آسیا امروز: کیم خواستار کره شمالی به نگه دارید تا ویروس مبارزه

سئول کره جنوبی (AP) — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد خواست مقامات به حفظ هوشیاری در برابر coronavirus هشدار داد که خوشنودی به خطر انداخته “غیر قابل تصور و غیر قابل استرداد بحران” رسانه های دولتی روز جمعه گفت.

با وجود هشدار کیم مجددا کره شمالی ادعا نیست که تا به حال تنها یک مورد از COVID-19 گفتن یک حزب حاکم در جلسه روز شنبه که این کشور “به طور کامل مانع از inroad از بدخیم ویروس” با وجود بحران بهداشتی در سراسر جهان.

بیگانگان به طور گسترده ای شک کره شمالی فرار این بیماری همه گیر به طور کامل به دلیل بهداشت ضعیف زیرساخت و تجارت و سفر روابط چین که در آن COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته.

توصیف آن anti-virus تلاش به عنوان یک “موضوع مهم و ملی وجود” کره شمالی در اوایل سال جاری تعطیل تقریبا تمام مرزی, ترافیک ممنوع گردشگران و بسیج سلامت کارگران به قرنطینه هر کسی با علائم مشابه این بیماری است.

کارشناسان می گویند این کشور خودخواسته مستند است صدمه زدن به اقتصاد در حال حاضر ضرب و شتم توسط سختگیرانه ایالات متحده آمریکا بیش از آن سلاح های هسته ای و برنامه موشکی.

کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: کیم در طول جلسه دفتر سیاسی حزب کارگران “بر نیاز به حفظ حداکثر هشدار بدون اندک خود complacence یا آرامش” به عنوان ویروس همچنان به گسترش در کشورهای همسایه.

این سازمان گفت: Kim به شدت انتقاد inattentiveness در میان مقامات و نقض اضطراری ضد ویروس قوانین و هشدار داد که “شتابزده امداد از اقدامات ضد اپیدمی خواهد شد در نتیجه غیر قابل تصور و غیر قابل استرداد بحران است.”

شمال رسمی Rodong Sinmun روزنامه منتشر شده چند عکس از کیم در این نشست که برای اولین بار رسانه های دولتی تصاویری از او در هفته. نه کیم و نه حزب حاکم مقامات شرکت کننده با پوشیدن ماسک.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— مقامات در تایلند خواستار هوشیاری به عنوان کشور اولین جشن تعطیلات طولانی آخر هفته پس از بلند ترین coronavirus محدودیت. بسیاری از تایلند در حال انتظار برای بازگشت از شهرستانها که در آن کار می کنند به خانه خانواده در مناطق روستایی بیش از ژوئیه 4-7 تعطیلات که شامل دو بودایی مقدس روز. چنین reunions معمولا در طول سنتی Songkran تعطیلات سال نو میلادی در مارس اما در این سال آن جشن لغو شد و سفر محدود به دلیل بیماری همه گیر. در مورد خطر ابتلا به این ویروس گسترش بیش از آخر هفته طولانی و سخنگوی مرکز Covid-19 وضعیت دولت Taweesin Witsanuyothin گفت: “این نگرانی واقعی ما.” وزارت حمل و نقل می گوید که در حال آماده سازی برای 7.6 میلیون نفر به سفر بین استان. به عنوان بخشی از کاهش محدودیت های بانکوک را بالا Skytrain سیستم و مترو آرام قوانین خود را این هفته و دیگر نیاز به اجتماعی دورى از جمله صندلی های خالی در بین مسافران است. تایلند تا به حال 3,180 مورد تأیید 58 از جمله مرگ و میر. برای بیش از پنج هفته تعداد کمی از موارد جدید محدود شده است و آلوده به تایلند بازگشت از خارج از کشور.

— توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت: سرمایه تایید 124 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه بیش از 100 برای دومین روز در یک ردیف. او خواست با احتیاط بیشتری و خواسته ساکنان به دور ماندن از زندگی شبانه در منطقه مربوط به نیمی از این موارد است. این جدید ترین موارد در یک روز پس از 154 تایید شد مارس 2, زمانی که ژاپن تحت یک بیماری همه گیر وضعیت اضطراری. Koike گفت: این افزایش نشان دهنده تست بیشتر اما ابراز نگرانی در مورد تعداد قابل توجهی از untraceable موارد که افزایش خطر ابتلا به عفونت بیشتر. Koike گفت: بازگشت از کسب و کار بسته شدن درخواست یک احتمال است اگر دولت در مسائل دیگر وضعیت اضطراری اما در خاص موسسات و یا مناطق از توکیو به جای کل سرمایه است. ژاپن گزارش داد در مجموع 19,068 موارد از جمله 976, مرگ و میر, از شنبه. توکیو حساب برای حدود یک سوم از جمعیت کل.

— مقامات استرالیا با توجه به قفل کردن بیشتر در حومه ملبورن که در آن 66 جدید کروناویروس موارد گزارش شده است. ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews گفت حومه با بیش از پنج مورد بالا و ميزان عفونت می تواند اضافه شده به 36 حومه که قفل شده پایین پس از چهارشنبه. سیدنی بزرگترین شهر گفت: یک مرد که به تازگی آزمایش مثبت مشغول به کار بود در یک Balmain سوپر مارکت. حدود 50 کارکنان سوپر مارکت رفته به انزوا. مقامات بهداشتی باید خواست مردم که بازدید از سوپر مارکت و نشان دادن علائم به آزمایش می شود.

— کره جنوبی گزارش شده 63 مورد جدید از COVID-19 به عنوان مقامات بهداشتی تقلا برای بسیج سلامت عمومی ابزار به جنوب غربی شهر گوانگجو که در آن شیوع در حال رشد است. سی و یک از موارد جدید از سئول منطقه 13 شد از جنوب شرقی شهر دائگو هر دو مراکز در اوایل شیوع است. شش مورد جدید آمد از گوانگجو بود که یکی از کوچکترین caseloads در میان عمده کره جنوبی شهرستانها قبل از این هفته. شهرداری دولت تعطیل صدها نفر از مدارس و ممنوع بسیاری از اجتماعات بزرگ. استان های همسایه در حال ارائه ده ها تن از تخت بیمارستان و در حال برنامه ریزی برای ارسال پرسنل پزشکی برای کمک به گوانگجو.

— چین روز جمعه گزارش پنج مورد جدید از coronavirus دو نفر از آنها در پایتخت پکن و سه آورده شده از خارج از کشور با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. سخت قرنطینه اجتماعی فاصله و مورد ردیابی اقدامات کمک کرده اند اساسا پایین آوردن عفونت ها و ماسک پوشیدن است که هنوز جهانی در فضاهای بسته و در حالی که بسیاری از سالن ها نیز نیاز به اثبات در یک برنامه تلفن همراه است که فرد سالم است. حتی با باز شدن اقتصاد, اما میلیون ها نفر با آن مواجه هستند با از دست دادن شغل و کمک دولت محدود شده است و در حال حاضر با توجه به سطح گسترده ای از بدهی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de