نوار صاحب به پلیس در COVID-19 بسته شدن: “ما برخی از لعنتی پول”

“فرض کنید ما فقط خودمان را تماشا دوباره.”

این که چگونه Curtis Wallach, شرکت, صاحب سلام-شیرجه در واکنش به فرماندار Jared پلیس را در 30 ژوئن اعلام کرد که با COVID-19 به افزایش دوباره در ایالت کلرادو بسته شد بارها و کاباره ها در عرض 48 ساعت پس از داشتن آنها اجازه به دوباره باز کردن در یک ظرفیت محدود دو هفته قبل.

اخبار از پلیس آمد همان هفته که کلرادو مشروب اجرای بخش ارسال توجه داشته باشید به موسسات است که فروش مشروبات الکلی آشکار است که دولت می تواند به افزایش هزینه های مشروب مجوز برای کمک به دفع اقتصادی خونریزی که دولت در حال تجربه در طول خاموش کردن. برای باشگاه ها و سالن های شده اند که توقیف نزدیک به چهار ماه این بدان معنی است که در حالی که اکثر اگر نه همه از درآمد خود را ناپدید شده در طول اپیدمی خاموش شدن آنها خواهد شد انتظار می رود به نحوی صرفه جویی تا پول بیشتری برای هزینه های غیر منتظره به منظور کمک به دولت است.

قبل از 30 ژوئن shutdown اعلام کریس Zacher این کلرادو کاپیتان ملی مستقل برگزاری انجمن و رئیس لویت غرفه دنور رسیده بود به Westword مورد که مشروب-هزینه مجوز افزایش دهد. در حالی که عموم مردم ممکن است هیجان زده به شنیدن این که سالن های موسیقی بازگشایی می, آنچه آنها درک نمی کنند در حال پیچیدگی و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار توانایی ما برای بازگشایی,” او گفت:. “نگاهی لویت به عنوان مثال. تحت دستورالعمل قرار داده و در محل توسط وزارت امور خارجه کلرادو, ما فقط می توانید با ظرفیت 175 کاربران در یک فضای است که متناسب با 12K مردم است. ظرفیت محدودیت 175 مردم نیست شروع به پوشش هزینه های تولید نشان می دهد. در کوتاه مدت ما دستبند به دست در پشت یک ماشین در پایین دریاچه و دولت در تلاش است تا فروش ما در حباب هوا در حد مرگ بودن تاسیسات. ما در حال تکان دادن پرچم در اینجا. این یک تمرین صحنه موسیقی به عنوان همه ما می دانیم آن است که رفتن به همان نگاه بسیار به زودی….”

حالا که حباب هوا — بازگشایی در ظرفیت محدود — از بین رفته است.

در حالی که دولت نجیب هدف این دور دوم از خاموش شدن ناگهانی است که به سرعت افزایش COVID-19 و جلوگیری از فاجعه بار سنبله از این بیماری دیده می شود در تگزاس فلوریدا و آریزونا و در جای دیگر یک اثر جانبی است که در کافه ها و سالن های ممکن است مرگ در طول راه کشتن عمده ژنراتور پول برای کلرادو و قرار دادن هزاران نفر از مردم شغل در معرض خطر است.

موسیقی زنده از صنعت است که در کلرادو گردشگری مقامات bragged در سال است که در آستانه ناپدید شدن هستند. در حال حاضر سالن های مانند لو Cour, Armida را زنده @ جک و 3 پادشاهان میخانه بسته اند برای خوب و ده ها خطر بیشتری انجام این کار در ماه های آینده.

در یک توجه داشته باشید به پلیس در رسانه های اجتماعی خوب املای راه حل: “رفتن ما برخی از لعنتی پول, لطفا, Jared پلیس. من مالک یک نمادین و تاریخی محل برگزاری موسیقی در نانوایی محله به نام سلام-شیرجه است که پرورش بی شماری محلی, ملی و بین المللی هنرمندان در افزایش 20 سال گذشته. آیا این شهر می خواهید ما را برای زنده ماندن این ؟ آیا شما را گه در مورد دنور صحنه موسیقی و مکان آنها تماس بگیرید ؟ آن را اثبات کند.”

The hi-dive an hour before reopening from COVID-19 on June 20.گسترش

سلام شیرجه یک ساعت قبل از بازگشایی از COVID-19 ژوئن 20.

کورتیس Wallach

مانند بسیاری از باشگاه صاحبان خوب است سریع به یاد داشته باشید که او هم می خواهد به مبارزه با ویروس.

“برای وضوح, من نمی خواهم به باز اگر آن را به معنی مردمی بیشتر بیمار شدن و مردن” او توضیح می دهد. “اما من هم نمی خواهم این جایی است که من و بسیاری دیگر را عزیز می شود در سمت چپ بالا و خشک و در حالی که ما حرکت همه گیر.”

