رستوران ناهار خوری اتاق از wineries کارت اتاق به مدت حداقل سه هفته در 19 California counties

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز چهارشنبه دستور داد تشدید محدودیت در فعالیت های داخلی برای بسیاری از دولت های مارک یک قدم رو به عقب در بازگشایی و تلاش برای آهسته هشدار دهنده ظهور coronavirus در 19 شهرستان.

فرماندار اقدام به توقف بازدیدکننده داشته است به داخل سالن رستوران ها, میله, wineries و مزه اتاق, مراکز تفریحی سینما, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق به صورت سه بعدی هفته در لس آنجلس, Ventura, نارنجی, سان برناردینو و ساکرامنتو, استان ها و مناطق دیگر ضربه توسط ویروس.

Newsom است اعمال محدودیت در تلاش برای کاهش فرصت های شغلی برای مردم به جمع آوری در داخل خانه در پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته هنگامی که مقامات از ترس فاجعه اگر کالیفرنیا همچنان به نادیده گرفتن دستورالعمل های ایمنی و کسب و کار باقی می ماند باز در مناطق در حال حاضر قابل توجهی را تجربه خوشه در coronavirus عفونت.

همانطور که از چهارشنبه در ساعت 5 بعد از ظهر وجود دارد 237,068 تایید موارد COVID-19 در کالیفرنیا پس از ثبت افزایش می دهد و پیش از آن در هفته و 6,152 مجموع مرگ و میر با توجه به داده های ردیابی زمان.

تبلیغات

“ما باید خیلی بیشتر مراقب باشند از نظر حفظ فیزیکی ما فاصله گرفتن از دیگران و خیلی بیشتر مراقب باشند به عنوان آن مربوط به چشم انداز اینکه در شرایطی که ما در حال انتقال COVID-19,” Newsom گفت. “تصمیمات ما امروز در اینجا — ما این کار را soberly اما متفکرانه و آگاهانه با یک ایده در کاهش گسترش این ویروس است.”

تغییر سیگنال یک وارونگی در دولت بازگشایی آغاز شد که در اوایل ماه مه و به سرعت پیشرفت ژوئن 12 اجازه می دهد تا فروشگاه های خرده فروشی ناهار خوردن در رستوران ها, میله, مذهبی, خدمات, مو سالن ورزشگاه و دیگر کسب و کار برای باز کردن دوباره با تغییرات در شهرستانهای ملاقات کرد که دولت دستورالعمل.

Newsom نیز توصیه لغو همه آتش بازی نشان می دهد در چهارم جولای در شهرستانهای تحت تاثیر قرار است و اصرار کالیفرنیا به تجدید نظر داشتن زیادی دریافت-togethers با دوستان و همسایگان به جشن تعطیلات.

فرماندار تاکید کرد که حکم اجازه می دهد کسب و کار برای باز باقی می ماند برای خدمات و بایگانی اطلاعات. کافه ها و دیگر موسسات نوشیدن در بیاورد و استان ها نیز مجاز به صندلی مهمان در خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها به فروش یک وعده غذایی با نوشیدنی در همان معامله و دیدار با تمام همان الزامات ایمنی به عنوان رستوران.

تبلیغات

دولت اعمال می شود بسته به شهرستانهای شده اند که پرچم برای حداقل سه روز متوالی بر اساس مشکل دراز مدت داده ها بر روی کلید سلامت عمومی معیارهای از جمله بستری شدن در بیمارستان جامعه انتقال و در بیمارستان ظرفیت. دولت شده است و با استفاده از داده ها برای تعیین زمانی که شهرستانهای امن هستند برای باز کردن کسب و کار و در حال حاضر به تصمیم گیری زمانی که به “ضامن بازگشت” به عنوان Newsom توصیف کرده است روند معکوس دوره و بسته شدن.

Newsom منظور بلافاصله امر به آسیب دیده های داخلی فعالیت های کسب و کار در کنترا کوستا, Fresno, گلن, Imperial, Kern, پادشاهان, Los Angeles, مرسد, نارنجی, رودخانه ساکرامنتو, San Bernardino, San Joaquin, Santa Barbara, سانتا, کلارا, Solano, استنیسلاس, شهرستان تولار و ونتورا شهرستان.

