سرآشپزها در وزن به زودی-به-نزدیک Johnson & Wales دانشگاه

پر جنب و جوش Johnson & Wales پردیس دانشگاه در دنور پارک تپه محله به زودی به پایان تاریخی دیگر فصل. این مدرسه اعلام کرد در ژوئن 25 که آن را نمی خواهد ثبت نام, جدید, دانشجویان ورودی برای پاییز سال 2020 ترم و نزدیک این تاسیسات به طور کامل پس از بهار 2021 ترم. Johnson & Wales در حال حاضر حفظ چهار دانشگاه در ایالات متحده است اما بسته شدن آن دنور و میامی مکان به منظور گسترش به عنوان یک “دانشگاه جامع” در اصلی آن پراویدنس, رود آیلند, دانشگاه و در مکان دوم در Charlotte, North Carolina.

مدرسه قریب الوقوع بسته است از دست دادن بزرگ برای دنور از آن به عنوان یک زمین تمرین برای بسیاری از آشپز و دیگر مهمان نوازی-متخصصان صنعت پس از باز کردن در اینجا در سال 2000 در خانه سابق, کلرادو, کالج زنان (و به طور خلاصه دانشگاه دنور دانشکده حقوق). بسیاری از صاحبان رستوران دست برداشت استعداد از مدرسه کلاس های درس و کلرادو هتل ها و مراکز کنوانسیون با JWU دانشجویان و فارغ التحصیلان هر دو در آشپزخانه و در سمت مدیریت.

در حالی که Johnson & Wales ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی شناخته شده آن در دنور به عنوان یک حرفه ای بالا مدرسه پخت و پز و نزدیک به نیمی از جمعیت دانشجویی را در اینجا ثبت نام در برنامه های آشپزی ارائه کاردانی و کارشناسی درجه است. بسیاری از این شهر و آینده سرآشپزها و چند تاسیس شده نام برد و در کالج درس آشپزخانه, جایی که آنها ساخته شده اتصالات ماندگار است که به کمک سوق دادن مشاغل خود را در دنور رستوران ها و زمینه های دیگر. در اینجا چیزی است که وقت خود را در, Johnson & Wales دانشگاه به معنای بسیاری از آنها:

JWU graduate Thach Tran now runs the kitchen at Ace Eat Serve.گسترش

JWU فارغ التحصیل Thach Tran در حال حاضر اجرا می شود در آشپزخانه خوردن آس خدمت می کنند.

علامت Antonation

Thach Tran, 2010
آشپز اجرایی آس خوردن خدمت

Tran زندگی در پردیس در حالی که شرکت Johnson & Wales و مشغول به کار به عنوان یک مقیم مشاور پس از او برای دیدار با مقدار زیادی از دیگر دانشجویان از طریق دانشگاه رویدادها و عملکرد اجتماعی است. “من می خواستم برای رفتن وجود دارد حتی قبل از اینکه من فارغ التحصیل دبیرستان” او به یاد می آورد. “این واقعا عالی جمعی از سرآشپزها و صنعت دیگر مردم است.” Tran مشغول به کار در سوشی دن او در طول سال گذشته و پس از فارغ التحصیلی و سپس فرود آمد و یک شغل تحت رستوران Lon Symensma در ChoLon مدرن ، او سرآشپز اجرایی در آس خوردن خدمت پس از 2017.

تیم Kuklinski, 2008
آشپزی, کارگردان, گردد, مفاهیم

در حالی که Kuklinski مشغول به کار سریع-رستوران های گاه به گاه زمانی که او یک نوجوان بود, Johnson & Wales, معرفی خود به سطح بالا و حرفه ای پخت و پز. “همه چیز پایه: آن را اولین بار من برگزاری یک تابه در روغن سرخ کرده در دست من من اولین بار برشته و کباب,” او می گوید. “منحصر به فرد ترین چیزی که یاد گرفتم این بود فقط کار با یک گروه متنوع در آشپزخانه. یادگیری از سرآشپزها وجود دارد باز بسیاری از درها.” Kuklinski فرود آمد کارآموزی با Rioja در حالی که هنوز در مدرسه که منجر به یک زمان و موقعیت او شده است با این شرکت بوده است. “من با دستکاری مفاهیم آن را به عنوان بزرگ شده,” او اشاره می کند.

