پنس می رسد در آریزونا به عنوان دولت بازدید ویروس جدید سوابق

ققنوس (AP) — نقاب معاون رئیس جمهور مایک پنس وارد در آریزونا در روز چهارشنبه به عنوان دولت منجر ملت در نرخ جدید کروناویروس موارد است.

رژیم صهیونیستی. mlb نیز با پوشیدن یک ماسک استقبال پنس با آرنج دست انداز در Phoenix Sky Harbor International Airport. او همچنین ضربه آرنج با دیگران سفر با معاون رئیس جمهور از جمله اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و Rear Admiral جان Polowczyk عضو مجلس Coronavirus نیروی کار.

این گروه پس از آن راه می رفت یک فاصله کوتاه به یک فرودگاه کوچک ساختمان که در آن پنس برنامه ریزی شده بود به شنیدن از ققنوس-منطقه مقامات بهداشتی.

این بازدید توسط پنس می آید به عنوان آریزونا شکست از سوابق خود در به تازگی گزارش COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان, اتاق اورژانس و مرگ و میر.

شده اند وجود دارد حدود 558 مورد جدید گزارش شده در هر 100000 نفر در آریزونا بیش از دو هفته گذشته در رتبه بندی دولت برای اولین بار در کشور برای موارد جدید سرانه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 4,878 جدید تایید موارد — تعداد مقایسه های اخیر روزانه مورد بالغ بزرگتر از ایالات آمریکا مانند فلوریدا و کالیفرنیا که باید سه تا شش بار به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آریزونا.

دیگر نگران اوج جدید در آریزونا شامل 2,876 بستری شدن در بیمارستان و 1,289 ER بازديد مثبت و یا مشکوک به عفونت ویروس. تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز نیز آمار یک رکورد جدید 88, اما که ممکن است شامل مقامات بهداشت بررسی گواهی مرگ برای لینک به COVID-19.

داده های جدید به ارمغان می آورد تعداد کل COVID-19 موارد در آریزونا به 84,092 و تعداد مرگ و میر ناشی از به 1,720.

پنس ندارد رویدادهای عمومی در برنامه های خود را که او بر روی زمین در ققنوس تنها حدود 2 1/2 ساعت قبل از مراجعت به واشنگتن است.

این عجله مرتب ققنوس سفر جایگزینی برای لغو اتفاقاتی که قرار بود به اتفاق می افتد در روز سه شنبه. پنس برنامه ریزی شده بود به آدرس “ایمان در امریکا” کمپین رویداد در توسان و برای دیدار با Ducey در یوما.

در سراسر جهان تعداد زیادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از گزارش شماره زیرا بسیاری از مردم شده اند تست شده و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس گسترش Ducey دستور ورزشگاه و سینما به مدت 30 روز. او همچنین به تعویق افتاد شروع مدرسه تا اواسط ماه اوت است.

رودخانه لوله کسب و کار نیز بسته پس از تصاویر بیش از آخر هفته نشان داد تعداد زیادی از غده در نمک رودخانه بدون ماسک. در چهارشنبه رگولاتور معلق مشروب مجوز برای یک کافه و یک پشت بام, ساحل, باشگاه ققنوس که نافرمانی Ducey به منظور تعطیل کردن. یکی دیگر از زنجیره ای از ورزشگاه نیز به مبارزه طلبیده فرماندار منظور منجر پلیس به استناد چند از مکان های خود را برای باز بودن شنبه.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه برای اکثر مردم است. اما برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. ____

آسوشیتد پرس نویسندگان ژاک Billeaud و تری تنگ کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de