ماشین منگنه امید GABF نوشته خواهد شد و در پایان مدال — نه ضد عفونی کننده دست

آخرین بار جیک گاردنر وارد یکی از آبجو به عمده رقابت ها به پایان رسید تا تبدیل شدن به ضد عفونی کننده دست — ناامید کننده سرنوشت به خصوص پس از او آبجوسازی Westbound و پایین شد و آینده دو مدال طلا و اواسط اندازه Brewpub جایزه سال تمام به دست آورده فقط شش ماه پیش از آن در آمریکا بزرگ جشنواره آبجو.

“سخت سورتمه وجود دارد” گاردنر می گوید. “ما ارائه آنچه که ما اعتقاد بر این بود که در سطح جهانی نمایندگی از یک بشکه سن آبجو. به طوری که سخت به بلع قرص.”

اما وجود دارد هیچ انتخاب دیگری. جهان آبجو جام بسیار مورد احترام دوسالانه امر تا به حال به لغو آن به عنوان میزبان این تخته سنگ بر اساس تخمیر انجمن و بقیه کشور مواجه وحشتناک آغاز COVID-19 همه گیر در مارس و کمبود ضد عفونی کننده دست و دیگر خیلی-لوازم مورد نیاز برای خط مقدم پاسخ. به عنوان یک نتیجه, BA ریخته هزاران نفر از مسابقه نوشته به طوری که آنها می تواند قرار داده و به جمعی استفاده کنید.

“من کاملا احترام آنچه با تو انجام داد” گاردنر می افزاید. “امن بودن بسیار مهم تر از یک آبجو رقابت است. گاهی اوقات آن را سخت به یاد داشته باشید که زندگی خود را در حال ساخت آبجو.”

این ویروس نیز مجبور سازمان به لغو بخش عمومی بزرگ آمریکایی آبجو جشنواره که شده بود قرار است برای اواخر سپتامبر. در جای خود BA برگزار خواهد شد مجازی متحرک طراحی شده برای رانندگی مردم را به محلی کارخانه های لبنی. آن را نیز به رفتن به جلو با رقابت و قضاوت; آبجوسازی ثبت نام برای جشنواره فقط بسته در هفته گذشته و ارسالی شما فرستاده خواهد شد به کلرادو در ماه اوت است.

در واقع رقابت در حال حاضر در ماه اکتبر می تواند یکی از بزرگترین تا کنون به دلیل BA است که اجازه می دهد کارخانه های لبنی را وارد کنید تا به ده آبجو در سال 2020 بیش از دو برابر آنچه تا به حال اجازه داده شده است برای چند سال گذشته.

The Brewers Association turned all of the World Beer Cup entries into hand sanitizer.

تخمیر انجمن تبدیل تمام جهان آبجو فنجان مطالب به ضد عفونی کننده دست.

حذفی انجمن

این سازمان است که در وضعیتی وخیم از یک سری اخیر اخراج مرتبط با رویداد لغو نشده منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را برنامه ای برای رسیدگی به قضاوت. به طور معمول قضات پرواز به دنور از سراسر جهان به قرض دادن خدمات خود را. از آنجا که امکان پذیر نخواهد بود در این سال BA خواهد شد که برای پیدا کردن به اندازه کافی نمایندگان محلی (322 قضات از هجده کشورهای شرکت کننده در 2019) — و انجام نمونه برداری خود را در یک جامعه فاصله گرفته و مقادیر تنظیم. به این ترتیب ممکن است چند هفته به پایان به عنوان نمونه سه روز.

Westbound و پایین طرح به بهره برداری کامل از آن, ارسال sours بشکه در سن stouts و حداقل پنج IPAs سبک که آبجوسازی است که بیشتر شناخته شده است. آبجوسازی Westbound دو IPA در زمان طلا در سال 2019 بیش از چند صد رقابت مطالب چیزی گاردنر می گوید هر دو چشم و فروتنی.

آیداهو چشمه آبجوسازی نیست تنها یک برنامه ریزی برای دفاع از چند مدال ، WeldWerks دم رفیق دم گلوله توپ نهر دم و بدرد خوردن دم همه در زمان خانه بیش از یک تکه گنج در 2019. تمام گفته کلرادو برنده چهل GABF مدال در سال 2019 تا از ده سال قبل است.

“GABF رفت واقعا خوب برای ما و…به رقابت خواهند پرداخت دوباره در این سال می گوید:” رفیق دم را دیوید لین هر چند او اشاره کرد که یکی از بهترین قطعات از برنده نمی گیرد. “از آن خواهد شد یک تجربه کاملا متفاوت است. هنوز مطمئن شوید که اگر چارلی Papazian شده اند که در این سال به عقب در این مرحله اگر همه گیر اتفاق نمی افتد, اما آن را برجسته برای برندگان مدال و احتمالا اتفاق نخواهد افتاد برای برندگان این سال,” او می گوید: در مورد بنیانگذار BA, است که به خوبی شناخته شده برای مشت-تداوم همه برندگان در مرحله در هر سال.

بر خلاف Westbound رفیق بود امان از درد از دیدن آن بهترین آبجو بازیافت به عنوان ضد عفونی کننده دست: Lin می گوید آبجوسازی تا به حال ارائه آن نوشته نشده و به پایان رسید تا نوشیدن آنها را با دوستان.

پس چگونه خواهد کلرادو کرایه ماشین منگنه در این سال ؟ “کلرادو تمیز سال گذشته با چهل” گاردنر می گوید. “من هومر اما من شگفت زده نمی شود اگر آن را پنجاه این زمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>