کروناویروس در “برهه حساس” به عنوان بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد 56% فقط در دو هفته

تعداد افراد بستری شده با کروناویروس در کالیفرنیا شروع به پریدن کرد 56 درصد در دو هفته گذشته یک علامت هشدار دهنده چگونه به سرعت در حال COVID-19 در حال گسترش است و فشار شدید آن را با قرار دادن در وضعیت پزشکی زیرساخت ها است.

Coronavirus مورد رسید و در طول هفته گذشته هدف قرار دادن روزانه چهار پرونده در دو هفته گذشته و باعث شد مقامات به منظور تعطیل از محیط داخلی رستوران ها و کافه ها در بسیاری از دولت است. وجود دارد در حال رشد است نگرانی بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به دلیل ترس مقامات گردهمایی های اجتماعی می تواند حتی بیشتر شیوع است.

تعداد افراد بستری با تایید coronavirus عفونت آمار 5,196 جمعه در سراسر کشور. فقط یک هفته پیش وجود دارد 4,047 مردم در بیمارستان و یک هفته قبل از آن وجود دارد 3,337.

برخی از استان ها از جمله سن برناردینو و کنار رودخانه می گویند خود را در بیمارستان ها به افزایش ظرفیت و مقامات آماده شد برای باز کردن اضافی سرریز امکانات بیشتر بیماران نیاز به مراقبت.

تبلیغات

لس آنجلس است تحت الشعاع بالاترین مجموع روزانه از تایید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان که کاکل در 28 آوریل با 1,962 بیماران, اما آن را نزدیک شدن: در روز سه شنبه وجود دارد 1,893 بیماران با تایید عفونت در L. A. شهرستان بیمارستان; دو هفته قبل وجود دارد 1,429.

“L. A. شهرستان واقعا در یک مقطع بحرانی در این بیماری همه گیر” گفت: باربارا فرر, the L. A. شهرستان بهداشت عمومی مدیر.

Coronavirus تست در حال تبدیل شدن به یک چالش رو به رشدی در لس آنجلس و فراتر از آن.

تبلیغات

از روز شنبه وجود دارد در دسترس قرار ملاقات در شهرستان یا شهر-اجرای آزمون سایت. مقامات هشدار داده بود که تست محدود خواهد شد و در این هفته با توجه به آینده تعطیلات آخر هفته اما در هفته های اخیر, گرفتن تست در حال حاضر ثابت می تواند یک چالش. هفته گذشته انتصاب اسلات پر در میان مقامات تماس های در حال انجام برای ساکنان تست کنید.

دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و گفت: تقاضا برای آزمایش افزایش یافته است و این شکاف بیشتر خواهد بود اضافه شده جمعه. این شهرستان برای گسترش برنامه های تست به مناطق آسیب دیده توسط ویروس و Ghaly گفت: افرادی که دارای علائم در معرض خطر تنظیمات و یا تماس با کسی که شناخته شده به مثبت هستند بیشترین نیاز به تست.

اگر کسی تجربه هر یک از این عوامل نمی توانید آزمایش را از طریق شهرستان و یا شهر-اجرای سایت های Ghaly آنها را تشویق به صبر کنید و به جای تماس های پزشکی خود را ارائه.

تبلیغات

“این یک زمان برای جهانی احتیاط,” او گفت:.

طی هفت روز 6.4 درصد از coronavirus آزمون برگشتم تایید عفونت در سراسر کالیفرنیا; یک هفته پیش تنها 5.6 درصد از آزمون برگشتم مثبت و هفته قبل از آن 4.6 درصد از آزمایشات تایید عفونت.

نرخ که در آن coronavirus آزمون برگشتم مثبت بودند و حتی بالاتر در L. A. شهرستان; آن را در حال حاضر در 8.4 درصد در مقایسه با 4.6 درصد در اواخر ماه مه.

تبلیغات

L. A. مسئولان شهرستان روز شنبه اعلام کرد 32 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و بیش از 1700 نفر برای چهارمین روز در یک ردیف. در یک تغییر در سیاست ورزشگاه کارکنان و مشتریان در تناسب امکانات در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن پارچه پوشش صورت و دستکش در تمام زمانها.

به عنوان چند خوشه از موارد مرتبط شده اند به گردهمایی مقامات تشویق مردم به جمع شلوغ و یا محدود تنظیمات و نه به ملاقات با افراد خارج از خانواده خود را در طول تعطیلات آخر هفته.

با وجود این واقعیت است که مردم در حال نادیده گرفتن این شهرستان با نظم و جمع آوری فرر وجود دارد گفت: هیچ برنامه فوری برای ارائه راهنمایی برای چگونه مردم می توانند با خیال راحت تر معاشرت با افراد خارج از خانواده خود را در به اصطلاح اجتماعی حباب به عنوان انجام شده است در برخی از شمال کالیفرنیا جوامع است.

تبلیغات

که گفت:, فرر افزود که مقامات شهرستان در حال آماده سازی اسناد ارشاد برای زمانی که مردم می توانند با خیال راحت دوباره مخلوط. اما در این مرحله مقامات در حال تمرکز بر روی نیاز مردم برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض.

“متاسفانه تعداد ما در واقع در این نقطه در زمان واقعا حکم ما را برای رسیدن به این گسترش حباب” فرر گفت. “من واقعا تشویق مردم به عقب بر گردیم به شما خانواده, حباب, حداقل برای چند هفته آینده. ما واقعا در یک نقطه محوری.”

او افزود: “اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض … ما ادامه خواهد داد به افزایش موارد است. ما باید برای انجام کاری در حال حاضر برای ما به سطح زمین است.”

در اورنج کانتی, مقامات اعلام کرد میله های زندان خواهد بود مجبور به تعطیل دوباره آغاز و در نیمه شب پنج شنبه.

تبلیغات

اما همچنان بحث در مورد چگونه بسیاری از سواحل شد و در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. لاگونا بیچ مقامات رای دادند روز شنبه به شهرستان-اداره سواحل است. این شهر قبلا لغو آن, آتش نشان در تلاش برای نازک جمعیت اما مسئله در زمان یک گام به پس از لوس آنجلس بسته سواحل آن و ساکنان شروع به ابراز نگرانی ممکن است هجوم beachgoers.

نیوپورت بیچ قرار دادن سواحل آن تحت سخت بسته شدن در چهارم جولای پس از دو نجات غریق باید آزمایش مثبت برای COVID-19. بیست و سه همکارانش در قرنطینه. یکی از آنها نشان دادن علائم و نشده است آزمایش نشده است. مهر و موم ساحل نیز دستور داد آن ساحل و امکانات مرتبط بسته شده است. هانتینگتون بیچ هنوز تصمیم گیری که آیا برای حفظ سواحل آن باز است.

شهرستان ونتورا نیز سواحل بسته برای تعطیلات.

تبلیغات

بار جامعه به گزارش خبرنگار هیلاری دیویس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de