کالیفرنیا در حال از دست دادن ترس خود را از coronavirus تنظیم صحنه برای فاجعه

به عنوان کالیفرنیا شروع به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد مقامات در شهرستان سانتا کروز تصمیم امن ترین چیزی که به انجام نگه داشتن آن نقطه عطفی سواحل تا حد زیادی بسته در بعد از ظهر برای جلوگیری از جمعیت است که می تواند گسترش coronavirus.

اما مردم به طور فزاینده ای نادیده گرفته و قوانین و خواستار تابستان خود را بر روی شن و ماسه, شنا, حمام آفتاب و فقط حلق آویز کردن. قادر به متوقف کردن جمعیت شهرستان مقامات به سادگی داد.

“مردم در حال حاضر به اداره دیگر در این راستا” افسر بهداشت دکتر گیل Newel گفت: به عنوان شهرستان لغو آن, ساحل, بسته شدن سفارش در هفته گذشته.

تبلیغات

این مشکل این است که مقامات کالیفرنیا در حال حاضر به عنوان آنها در برخورد با یک افزایش عمده در coronavirus موارد به کسب و کار reopenings اجتماعی تجمعات و دیگر عوامل و بیمارستان ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شلوغ. به عنوان عمومی تر تبدیل شده اند عادت کرده اند به همه گیر کالیفرنیا به ظاهر کمتر ترس از شدت مسری ویروس, حتی اگر آن را کمتر عفونی از آن در زمستان است.

وقتی کالیفرنیا شد دولت برای اولین بار در کشور برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه سفارش در مارس 19, مردم گوش.

کسب و کار زمین را متوقف کند و بسیاری از خانه ماندند تا حد امکان تماشای COVID-19 ساخته مرگبار مارس از طریق مکان هایی مانند نیویورک و شمال ایتالیا.

تبلیغات

ما خالی سوپر مارکت ها به عنوان اگر در حال آماده شدن برای آخرالزمان. ما در بررسی ما تلفن همراه ساعتی. برخی از ما حتی پاک کردن مواد غذایی یا چپ بسته از طریق پست به تنهایی برای روز ترس که این ویروس ممکن است در سمت چپ بر روی سطوح.

کالیفرنیا پدید آمده ماه بعد ظاهری coronavirus داستان موفقیت با دور کمتر مرگ و میر ناشی از در دیگر نقاط داغ. اما کسانی که حقوق bragging نیز آورده خوشنودی و تقاضا است که ما بازگشت به روال عادی است که می تواند به احیای اقتصاد ویران. در نهایت coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان آغاز شده و به سرعت در حال افزایش.

“ما به نوعی قربانی موفقیت خود گفت:” دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو.

تبلیغات

مقامات دولتی در حال حاضر باید سعی کنید به رول برخی از reopenings امید برای جلوگیری از یک فاجعه جولای چهارم آخر هفته که گسترش عفونت حتی بیشتر به سرعت با رویدادهای اجتماعی و جمعیت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom این هفته دستور بسته شدن محیط داخلی رستوران ها, میله, wineries سینما و باغ وحش و موزه ها در 19 استان ها تحت تاثیر قرار بیش از 28 میلیون کالیفرنیا یا 72 درصد از جمعیت این ایالت. سواحل دستور داده شد تعطیل توسط مقامات دولت محلی در لس آنجلس, نارنجی و ونتورا شهرستان.

بیشتر مردم به پیروی از دستور دولت به پوشیدن ماسک در یک چالش باقی مانده است. و بسیاری از آنها تبدیل به عادت کرده اند به اینکه در جمعیت پس از شرکت در تظاهرات دیدن رستوران بازگشایی و میزبانی گردهمایی های اجتماعی.

“کالیفرنیا باید تقدیر برای انجام این کار بسیار خوبی در آغاز. ما واقعا تعطیل, و من فکر می کنم ما واقعا حق, پیام, خارج,,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “پس چرا ما شروع می شود؟”

تبلیغات

“ما احساس خوبی در مورد تمام است که ما تا به حال انجام شده متوجه نیست که این ویروس هرگز ما را ترک کرد. این ویروس فقط تحت کنترل” او گفت:. و در حالی که خاموش شدن جامعه اتفاق افتاده است به سرعت “از آن ساخته شده و ما اعتقاد داریم که ما می تواند باز کردن در همان نوع از راه.”

بسیاری از ساکنان در حال پاره شده — آنها درک رشد خطرات ناشی از کوروناویروس اما همچنین می گویند که ماه در مجازی مستند در زمان عوارض عاطفی. کیسی Parlette یک لاگونا بیچ مقیم گفت: او هنوز هم تعجب که آیا او در شهر بود به نزدیک سواحل آن در طول تعطیلات آخر هفته.

