزیر بهداشت استعفا داد و پس از یک سری از اشتباهات شخصی در طول coronavirus بیماری همه گیر. دیوید کلارک قبلا توضیح داده شده خود را به عنوان یک “احمق” برای شکستن ملت را مستند اقدامات و پس از آن در هفته گذشته به نظر می رسد به سرزنش معشوق سلامت رسمی برای مرز ساقط تولید واکنش خشم از. کلارک گفت که او تبدیل شدن به یک حواس پرتی از کشور virus پاسخ.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de