موارد سنبله در Sunbelt کشورهای دیگر عقب نشینی در بازگشایی

ققنوس (AP) — کالیفرنیا بسته میله تئاتر و داخلی رستوران ناهار خوری همه را دوباره و دوباره در سراسر بسیاری از دولت چهارشنبه و آریزونا شیوع رشد شدید توسط تقریبا در هر اندازه گیری به عنوان صعودی coronavirus بحران در سراسر جنوب و غرب با ارسال میلرزد از طریق کشور است.

اجرا در تایید موارد متهم شده است در بخشی از آنچه بوده است به نام “knucklehead رفتار” توسط آمریکایی ها نه با پوشیدن ماسک یا اطاعت اجتماعی-دورى قوانین به عنوان اقتصاد بازگشایی از ساحل به ساحل بیش از دو ماه گذشته.

“خط پایین این است که گسترش این ویروس همچنان در یک رای است که به خصوص در مورد” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در به طور چشمگیری در حال گسترش به دور از بسته شدن وی اعلام کرد بیش از آخر هفته.

خاموش کردن اطلاعیه که آمد فقط جلوتر از آنچه که انتظار می رود به یک مشغول چهارم جولای آخر هفته که می تواند سوخت از گسترش این ویروس امر به 19 استان ها شامل نزدیک به سه چهارم از کالیفرنیا 40 میلیون نفر از جمله لس آنجلس.

موارد تایید شده در کالیفرنیا افزایش یافته و نزدیک به 50 ٪ بیش از دو هفته گذشته و COVID-19 بستری شدن در بیمارستان رفته اند تا 43%. Newsom گزارش نزدیک به 5,900 موارد جدید و 110 مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت.

با یکی از بزرگترین تعطیلات آخر هفته تابستان نزدیک شدن به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه آمریکایی ها به سایش پوشش صورت در ساحل, هر چند نه در آب.

با وجود تجدید حیات coronavirus در سراسر ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت یکشنبه در مورد این ویروس به عنوان اگر آن را یک مزاحم او امیدوار است در نهایت فقط از بین برود.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب با کروناویروس,” او در مصاحبه با فاکس کسب و کار. “من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امیدوارم.”

در ضمن یک نقاب معاون رئیس جمهور مایک پنس پرداخت یک سفر به آریزونا که در آن موارد مشخصی پس از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در اواسط ماه مه. دولت گزارش رکورد تک روز اخیر برای موارد جدید (تقریبا 4,900) مرگ و میر (88) بازديد ER (نزدیک به 1300) و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان (تقریبا از 2900).

در فلوریدا بزرگترین بیمارستان در سخت ترین-آمار شهرستان میامی جکسون سلامت سیستم مدرج بازگشت اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر آن را به عنوان و دیگران در سراسر کشور آماده برای هجوم قربانیان.

فلوریدا ثبت بیش از 6,500 موارد جدید به پایین از حدود 9000 در برخی از روزهای هفته گذشته اما هنوز هم نگران کننده و در حال اجرا در مجموع بیش از 3500 مرگ و میر. شهرستان در جنوب فلوریدا در حال بسته شدن سواحل به دفع کردن بزرگ جولای چهارم جمعیت است که می تواند گسترش ویروس.

“بیش از حد بسیاری از مردم ازدحام به رستوران در اواخر شب عطف این موسسات به پرورش زمینه را برای این ویروس کشنده,” میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت: در نهی از رستوران با صندلی برای بیش از هشت نفر از مشتریان در داخل از نیمه شب تا 6 صبح

لوئیزیانا دیدم بزرگترین روزانه سنبله از ماه آوریل گزارش 2,100 موارد جدید در 24 ساعت. گرجستان در تنظیم یک رکورد روزانه با حدود 3000 موارد جدید. تگزاس را نیز با عفونت های جدید بالا رفتن سرسام آور گذشته 8,000 در یک روز برای اولین بار.

