شرکت املاک و مستغلات نهاد اجرایی در مرخصی میان خوزه Huizar پرداخت-به-بازی بازی های کاوشگر

یک سان فرانسیسکو مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت قرار داده است یکی از آن مدیران در مرخصی میان فدرال مبارزه با فساد مالی که منجر به دستگیری لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar.

کارمل شرکای توسعه هنر در منطقه پروژه مذکور در شکایت کیفری علیه Huizar گفت: در بیانیه ای که “تعدادی از وجود دارد در مورد اتهامات مطرح شده در شکایت است که نیاز به بررسی” و آن برنامه را به “مناسب اقدامات انضباطی به عنوان مورد نیاز” در برابر اجرایی است.

این شرکت کاهش یافته است به شناسایی اجرایی و یا پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا او در ادامه به پرداخت می شود در حالی که در مرخصی. در بیانیه این شرکت گفته است که اعضای آن اجرایی و کمیته مدیریت “آگاهانه نیست که شرکت در هر گونه پرداخت به طرح مطرح شده در ایالات متحده دادستان اتهامات عنوان شده علیه آقای Huizar.”

کارمل همکاران نیز گفت: وجود دارد “متعدد نادرست و/یا گمراه کننده نتیجه گیری مفروضات, كنايه و نظرات در شکایت” علیه Huizar اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد که اظهارات آن را اعتقاد بر این بود نادرست است. A U. s. Department of Justice سخنگوی کاهش یافته است به نظر در کرمل همکاران بیانیه.

تبلیغات

Huizar چهره یک اتهام اخاذی با تهدید ناشی از اتهامات که او زد وسیع پرداخت به طرح بازی که در آن توسعه دهندگان املاک و مستغلات متزلزل شد برای رشوه سیاسی و کمک های مالی. خود را وکیل گفت: هفته گذشته که عضو شورای “در نظر دارد برای پاسخ به دولت اتهامات در دادگاه است.”

اگر چه دادستان فدرال نیست نام کارمل همکاران خود شکایت تایمز و دیگر رسانه های خبری خود را شناسایی 520 متئو پروژه به عنوان یکی از تحولات ذکر شده در مورد فساد بر اساس اطلاعات موجود توسط دادستان از جمله خرما از کلید جلسات در تالار شهر.

در شکایت کیفری دادستان ادعا که Huizar schemed با توسعه بینام هنر منطقه پروژه و لابی گر برای ارائه “مستقیم و غیر مستقیم منافع مالی” به شورای در ازای کمک خود را در تالار شهر.

تبلیغات

FBI محقق گفت: در یک استشهاد است که این شرکت ارائه شده بود ده ها هزار دلار کمک مالی به عمل سیاسی کمیته های وابسته به Huizar و که یکی از مدیران اجرایی آن به شورای صدمه زدن به اطلاعات در مورد دو نفر از دستیاران که شکایت او برای آزار و اذیت.

کارمل شرکای نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا اجرایی آن ارائه شده بود مخالفت پژوهش در Huizar دستیاران اما گفت که کمک های مالی به عمل سیاسی کمیته همچنین به عنوان شناخته شده PACs شد قانونی است.

“ما بر این باورند که این اتهام است که کمک های مالی به تایید شدند دلیل 520 متئو به دست آورده تصویب نادرست است و این کاهش بیش از چهار سال کار ما با جامعه برای رسیدن به آن پشتیبانی” شرکت در گفت و اضافه کرد که “این است که ما دیدگاه قوی است که این پروژه را دریافت کرده اند که حمایت وسیع بدون در نظر گرفتن هر یک از حقوقی PAC سهم ما ساخته شده است.”

دادستان فدرال همچنین استدلال کرد که هنر منطقه پروژه به پایان رسید تا داشتن بسیار کمتر و مقرون به صرفه مسکن به دلیل تغییرات حمایت Huizar. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایالات متحده Atty. نیک هانا گفت: “با تشکر از آقای Huizar توسعه را حداقل واحد مسکونی مقرون به صرفه.”

تبلیغات

شهر برنامه ریزی کمیسیون توصیه کرده بود که 11 درصد از واحدهای مسکونی در 520 متئو به “بسیار کم درآمد” خانواده ها. Huizar به جای آن توصیه می شود که تنها 6 درصد از واحد توان در کنار مجموعه ای از “متوسط درآمد” ساکنان و که 5 درصد از آن طبقه تجاری منطقه باشد به عنوان فضای کار مقرون به صرفه.

کارمل همکاران گفت که میزان مسکن مقرون به صرفه در 520 متئو بود “تکامل قابل ملاحظه ای” اما چنین تغییراتی شد “عمدتا رانده شده توسط جامعه” که می خواستم یک گران تر از نوع ساخت و ساز “حتی اگر این بدان معنی است که با توجه به افزایش هزینه های ساخت و ساز مقرون به صرفه واحد به عنوان یک درصد از این پروژه به طور کلی کاهش خواهد یافت.”

این شرکت اضافه شده است که آن را به حال ساخته شده $2.25 میلیون پرداخت به یک شهر صندوق برای مسکن مقرون به صرفه به عنوان بخشی از یک “جامعه بسته مزایای” برای این پروژه است.

تبلیغات

کارمل همکاران نیز گفت: آن را بررسی اقدام قانونی علیه یک لابی درگیر با پروژه “به عنوان شکایت به ما نشان داد که او اقدام به طور انحصاری در کرمل منافع و فریبنده در انجام و مشاوره خود را.”

لابی Morrie گلدمن آنها بار قبلا شناخته شده به عنوان ذکر شده در شکایت کیفری علیه Huizar نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de