Chef Ty Leon (right) with his Restaurant Olivia business partners Austin Carson and Heather Morrison.گسترش

آشپز Ty لئون (راست) با رستوران اولیویا شرکای کسب و کار Austin کارسون و هدر Morrison.

جونی Schrantz

Ty لئون, 2011
آشپز/مالک رستوران اولیویا و اغذیه فروشی و مشروب فروشی ژرژت

“من ساخته شده دوستان مادام العمر در Johnson & Wales; من نمی دانم که در آن من می خواهم در حال حاضر اگر من تا به حال رفته وجود دارد” لئون می گوید و اضافه کرد که او فرود آمد کار در Michelin Plumed اسب در ساراتوگا کالیفرنیا در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از مدرسه به دلیل ارتباط او ساخته شده وجود دارد. هنگامی که او آمد به دنور او شروع به کار در Mizuna که در آن او سرآشپز اجرایی در سال 2015 قبل از بیرون رفتن خود را در سال 2018 است.

Austin نیکل 2011
Chef de Cuisine, Spuntino

Austin نیکل بود و یک نیمه نهایی به صورت یک ستاره رو به افزایش آشپز جایزه سال از جیمز ریش بنیاد در این سال برای او کار در Spuntino اما او در حال حاضر می خواهم او پرداخت حق عضویت در تعدادی دیگر از دنور eateries قبل از جلب توجه ملی. “من کارآموزی در سالیوان Steakhouse, هنگامی که آن را در Wazee خیابان” او به یاد می آورد. “من همچنین در ادامه به کار هیلتون و اقلیدس سالن در اوایل بخش هایی از زندگی حرفه ای من. من قطعا احساس می کنید که این درجه از J&W به من کمک کرد تا به دست آوردن موقعیت های شغلی بهتر و بالاتر شروع دستمزد. من تا به حال هرگز در صنعت حرفه ای تا فارغ التحصیلی. من باور نمی کنم من خواهد بود تا آنجا که به من در مدیریت حرفه ای در ده سال گذشته اگر من تا به حال انتخاب شده برای حضور در این برنامه آشپزی.”

جفری Steen, 2006
نویسنده/ویرایشگر

“من همیشه به یاد داشته باشید JWU به عنوان یک آشپزی زمین بازی می گوید:” Steen که به دنبال یک مسیر متفاوت انتخاب به نوشتن در مورد مواد غذایی و رستوران ها به جای کار در آنها است. او ویرایش نشریات در دانشگاه رفت و تبدیل به سردبیر DiningOutو همچنان به کار در زمینه نوشتن و ویرایش و مدیریت محتوا. “من آمد به دانشگاه دنور پس از چندین آموزشی misfires به شدت مایل یک راه برای بیان خودم خلاقانه در حالی که تغذیه من شور و شوق برای مواد غذایی و پخت و پز” او به یاد می آورد. “آن را در آشپزی labs در JWU احاطه شده توسط دیگر wide-eyed neophytes که من آموخته هنر Hollandaise واردات terroir در یک بطری شراب و تنها راه برای طبخ یک استیک.

“این غم به می دانم که این تجربیات ارزشمند نخواهد بود ارائه شده برای آینده دنور سرآشپزها اما میراث این دانشگاه زندگی — ترک یک علامت پاک نشدنی در ما رستوران ها سرآشپزها و آشپزی نوابغ” او می افزاید. “با تشکر JWU برای بودن در چنین شکل گیری بخشی از تاخت و تاز کردن به جهان گسترده ای از مواد غذایی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de