مرلین Rauth یک شهروند ارشد در پونتا گوردا گفت: فلوریدا بازگشایی شد “بیش از حد بیش از حد به زودی” و سرزنش کالیفرنیا ، ران DeSantis.

“نکته غم انگیز این است که COVID گسترش احتمالا برای برخی از زمان هر چند ما می تواند مسطح منحنی با مسئول رهبری,” او گفت:. “تجربه در حال حاضر نشان داده است اکثر مردم نمی خواهد فاصله اجتماعی در سواحل میله و غیره. فرماندار آشکارا هیچ نگرانی برای سلامت دولت را شهروندان است.”

افزایش اعداد در سراسر Sunbelt را مطرح ترس است که بسیاری از کشورهای دیگر می تواند همان پدیده اگر آنها بازگشایی بیش از حد, و است که مردم از جنوب و غرب می تواند از گسترش این ویروس به دیگر مناطق است.

برخی از دور متحده و شهرستانها که به نظر می رسید به رام خود را از شیوع بیماری از جمله کلرادو, ویرجینیا دلاور و نیوجرسی رسید مکث و یا عقب نشینی در برخی از بازگشایی مجدد برنامه برای کافه ها و رستوران ها به عنوان آنها را تماشا بحران آشکار از دور.

همچنین نیویورک و نیوجرسی به درخواست بازدید کنندگان از 16 متحده از کارولینای شمالی به کالیفرنیا به قرنطینه خود را برای دو هفته.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: این شهرستان با تاخیر خود در از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و نه به خاطر هر گونه افزایش در موارد وجود دارد.

“حتی یک هفته پیش من امیدوار ما می تواند. اما اخبار ما بدست از سراسر کشور بدتر می شود و بدتر از همه” او گفت:.

تعداد موارد تایید شده در آمریکا در هر روز تقریبا دو برابر بیش از ماه گذشته, هدف قرار دادن 44,800 روز سه شنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که بالاتر است حتی از آنچه ملت شاهد در طول مرگبارترین کشش بحران در اواسط ماه آوریل تا اوایل ماه مه.

Dr. Anthony S. Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد در کاپیتول هیل در روز سه شنبه که افزایش در سراسر جنوب و غرب “قرار می دهد کل کشور در خطر” است و عفونت های جدید می تواند به 100,000 یک روز اگر مردم نمی شروع به گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی.

این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که متهم به بیش از 2.6 میلیون مورد تأیید و بیش از 127,000, مرگ و میر, بالاترین تلفات در جهان توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. در سراسر جهان تعداد زیادی از عفونت ها قرار داده است در بیش از 10.6 میلیون دلار با بیش از نیم میلیون مرگ و میر.

اعداد حقیقی در آمریکا و سراسر جهان بر این باور هستند که به طور قابل توجهی بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست و موارد خفیف که رفته نشده.

تعداد مرگ و میر در هر روز در ایالات متحده ادامه داد و به افت بیش از هفته گذشته و به طور متوسط حدود 550 در مقایسه با اوج در حدود 2,200 یک روز در اواسط ماه آوریل با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

اما کارشناسان توجه داشته باشید که مرگ و میر عقب مانده شاخص — در آن طول می کشد زمان برای مردم به بیمار و مرگ — و آنها هشدار می دهند که این روند معکوس می تواند خود را.

در نیوجرسی که در آن موارد رد شده بود از اواخر ماه آوریل Gov. Phil مورفی اعلام کرد یک مکث روز دوشنبه در بخشی به دلیل از مردم با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

“متاسفانه, ملی, صحنه مرکب موارد knucklehead رفتار در اینجا در خانه نیاز به ما ضربه مکث در راه اندازی مجدد از داخل سالن ناهار خوری برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران آدم پرتو در ساکرامنتو کالیفرنیا; کورت اندرسون در سن پترزبورگ فلوریدا; Adriana گومز در میامی; Kelli کندی در فورت لادردیل فلوریدا; و ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا, کمک به این گزارش. Coyle گزارش از نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de