مقامات دولتی به مدت طولانی پیش بینی شده است که بازگشایی خواهد منجر به افزایش موارد و خطر مرگ و میر بیشتر به عنوان Newsom منتقل قدرت به استان ها در ممکن است برای باز کردن کسب و کار در سرعت خود را.

Newsom شروع صدایی زنگ در مورد در حال رشد گسترش ویروس در ژوئن 18 نیاز کالیفرنیا به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در معرض خطر تنظیمات. اما وزارت امور خارجه ادامه داد: برای سرعت بخشیدن به روند بازگشایی و اجازه شخصی خدمات مراقبت در یکی از بالاترین خطر بخش های مانند ناخن سالن سرو ماساژ, تا تو, مغازه ها و خدمات اپیلاسیون برای از سرگیری بعد.

تبلیغات

فرماندار دفاع دولت او را در نزدیک شدن به بازگشایی اقتصاد دولت در روز چهارشنبه گفت: با اتکا به شدت در محلی مقامات بهداشت عمومی برای ارزیابی شدت شیوع این بیماری در مناطق خود و به منظور تعیین امن ترین روش است.

او به طور مستمر گفت که اولیه اقامت در خانه سفارش اجازه دولت برای اطمینان از وجود دارد کافی بیمارستان ظرفیت همراه با محافظ شخصی دنده هواکش و سایر منابع لازم پزشکی برای رسیدگی به افزایش است.
.
“تمام هدف اصلی اقامت در خانه بود به ما خرید زمان قرار نیست ما به یک دولت دائم از بسته شدن” Newsom گفت: بار. “هیچ یک آگهی که ما را تعطیل پنجمین اقتصاد برای یک سال. که ایجاد یک بحران بهداشتی امثال آن ملت هرگز دیده می شود در تاریخ است.”

تا کنون بازگشایی منجر به افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان است که می تواند تهدیدی برای پیشرفت دولت ساخته شده در طول خاموش کردن.

پس از مقامات بهداشت محلی گره خورده است سیل از موارد جدید به عفونت در اطراف یادبود روز Newsom در زمان عمل روز یکشنبه به “ضامن بازگشت” بازگشایی برای اولین بار و خواستار محدود بسته شدن میله در هفت شهرستان که در حال تجربه افزایش انتقال ویروس.

تبلیغات

تحت معیارهای معکوس بازگشایی محلی در سطح شهرستان است که پرچم و قرار داده شده در دولت دیده بان لیست اگر این گزارش افزایش انتقال بیماری تعریف شده که بیش از 100 مورد گزارش شده در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از دو هفته یا بیش از 25 مورد در هر 100,000 ساکنان در دو هفته و یک رای مثبت حداقل 8 درصد از آزمایش به این نتیجه رسیدند بیش از یک هفته.

افزایش بستری شدن در بیمارستان بیش از 10 ٪ بیش از سه روز نسبت به قبل از سه روز و یا یک قطره در بیمارستان ظرفیت به کمتر از 20 درصد از تخت و یا کمتر از 25% از فن های موجود نیز می تواند در نتیجه یک county فرود در لیست سازمان دیده بان.

دولت ارائه کمک رسانی به شهرستانهای استان دچار مشکل است. دولت هدایت می گوید چنین شهرستانهای باید در نظر اتخاذ قطعات از اقامت در خانه سفارش دوباره اگر آنها موفق به پیشرفت در حاوی بیماری و یا کاهش بستری شدن در بیمارستان و یا وضعیت بهداشت عمومی افسر ممکن است اقدام به انجام این کار برای آنها.

Newsom تا کنون مقاومت با استفاده از یک دست سنگین رویکرد وقتی که می آید به اجرای خود coronavirus محدودیت, اما, انتخاب, به جای تشویق به پذیرش و آموزش شهروندان در مورد مزایای پادمان در برابر گسترش ویروس.

تبلیغات

هنوز هم او را تهدید به قطع coronavirus بودجه به استان ها اختصاص داده در تازه تصویب بودجه دولت با استناد به مقررات در هزینه های طرح که لینک انطباق با COVID-19 دستورالعمل به صورت نقدی توزیع شده به استان ها در هر ماه.