خوب بود به خصوص irked توسط پلیس, درهم و برهم در مورد او چگونه درک ارزش بارها — حتی اگر او دیگر می رود تا آنها را به عنوان او در دهه بیست سالگی خود را. آنها استرس آنها ارائه مردم با فضای به معاشرت و آنها در ساخت جامعه فرماندار توضیح داد.

“پلیس می گوید او می داند که میله های مهم برای بسیاری از مردم در کشور ما'” مدعی شد Wallach. “حدس بزنید چه ؟ بیش از هر کسی آنها مهم است افرادی که خود را, و کار در, گاییدن, میله های زندان است.”

و تحقیر خود را محدود نمی به پلیس. شهر دنور Wallach می گوید شکست خورده است برای کمک به حمایت از این صحنه بیش از حد.

“من نگه گرفتن نظرسنجی به درخواست من چگونه دنور در خدمت کسب و کار من در طول بحران. پاسخ این است که ‘وحشتناکی.’ آنها انجام نمی گه. ما برخی از لعنتی پول شهر دنور. مانند در حال حاضر” خوب هستند. “خانواده عشق به مشتری جلب کردن دنور خلاق بخش…که ما یک موسیقی شهرستان’ در تاریخ همتراز با نشویل یا آستین. خوب است که ما. پس از قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و یا shut the fuck مورد آن در آینده است.”

Levitt Pavilion Denver before COVID-19.

لویت غرفه دنور قبل از COVID-19.

براندون مارشال

در حالی که Zacher نا امید است با دولت او همچنین می گذارد برخی از مسئولیت با بسته شدن در کافه ها و کاباره ها که موفق به باز کردن مسئولانه و اطمینان حاصل شود که مشتریان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“این سخت است نه به احساس بد در مورد دلایل چرا میله و باشگاه تعطیل شد, دوباره می گوید:” Zacher. “آن را امن نیست, من آرزو می کنم آن بودند اما آن را نمی. هنگامی که ما دوباره ما نمی توانیم با استفاده از بهانه ای برای چرا کاربران زیر دستورالعمل. این کار ما برای نگه داشتن مشتریان ما امن است. برخی از کسانی که در را باز کرده اند و ثابت کرده اند که آنها نمی توانند و یا آنها اهمیتی نمی دهند به دنبال دستورالعمل در محل. دیگران باید به دنبال این دستورالعمل ها به T. ما در حال صدمه زدن به ناامید هستیم اما بیایید هوشمند در مورد این که ما می توانیم بازگشایی دوباره.”

شرقی و تئاتر بود که فقط برنامه ریزی شده برخی از کنسرت های قبل بسیار کوچک مخاطبان خواهد شد در حال حاضر به تاریکی دوباره به دلیل پلیس را سفارش جدید. “ما در حال تغییر زمان همه ما جولای حوادث ماه اوت” می گوید: مالک مشترک اسکات Happel. “این ناامید کننده است که این اتفاق می افتد اما ما به طور کامل قصد داریم تا با رعایت تمام شهر و دولت قوانین است.”

دیگر کافه ها و سالن های مانند Larimer, سالن باز خواهد ماند چرا که آنها معطوف به عامل مانند رستوران ها; به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل دولت برای eateries آنها باید خوب باشد. و موسیقی زنده با محدودیت های خاصی مجاز است در آن فاصله است.

“ما در خدمت گلوب سالن BBQ در همه مکان های ما می گوید:” Larimer سالن و جهان سالن استعداد خریدار Kyle هارتمن. “ما 100 درصد متعلق نشسته و ماسک مورد نیاز ما پاکسازی تمام سطوح به طور مداوم. ما پس از تمام مقررات دولت با دقت. همچنین, آن را در مورد اعلام می شود که در خیابان در مقابل Larimer سالن بسته است هفته آینده ما مقابل پاسیو است که رفتن به گسترش به خیابان. ما یک کل جدید جبهه پاسیو با محفوظ است, هوای آزاد, ناحیه باقی مانده از تابستان است. ما بسیار هیجان زده در مورد این. عملیات ما را به عنوان برنامه ریزی شده.”

اگر یک محل باقی می ماند باز کردن آن باید به دنبال دستورالعمل های خوب اصرار دارد.

“تنها چیزی که من می خواهم کاملا روشن است که من نه در همه آنها تمایل به باز اگر آن را با قرار دادن کارکنان و مشتریان در معرض خطر و من لازم نیست که هر گونه تمایل به بهره برداری از نقاط ضعف به” Wallach می گوید در یک ایمیل به Westword. “ما *مارس* همکاری با اسپوتنیک خود را به گسترش آشپزخانه سرویس به سمت ما اما تنها در صورتی که به نظر می رسد امن و ارزش آن و به طور کامل در چارچوب قانون.

“آنچه من می خواهم این است که برخی از لعنتی دولت کمک و آنها را برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را در مورد دنور, هنر, هنرمندان و سالن” او می افزاید. “و برخی از دسترسی به منابع مالی برای غیر رستوران میله به طور کلی که در حال خسروانه توسط این.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de