‘یک عمل قهرمانانه’: نوجوانان پس از غرق نجات 12 ساله در شمال کالیفرنیا دریاچه

یک نوجوان غرق شده در شمال کالیفرنیا دریاچه بیش از آخر هفته لحظه پس از کمک به نجات یک پسر جوان که نمی دانم که چگونه به شنا, مقامات گفت.

شیرجه و تیم های امداد و نجات اعزام شدند حدود 12:30 p. m. روز شنبه به دریاچه Camanche در نزدیکی شهر Burson به گزارش غرق شدن قربانی با توجه به انتشار از Calaveras County کلانتر.

شاهدان گفت: اولین پاسخ دهندگان که a 12-year-old boy وارد شده بود آب در مخزن اکالیپتوس استفاده روز منطقه و شروع به تلاش برای ماندن در بالای آب به دلیل “نامتوازن دریاچه پایین و نمی دانستند که چگونه به شنا” مقامات گفت.

پسر 17 ساله دوست خود را وارد آب به کمک و موفق به دست کودک خود را به دیگری نزدیک شناگر. مقامات بعد از دریافت گزارش می دهد که نوجوانان تبدیل شده بود خسته و دچار گرفتگی عضلات ساق پا پس از آن قبل از رفتن زیر آب.

تبلیغات

اولیه پاسخ نمی قادر به قرار دادن نوجوانان بنابراین Calaveras County Sheriff فرو رفتن تیم به نام بود برای کمک به. مقامات در بر داشت بدن خود در حدود 30 فوت از ساحل در 14 فوت آب است.

“این بدیهی است که یک وضعیت غم انگیز,” Calaveras County Sheriff را Sgt. گرگ استارک میگوید. “17-year-old اساسا زندگی خود را برای نجات 12 ساله بود که یک عمل قهرمانانه است. این یک صحنه بسیار عاطفی با خانواده و دوستان وجود دارد.”

بخش کلانتر گفت: غرق شدن است و دوم در 15 روز در آب در Calaveras County است. یک مرد غرق شده در ژوئن 13 بعد از قایقرانی بدون ژاکت زندگی در منطقه شناخته شده به عنوان ویسکی کریک در جدید هوگان مخزن, مقامات گفت.

استارک گفت Calaveras County می بیند شش تا هشت غرق شدگی سالانه به طور معمول در اطراف این زمان از سال زمانی که هوا گرم است و مردم بیشتر احتمال دارد به در دریاچه ها.

تبلیغات

مقامات شناگران توصیه به استفاده از جلیقه نجات در آب برای همیشه شنا کردن در توانایی خود را به ارائه نظارت مستمر برای کودکان و افرادی که نمی شنا هست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>