Newsom گفت که او “Pollyannaish” در مورد عدم در اجرای محدودیت های اعمال شده در دولت به عنوان بزرگ و متنوع به عنوان کالیفرنیا.

“شما باید 40 میلیون نفر از مردم در ایالت کالیفرنیا و اگر 40 میلیون نفر به نوبه خود پشت خود را در این دستورالعمل و حس مشترک است که چیزی است که ما می توانیم اجرای” Newsom گفت. “هیچ کس ساده و بی تکلف که در مورد ما می توانید ضرب و شتم سر ما در برابر دیوار و می گویند:” من به شما گفته تا,’ اما این رفتن برای نشستن هست و من نمی خواهم به انجام این کار است.”

Newsom گفت که حتی در چهارم جولای تعطیلات ماموران دولتی را پس از کسب و کار است که “ل خود بینی” در دولت-اعمال محدودیت و قرار دادن مشتریان و کارکنان در معرض خطر است.

تبلیغات

او گفت: دولت قرار داده است با هم یک تیم اعتصاب متشکل از عوامل از هفت سازمان های مختلف از جمله بخش ایمنی و بهداشت وزارت نوشیدنی الکلی کنترل و تخته که تنظیم آرایشگاه و سالن.

“چرا باید قوانین, چرا باید, مقررات, چرا باید قوانین اگر شما مایل به اجرای? یکی باید مایل. پس از آن هدف قرار داده است. از آن جایی که وجود دارد نقض” Newsom گفت.

دولت را به شدت تکیه بر دولت های محلی برای اجرای coronavirus محدودیت و به طور کلی بیشتر شده است تعاونی Newsom گفت.

برایان Vaughan بهداشت عمومی افسر در شمال کالیفرنیا Yolo County گفت که یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد همواره برنامه ریزی برای, به خصوص از آنجایی که بسیاری از اپیدمیولوژیک کارشناسان انتظار می رود یکی دیگر از افزایش در COVID-19 عفونت به ضربه در نهایت. در مصاحبه ای در ماه ژوئن Vaughn گفت که او انتظار دارد که ساکنان به درک شدت از این وضعیت و به عمل درآمده اگر سخت تر محدودیت های reimposed.

تبلیغات

“جدیت که در جامعه ما خطاب این یک دلیل بزرگ چرا ما قادر به صاف ما منحنی و ما نمی کنید سنبله” Vaughn گفت. “بنابراین من فرض کنیم که اگر ما در حال شفاف ما در حال به اشتراک گذاری اطلاعات ما و همه چیز شروع به تیک تاک تا از نظر عفونت است که جامعه خواهد بود پشت سر ما است.”

Imperial County, در گوشه جنوب شرقی کالیفرنیا یکی از ایالت ترین آمار مناطق. در هفته گذشته تقریبا یکی از هر چهار نفر تست شده در شهرستان امپریال شده است مثبت برای coronavirus بیش از یک دوره 14 روزه به مراتب بالاتر از سطح ایالت به طور متوسط در هر 20 نفر.

بیش از 500 بیمارستان بیماران منتقل شده به خارج از شهرستان برای کاهش فشار بر امکانات پزشکی در مناطق روستایی شهرستان است. Newsom توصیه شهرستان reimpose سخت اقامت در خانه سفارش الزامی است که تمام ساکنان طبقه بندی شده به عنوان کارگران ضروری در خانه باقی می ماند انتظار برای سفر به خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی و مراقبت از بحرانی دیگر نیاز دارد.

شاهنشاهی شهرستان هیئت ناظران در روز دوشنبه منتشر شد یک برنامه برای reimpose محدودیت است که در انتظار تصویب از Newsom دولت.

تبلیغات

فرماندار ماسک منظور نیز مواجه شده واکنش در برخی از بخش های دولت تقریبا بلافاصله. کلانترها در نارنجی ریورساید فرزنو و ساکرامنتو, استان ها, در میان دیگران گفتند که اجرای Newsom دولت ماسک منظور با وجود این واقعیت است که نقض دستور بزه است و می تواند مجازات های مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de