کلرادو رقص شرکت ابراز همبستگی با موضوع زندگی

هنر می تواند یک ابزار قدرتمند برای انعکاس و به عنوان جوامع ما داد و بیداد, با سابقه, سفید برتری و نژادپرستانه اجرای قانون نهادهای فرهنگی برخی از فضاهای که در آن ما به طور معمول به پیدا کردن فضا به فکر می کنم احساس می کنم و منعکس کننده.

اما با همه گیر تا حد زیادی تعطیل از جمله فعالیت های معماران و طراحان در حال پیدا کردن راه های دیگر برای رسیدگی به درد این لحظه برای نشان دادن همبستگی خود با معترضان در خیابان ها خواستار تغییر و به چالش کشیدن همه ما را به فکر می کنم در مورد نژاد انتقادی و همچنین با یک قلب کامل.

و بنابراین Cleo پارکر رابینسون رقص و کلرادو باله باید تیمی را برای انتشار یک ویدئو از عملکرد خود را از “حرکت/درمان” رقص در مورد جنبش حقوق مدنی که رابینسون طراحی شده برای تور دو نیرویکلرادو باله نمایشگاه سال گذشته است.

این است چگونه رابینسون توصیف کار در مارس 2019:

این یک فرصت باور نکردنی به ارمغان می آورد با هم یک تنوع از رقصندگان در هر دو فرهنگ و سبک برای ایجاد یک کار است که انعکاسی از این زمان در جامعه ما و جهان است. هنر همواره یک کاتالیست قدرتمند برای تحول اجتماعی مثبت. برای من به عنوان یک طراح رقص چالش شده است برای بیدار شخصی من خاطرات از جنبش حقوق مدنی در حالی که پیدا کردن راه های جدید برای رقصندگان به توسعه خود را صدای تغییر در شناخت عدالت اجتماعی که هنوز به آمده است. بر آوردن من گروه به مونتگمری آلاباما به انجام در بزرگداشت از سالگرد 50 از دکتر کینگ ترور من بود با الهام از سخنان خود “ما هیچ انتخاب دیگری اما به نگه داشتن در حال حرکت با عزم. ما بیش از حد رفته در حال حاضر به نوبه خود بازگشت. ما می تواند جهان را تغییر دهید با عدم خشونت.”

این واژه ها و میراث جنبش حقوق مدنی به عنوان فوری مثل همیشه. و از طریق جولای 8, شما باید فرصتی برای دیدن عملکرد در کلرادو باله سایت.

“این همکاری موثر با Cleo پارکر رابینسون بلافاصله به ذهن آمد که ما مورد بحث چگونه کلرادو باله خواهد پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع گفتگو و نشان می دهد ما حمایت” توضیح می دهد که مدیر هنری گیل Boggs در بیانیه ای اعلام انتشار. “این یک مثال بزرگ چگونه مردم با زمینه های مختلف و مهارت ها با هم می آیند و تولید چیزی زیبا و معنی دار. کلرادو باله ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که نژادی و بی عدالتی است که قابل تحمل نیست در درون سازمان ما به عنوان ما به دنبال ریشه کن کردن نژادپرستی نهادی در حالی که ترویج این هنر زیبا شکل باله برای همه مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>