شرکت مشاوره متهم به شهر L. A. پنهان کردن شواهد در DWP صورتحساب مورد

شرکت مشاور PricewaterhouseCoopers است که به دنبال حداقل 8 میلیون دلار از شهر لس آنجلس بیش از آنچه در آن مدعی شدند این شهر را تلاش برای پنهان کردن اسناد و مدارک و شواهد دیگر طی مراحل قانونی با توجه به یک دادگاه جدید تشکیل پرونده.

L. A. شکایت کرد PricewaterhouseCoopers چند سال پیش بیش از یک بخش جدید از آب و برق سیستم پرداخت اما کاهش آن طرح دعوی در دادگاه در پاییز گذشته.

در حال حاضر PricewaterhouseCoopers درخواست دادگاه برای اعمال تحریم برای آنچه در آن شهر “obstructionist کشف تاکتیک” از جمله دروغ گفتن به دادگاه و دادن غلط رسوب شهادت با توجه به آن حرکت ثبت شده در این هفته.

این شرکت مدعی “شهر رفت و فراتر از مرزهای مشروع خصمانه رفتار آگاهانه و مداوم سوء استفاده از کشف روند به پنهان کردن آن تخلف” با توجه به تشکیل پرونده.

قانون کالیفرنیا اجازه می دهد تا دادگاه به اعمال تحریم های کشف تقلب. کسی که ناموفق ادعا میکند که دیگر درگیر در سوء استفاده از کشف فرایند همچنین می توانید در صورت تحریم.

تبلیغات

راب فروردین سخنگوی دادستان شهرستان را به نام PricewaterhouseCoopers’ حرکت “به عنوان اساسا معیوب است آن را به عنوان بی. شهر را ورزش آن حق قانونی به دنبال بازپرداخت از وکلای هزینه های آن را متقبل مخالف حرکت است.”

در آن حرکت PricewaterhouseCoopers میسازد یک جدول زمانی وقایع رفتن به 2015 سال در این شهرستان شکایت کرد و این شرکت بیش از یک معیوب سیستم صدور صورت حساب. به طور جداگانه DWP مشتریان ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه این شهر همان سال بیش از صورتحساب افتضاح.

PricewaterhouseCoopers شد در دفاع از خود در پرونده آورده شده توسط شهر که وکلا برای شرکت مشاوره کشف شواهد در DWP ratepayer مورد. این شرکت ادعا در دادگاه اسناد و مدارک است که این شهر در زمان بخشی در یک طرح جعلی برای کنترل نتیجه کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام.

تبلیغات

Feuer دفتر را رد کرده است که آن درگیر بود و یا آگاه از اتهام طرح و سرزنش دو خارج از وکلای آن استخدام کرد. کسانی که وکلای مدافع را تکذیب کرد تخلف با یک r گفته بود کار خود را انجام می شود در جهت دادستان شهرستان که Feuer را رد می کند.

در ضمن ماموران اف بی آی در تابستان گذشته یورش دادستان شهرستان و یکی از DWP به دنبال شواهد و مدارک مربوط به پرونده های حقوقی. هیچ تفهیم اتهام شده اند اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net