“من می شنوم هر دو طرف استدلال … اما یک چیز دشوار هنگامی که همه چیز بسته است. زمانی که سواحل دنباله سر پارک بسته شد تنها چیزی بود که در باز شد شاید حیاط خلوت خود را اگر شما یکی و وسط خیابان بود و این که خیلی آن را” Parlette گفت.

تبلیغات

“ما در تلاش برای کشف کردن راه های خلاق برای من 3 سال و انجام همه چیز,” او اضافه شده است. “اما من فکر می کنم که وجود دارد یک مقدار مشخصی از ضمنی مسئولیت است که افراد نیاز به به نه بخشی از مشکل.”

کالیفرنیا, اما, هنوز در همان بحران به کشورهای دیگر مانند آریزونا و فلوریدا. در حالی که این نرخ در آن coronavirus آزمون تایید عفونت در کالیفرنیا طی هفت روز است 6.9% در آریزونا آن را 24 درصد و در فلوریدا آن 16 درصد است.

برخی از کارشناسان می گویند کالیفرنیا می تواند به جلوگیری از فاجعه اگر این تغییر رفتار در حال حاضر — بدون نیاز به بازگشت به دقیقترین اقامت در خانه سفارش دهید.

که تا حدودی به این دلیل از ما درک بهتر از ویروس — پزشکان قادر به ارائه بهتر مراقبت در بیمارستان از آنها در همه گیر اولین روز.

تبلیغات

اما مردم نیز نیاز به انجام یک کار بهتر اجتناب از بالاتر-فعالیت های در معرض خطر. کارشناسان می گویند داخلی میله های در معرض خطر به عنوان بزرگ داخل سالن اجتماعات.

کاهش ریسک فعالیت ها شامل دیدار با دوستان و یا خانواده در خارج از منزل در تجمعات کوچکتر برای دوره های کوتاه تر از زمان در حالی که با پوشیدن ماسک در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن. سان فرانسیسکو بهداشت سفارش به عنوان مثال اجازه می دهد تا هوای تجمعات اما نیاز به ماسک و خواستار اجتماعی فاصله و بیش از 12 نفر به صورت ویژه تجمعات و بیشتر از شش برای یک وعده غذایی.

در L. A. شهرستان coronavirus بحران است هنوز آنقدر شدید است که مقامات توصیه نمی تجمعات خارج از خانواده است. Newsom دلسرد چنین باشد این تعطیلات آخر هفته.

تبلیغات

آن را ممکن است برای ما برای تغییر عادات ما. پوشیدن کمربند ایمنی شد قانون کالیفرنیا در سال 1986. سیگار کشیدن و دیگر مجاز در شلوغ حوزه عمومی است.

“بهداشت عمومی هنگامی که آن را بهترین کار آن را به مردم بگویند که چه باید بکنید. آن را به مردم بگویند چگونه به نگه داشتن خود و عزیزان خود را امن بنابراین مردم می توانند تصمیمات خود را در مورد چگونه به انجام این کار” Bibbins-Domingo گفت.

مستند خستگی یک پدیده جدید نیست. در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر سان فرانسیسکوییها انداخت ماسک خود را به هوا هنگامی که آنها فکر می کردند همه گیر شد, تحقق یک جدید موج مرگبار آنفلوآنزای خواهد رسید ظرف هفته گفت: چین-هنگ در دانشگاه سان فرانسیسکو.

“مردم می ترسند که سابقه رفتن به تکرار خود,” او گفت:.

تبلیغات

کالیفرنیا فراوان خوش بینی که بدترین بیماری همه گیر بود که پشت سر ما بود سوخت توسط دولت موفقیت های اولیه. در حالی که بسیاری از مردم در کالیفرنیا ممکن است بدانید کسی که فوت چانه-هنگ گفت: در نیویورک آن را به ظاهر احساس همه می دانستند کسی که درگذشت.

بدون این که ترس عمیق, آن سخت است برای برخی از کالیفرنیا به قبول است که برخی از سنت است که به نظر می رسد امن و سالم و بی خطر مانند ملاقات با خانواده در داخل خانه — در حال حاضر خطرناک است.

در کالیفرنیا بزرگ داخل سالن اجتماعات باعث چند نسل COVID-19 شیوع است. مردم به خصوص عفونی در روز قبل از آنها علائم نشان می دهد اگر آنها سقوط بیمار; سهم قابل توجهی از کسانی که آلوده هرگز از نشان دادن علائم در تمام و در عین حال هنوز هم می تواند بسیار مسری است.

تبلیغات

همچنین پیچیده عمومی سیستم پیام بودند گیج کننده تفاوت میان کشورهای همسایه بیش از سرعت از بازگشایی. شما می توانید کوتاه کردن مو در سن فرانسیسکو اما شما می توانید اگر شما سوار به Napa County است.

