شورای امنیت سازمان ملل می گوید در لیبی Hifter راه حل نظامی وجود ندارد

سازمان ملل متحد (AP) — U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: فرمانده ارتش لیبی در شرق مبتنی بر نیروهای جمعه که می تواند وجود داشته باشد هیچ راه حل نظامی برای درگیری او راه اندازی شد در ماه آوریل 2019 در برابر U. N. حمایت دولت در پایتخت خبر داد.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: فرمانده خلیفه Hifter به نام دبیر کل و آنها مورد بحث و بررسی تحولات جاری در این کشور نفت خیز را دیدم که عقب نشینی نیروهای خود را از طرابلس در ماه گذشته.

Hifter شکست خورده انتخاباتی برای جذب سرمایه منجر به یک بحران انسانی با 1 میلیون نفر نیاز به کمک و تقریبا نیم میلیون نفر آواره.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: Hifter که “حل می شود, سیاسی و لیبی و متعلق به لیبی به رهبری” و او مجددا U. N. تعهد به مذاکرات بین دو طرف در لیبی نظامی مشترک کمیسیون نواز گفت.

U. N. رئیس همچنین تصریح کرد شوک در اخیر کشف گورهای دسته جمعی در خاک به تازگی دوباره از نیروهای فرمان توسط Hifter “و تاکید بر نیاز به احترام کامل قانون بینالمللی حقوق بشر و قوانین بین المللی بشردوستانه” سخنگوی گفت.

U. N. گفت: 12 ژوئن که حداقل هشت گورهای دسته جمعی کشف شده که عمدتا در ترهونه یک کلید غربی شهر است که در خدمت به عنوان یک اصلی دژ محکم برای خلیفه است نیروهای خود را در 14 ماه مبارزات انتخاباتی را به تصرف طرابلس. اکتشافات نگرانی در مورد میزان نقض حقوق بشر در سرزمین های تحت کنترل Hifter نیروهای با توجه به مشکلات از اسناد و مدارک در یک جنگ فعال منطقه است.

لیبی شده است در آشفتگی از سال 2011 زمانی که جنگ داخلی سرنگون زمان دیکتاتور Moammar Gadhafi بود که بعدا کشته شد. این کشور پس از تقسیم بین رقیب دولت در شرق و غرب هر یک از حمایت گروه های مسلح و دولت های خارجی.

Hifter را به نیروهای مورد حمایت امارات متحده عربی مصر و روسیه در حالی که طرابلس-متفقین شبه نظامیان هستند با کمک قطر و ایتالیا و ترکیه است.

طرابلس مبتنی بر نیروهای با ترکیه حمایت دست بالا را در جنگ در اوایل ماه ژوئن پس از تصرف پایتخت فرودگاه, همه اصلی ورود و خروج به شهر و رشته ای از کلید شهرهای نزدیک خبر داد. آنها را تهدید به بازپس گیری استراتژیک شهر سرت که می تواند اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن کنترل میدان های نفتی و امکانات در جنوب که Hifter تصرف در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از تهاجم خود در طرابلس.

مصر هشدار داد که مداخله نظامی اگر ترکی-حمایت حمله نیروهای سرت, منجر, ایتالیا, آلمان و ایالات متحده را برای یک آتش بس و د-تشدید تنش ها در لیبی هفته گذشته است.

رئیس جمهور مصر Abdel-Fattah ال-Sissi گفت: هر گونه حمله به سرت یا داخلی Jufra پایگاه هوایی را به مقدار عبور از “خطوط قرمز” است. او گفت: مصر می تواند مداخله برای حفاظت از خود غربی مرز با لیبی و ثبات را از جمله ایجاد شرایط برای آتش بس.

به طرابلس-بر اساس اعلام نظر گرفته el-Sissi نظرات یک “اعلام جنگ” در حالی که مقامات در شرق استقبال حمایت خود را.

روز جمعه در لیبی شرکت ملی نفت گفت: روسیه و دیگر مزدوران خارجی وارد کشور بزرگترین میدان نفتی توصیف توسعه به عنوان تلاش برای خنثی کردن سرگیری تولید نفت متوقف.

نواز گفت که در گفتگو با Hifter, اشاره به این حادثه تلخ “نشان داد تعهد خود را برای کمک به پیدا کردن یک راه حل برای بازگشایی پایانه های نفتی مسدود شده و در زمینه های نفت در کشور است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de