Coronavirus ترس روح ملکه مری به لغو تیره بندر امد و شد زیاد

آمده هالووین کوئین مری تبدیل به یک خالی از سکنه منظره پر از هیولا وحشت زده و مردمی است. این قایق های قدیمی خواهد بود واقعی شهر ارواح.

کشتی تیره بندر 2020 فصل لغو شده به دلیل COVID-19 گیر یک پست در سالانه جاذبه را در Facebook صفحه اعلام کرد.

“با عدم قطعیت که در پیش روست در ماه های آینده این مایه تاسف است تصمیم نمی تواند اجتناب شود” پس از گفت.

وحشت منظره وب سایت برجسته گروه ترکان و مغولان از موجودات که امد و شد زیاد کشتی: ارواح کاپیتان شیطانی غرق فرزند دیوانه وار بد آشپز. هیولا-کاراکتر مجاز نیست به لمس مهمانان این سایت می افزاید: اما حتی این اشاره از فاصله اجتماعی نخواهد بود به اندازه کافی برای می شود-wraiths این سال است.

تبلیغات

“به دارک هاربر رویداد موفق است که همکاران ما انجام ماه از آماده سازی و کار سخت است. ما باور نمی کنیم که کالیفرنیا را به دیدار با الزامات مورد نیاز برای شروع فاز 4 از بازگشایی سپتامبر که اجازه می دهد تا رویدادها و گردهمایی های زیادی را می گیرد و ما معتقدیم دیگر 2020 رویداد بزرگ به زودی اعلام لغو” گفت: بیانیه ای از شهری عوام این شرکت که مدیریت کوئین مری.

این رویداد به طور معمول از حدود 140,000 مهمانان بیش از آن در فصل اجرا می شود که از پایان ماه سپتامبر تا شروع ماه نوامبر و می توانید تا 9,500 مهمانان مشغول شب بیانیه ای گفت:.

این رویداد پلت فرم و محور — تاریخی ملکه مری یک بار برگزار می شود رکورد سریع ترین اقیانوس اطلس سفر توسط مسافر بوش. در طول جنگ جهانی دوم آن را تقبل قایق از آب عبور نیروهای نظامی در سراسر اقیانوس.

در حال حاضر یک جاذبه توریستی لنگر انداخت در لانگ بیچ کشتی به حالت تعلیق عملیات بر مه 6. به عنوان همه گیر همچنان ملکه مری تعطیلی گسترش بیش از حد.

تبلیغات

اما تیره بندر وعده به افزایش از مردگان در سال آینده. جاذبه را Facebook ارسال آن گفت: “[به نظر میرسد] جلو به 2021 امد و شد زیاد فصل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de