آگهی’ Lindblom کامل درمان برای نادر سرطان استخوان

فیلادلفیا (AP) — Philadelphia Flyers به جلو اسکار Lindblom به اتمام رسانده تابش برای درمان نوع نادری از سرطان استخوان.

آگهی توییتی تصویری پنج شنبه نشان Lindblom زنگ زنگ در آبرامسون مرکز سرطان در پنسیلوانیا که در بيمارستان معنی است که او خود را تکمیل کرده است تابش درمان. 23-در سال تشخیص داده شد در ماه دسامبر با سارکوم را سارکوم یک تومور سرطانی که رشد می کند در استخوان یا بافت اطراف استخوان.

“من حتی نمی تواند توضیح دهد که چگونه احساس می کنم” Lindblom گفت. “این احساس دوست داشتن تولد من کریسمس و تمام کسانی که در تعطیلات در همان زمان. این احساس عالی انجام می شود. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به زندگی عادی دوباره و احساس می کنم مثل من زندگی می کنم.”

او دختر آلما Lindqvist در آغوش گرفت Lindblom پس از او زنگ زد زنگ و آنها را تشویق پرستاران که او را درمان کرد.

“من عشق است, سرطان رایگان,” او نوشت: در رسانه های اجتماعی.

Lindblom دختر و پرستاران و همه در, ماسک برای عکس های مطرح و به ارائه کارکنان خود را با امضا No. 23 نیوجرسی. افزایش ستاره که تا به حال 11 گل و 18 امتیاز در 30 بازی این فصل تشکر از همه برای حمایت.

“از خانواده به دوستان و طرفداران من نمی تواند توضیح دهد چقدر که من به معنای به خصوص در آغاز” Lindblom گفت. “این یک زمان و من همه کسانی که نوع کلمات. آن را فقط به من احساس خیلی بهتر و آرام و (آن) کمک واقعی است.”

Lindblom به تازگی skated در آگهی’ پیچیده در Voorhees, New Jersey. او رد شده از بازی باید NHL فصل رزومه. این آگهی به پایان رسید در جایگاه دوم در شهری تقسیم کنید و صبر کنید برای شروع round-robin مسابقات است.

“من فقط خوشحالم که من هنوز زنده هستم و من آن اوایل,” او گفت:.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de