معلم موسیقی مربوط به مایع منی آلوده فلوت پنجه نرم می کند گناه به اتهام پورنوگرافی کودکان

یک معلم موسیقی متهم از دادن مایع منی آلوده فلوت به دانش آموزان مدرسه ابتدایی موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به دولت فدرال و اتهامات مربوط به انواع جنایات جنسی علیه کودکان, مقامات گفت.

جان ادوارد Zeretzke, 61, از ونتورا توافق به اعتراف به گناه به فدرال مسئول تولید پورنوگرافی کودکان همراه با شش دولت فقره هرزه یا شهوت انگیز عمل می کند با کودکان زیر 14 سال سن.

Zeretzke التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه دولت در آوریل 2019. The Orange County Register گزارش داد که دولت وکلای متهم Zeretzke از ضبط خود را تحریک به فلوت است که پس از آن توزیع شده به پنج دختران در مدارس ابتدایی سراسر لس آنجلس و اورنج شهرستانهای; او سپس در زمان عکس از دختران با استفاده از فلوت. اسناد دادگاه نشان می دهد اتهام نقض رخ داده است بین ماه های ژانویه و مارس 2017.

فدرال اتهامات عنوان شده علیه Zeretzke در ژوئن 2018 شامل پنج فقره از جنایات جنسی علیه کودکان است. این بار در گزارش سپتامبر سال 2018 که هیچ یک از قربانیان که در اتهامات فدرال محلی هستند.

تبلیغات

به عنوان بخشی از درخواست ایران منطقه مرکزی کالیفرنیا توافق برای اخراج همه اما یکی از فدرال می شمارد. آن را رد کرد و اتهامات هنوز هم ممکن است در نظر گرفته شود که Zeretzke محکوم کرد.

Zeretzke وکیل فدرال وکیل مدافع جولیا برت Deixler نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر چهارشنبه.

تقاضای توافق به دست آمده توسط بار جزئیات فدرال شارژ که Zeretzke توافق به اعتراف به گناه.

بین دسامبر 2016 و فوریه سال 2017 به توافق می گوید: Zeretzke ارتباط با یک دختر زیر 16 ابراز رمانتیک علاقه مند در. او با ارسال پول به او را از طریق بستگان در فیلیپین و خواسته صریح تصاویر خود را. او همچنین با استفاده از کامپیوتر خود را ضبط تصاویر جنسی صریح از او در طول یک چت تصویری.

تبلیغات

مدارس سراسر کشور افتتاح شد درهای خود را به Zeretzke برای سال به عنوان او تدریس درس موسیقی به هزاران نفر از کودکان. برای بیش از 30 سال Zeretzke تدریس هنرمند برای مرکز موسیقی لس آنجلس که در طی آن او خواهد به اشتراک گذاری موسیقی درس با دانش آموزان است. بار ها توضیح داده شده یکی از این درس در سال 1998 است.

در سال 2009 Zeretzke تاسیس فلوت در سراسر جهان, یک سازمان غیر انتفاعی است که از طریق آن او قرارداد با مدارس برای کمک به کودکان هنر و صنعت و تزئین لوله پی وی سی فلوت. غیر انتفاعی همچنین شرکت در ماموریت سفر به اشتراک گذاشتن درس های موسیقی در کشورهایی مانند هائیتی هندوراس و فیلیپین.

دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه را دو فلوت: یکی برای خود و یکی برای یک کودک نیازمند است. در آخر دانش آموزان خواهد چیزهای نوع پیام به اشتراک گذاشتن با خارج از کشور همسالان. در سال 2017, مقامات هشدار داد پدر و مادر در هفت کالیفرنیا مدارس از پتانسیل آلودگی فلوت دریافت شده توسط خود کودکان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de