و در L. A. شهرستان این امر بوده است دشوار است به نگه داشتن کسب و کار بسته برای طولانی تر در کشورهای همسایه شهردار اریک Garcetti گفت: ممکن است. “مناطق باید به حرکت با هم,” او گفت: در زمان اضافه کردن آن خواهد بود دشوار است برای گفتن یک آرایشگر در ساحل طولانی باقی می ماند بسته در حالی که سالن مو باز هستند در این نزدیکی هست در اورنج کانتی.

قوانین بسیار گیج کننده بین شهرستانهای استان است که مردم ممکن است در نهایت تفکر “این افراد نمی دانند که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد — من فقط میخوام انجام بدم,” چانه-هنگ گفت.

تبلیغات

در این تظاهرات تاریخی پدید آمده است که پس از کشته شدن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس ممکن است باعث شود برخی از مردم را به فکر می کنم “اگر این باشه پس قطعا شروع به کنار هم قرار گرفتن با دیگران … باید خوب بیش از حد” گفت: دکتر رابرت Kim-فارلی اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص با UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

یکی دیگر از دلایل coronavirus سخت است شامل آن است مرگ و میر. در حالی که آن را 10 بار کشنده تر از آنفلوآنزای فصلی, ساخت stay-at-home سفارشات مناسب برای بسیاری از ویروس است و تقریبا به عنوان کشنده به عنوان سندرم حاد تنفسی ویروس از 2002-03 که تا به حال یک مورد مرگ و میر 10 برابر بالاتر و احتمالا سریع و گسترده تر پشتیبانی قوی تر از مستند, اقدامات کیم-Farley گفت.

برای خارج شدن از این بحران ، مقامات بهداشت عمومی سیاستمداران و نیاز به توافق بر سر یک راه رو به جلو است که آسان به درک, Kim-Farley گفت.

یک واحد پیام و ناگهانی از حمایت عمومی کمک کرده اند حاوی این ویروس در مکان هایی مانند تایوان و نیوزیلند.

تبلیغات

برای اولین بار مقامات بهداشت عمومی و سیاستمداران نیاز به کار با هم برای شناسایی به طور گسترده ای درک اهداف سیاستمداران نیاز به کار با مردم برای ایجاد حمایت و “نیاز به رهبری و نشان می دهد به عنوان مثال خود اقدامات آنها خواهید برای به انجام — مانند پوشیدن ماسک” کیم-Farley گفت.

اگر مقامات می تواند هنر و صنعت کنترل بیماری اقدامات که پشتیبانی خواهد کرد آن را کمک به ایجاد هنجارهای اجتماعی.

“ما باید برای ایجاد یک هنجار جدید در اطراف بهداشت عمومی برای COVID — که آن را سرد به خارج بدون ماسک” کیم-Farley گفت و یا که مشتریان نمی خواهد رفتن به رستوران است که نگه نمی جداول در فاصله امن. شاید مقامات شهرستان می تواند به درجه کسب و کار مطابق با COVID-19 مقررات, او گفت:.

در حال حاضر مقامات بهداشت امیدوار است که اخبار از زمان افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان را متقاعد کالیفرنیا برای تغییر رفتار است.

تبلیغات

Bibbins-Domingo گفت که او فکر نمی کند که کالیفرنیا به مقصد نیویورک سبک قریب به اتفاق از سیستم بیمارستان. “آنچه در نیویورک دیدم میزان افزایش خیلی سریع در یک بسیار محدود محیط زیست بود که واقعا غیر ممکن است برای مقابله با” Bibbins-Domingo گفت.

او گفت: کالیفرنیا باید با توجه به جیب شیوع بیماری از جمله در لاتین جوامع است که می تواند بسیار بدتر از یک شهرستان به طور متوسط. “ما همه به نوعی به هم پیوسته در راه است. که در آن ما یک خطر فقط برای انتقال به سطح بود فقط بیش از حد بالا برای هر یک از ما به امن است.”

Bibbins-Domingo گفت که او امیدوار کالیفرنیا می توانید coronavirus برگشت تحت کنترل است.

“ما در حال حاضر نشان داده شده است ما می توانید انجام دهید که. ما می توانیم برخی از حس مشترک اقدامات,” او گفت:. “ما باید آن را به طور جدی … اما من فکر می کنم ما همچنین می توانید به عقب بر گردیم. این فقط یک کمی از خواب بیدار کردن تماس.”

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان جیک Sheridan, Colleen Shalby یوسف Serna و هیلاری دیویس و لیلی Nguyen از بار جامعه اخبار کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>