سنگ بنای مستاجران ایجاد یک گفتگو آگاهانه در کاپیتول هیل

در اوایل ماه ژوئن ساکنان مولن عمارت سنگ بنای آپارتمان ساختمان در 860 امرسون خیابان گفته شد که آنها نمی تواند نمایش یک بنر با کلمات “Black Lives Matter” در خارج از ساختمان خود را.

ساکنان چهار واحد در هفت ساختمان ایجاد شده بود ثبت نام. پس از حضور در یک زندگی موضوع اعتراض در ژوئن 1, آنها شروع به بحث در مورد تجارب خود را با بی عدالتی و در روز بعد آویزان نه پا سه پا بنر بیش از ورودی اصلی به مولن عمارت. اما در ژوئن 5, مدیر, کیت, سیاه, ایمیل, همه ساکنان, گفته, بنر تا به حال به پایین آمدن بلافاصله.

“ما درک می کنیم که این بی سابقه بار و اهمیت جامعه داشتن صدای آنها شنیده می شود اما هر گونه علامت های که نصب شده بدون اجازه از عامل باید حذف شود” ایمیل خود را گفت.

ساکنان در زمان ثبت نام اما آنها برای یک مبارزه است.

در پاسخ به او در ژوئن 5, ایمیل یکی از ساکنان فرستاده سیاه با ارائه آیند تا با یک راه امن تر به قطع ثبت نام. “وجود دارد هیچ چیز منفی یا توهین نسبت به هر کسی که در این حرکت فقط یک بیانیه همبستگی و حمایت برای کسانی که به حاشیه رانده شده اند و به دلیل کشته تنها رنگ پوست خود را,” او نوشت.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در پاسخ او سیاه اشاره کرد که سنگ بنای اجازه نمی دهد که سیاسی و یا پیام های شخصی از هر نوع می شود ارسال شده در و یا در ساختمان آن. او همچنین اشاره کرد که حلق آویز چنین نشانه هایی می تواند آسیب اموال اشاره شده قسمت 19 از قرارداد اجاره: “ساکنان نباید ایجاد هر گونه تغییرات به محل, جای, برچسب, محو کردن و یا اجازه defacing هر بخش از ساختمان و محوطه.”

اما اقامت نکرد و پرسید: چه سنگ بنای آپارتمان انجام شد برای حمایت از جوامع از رنگ. “یک بار دیگر من را درک نشانه وضعیت مرده است من سعی می کنم در مورد استدلال می کنند که” او نوشت. “من امیدوار هستم که به حرکت رو به جلو آمده و به گفتگو در مورد آنچه می تواند انجام شود در رابطه با نشان دادن حمایت جامعه ما از رنگ است.”

هانا Sumeracki یکی دیگر از ساکنان به نام سیاه و مدت کوتاهی پس از دریافت ایمیل; او می گوید: او به او گفت که در حالی که او شخصا پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش او فقط انجام کار خود را. و در 15 ژوئن پس از او می خواهم با او تماس دوباره سیاه به او گفت که اگر ساکنان نمی منطبق با ثبت نام در قوانین آنها را اخراج او به یاد می آورد.

“من می خواهم او را تشویق به پیدا کردن یک راه جدید برای انجام شغل خود را به دلیل این است که واقعا مهم است در حال حاضر” Sumeracki می گوید. “آنها باید به مردم اجازه می دهد برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش است.”

گرفتن آنچه آنها تلقی می شود هیچ پاسخ واقعی از ساکنان مولن عمارت با هم متحد شده و ایجاد یک عمل بعد که آنها به نام کاپیتول هیل آگاهانه مکالمات را به آگاهی به شکایت خود را که سنگ بنای شد خاموش ساکنان آن است.

این رویداد برگزار شد خارج مولن عمارت در ژوئن 20; ساکنان دست از 100 آگهی و 25 جعبه گچ و دعوت مردم به ارسال پیام در حمایت از جوامع از رنگ خارج از خانه خود را. “به عنوان مستاجرها در عمدتا سفید مرفه محله ما یک مسئولیت به حمایت و پیشبرد گفتگو در اطراف نابرابری است که اتفاق می افتد را در کنگره” را بخوانید حال پرواز. در سراسر خیابان همسایه آویزان ساکنان’ “Black Lives Matter” ثبت نام در اموال خود.

Alhough Sumeracki با قبول نمی کند شالوده را نشانه سیاست های او قدردانی است که آن را آورده ساکنان با هم در یک راه مثبت. “این واقعا ما الهام به این مکالمات,” او می گوید. “این که آیا یا نه بنای باعث می شود این تغییرات ما می خواهید برای الهام بخشیدن به دیگر بنای ساکنان به آموزش خود و اقدام در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.”

سیاه, اشاره, تمام سوالات در مورد بنر حادثه به جیم Lorenzen صاحب سنگ بنای بزرگترین آپارتمان مدیریت شرکت در دنور دست زدن به بیش از 200 ساختمان و 4,500 واحد با توجه به املاک و مستغلات کلرادو Journal.

با اشاره به بنای مسئولیت سیاست Lorenzen می گوید که ساکن که آویزان ثبت نام در مولن عمارت در بالای سقف حفاری به 115 سال دودکش. وجود دارد مقدار زیادی از راه را برای ساکنان به عمل خود بیان او می افزاید: اما در هزینه افراد دیگر لذت بردن از اموال و نه در هزینه ایمنی.

“این هیچ ربطی به با زندگی مهم نیست,” او توضیح می دهد. “این در مورد این واقعیت است که نشانه ای بود از سقف آویزان و در. ما نمی تواند ما ساکنان در پشت بام است.”

(یکی از ساکنان می گوید که هیچ چیز حفر شد برای ثبت نام نصب و اختلافات بود که از دودکش.)

سنگ بنای سیاست اجازه می دهد تا ساکنان به قرار دادن نشانه ها در فضای شخصی در داخل واحدهای خود را اما نه در سراسر بالکن و یا ایوان. “ما نمی اجازه می دهد تا ساکنان به شان چیزی بیش از ساختمان های ما از آنجا که ما در نظر است که فضای عمومی” Lorenzen می گوید.

اما Lorenzen اشاره می کند که او را دوباره ارزیابی خود را از سیاست های شرکت در پاسخ به نژادی-جنبش عدالت فراگیر در کشور است. یک ایمیل ارسال به تمام بنای ساکنان در ژوئن 26 جزئیات مراحل او را گرفته: او را تنظیم زبان از اجاره نامه منع هر نوع نژادپرستانه رفتارهای او را تغییر جامعه قوانین را دقیق تر بر سرکوب نژادی تهمت; او ساخته شده است یک کمک مالی به مساوی عدالت ابتکار. او را نیز بدست خاص خود پرچم/ثبت نام سیاست: “هیچ پرچم نشانه و پوستر و یا بنر با تبعیض و یا التهابی محتوای مجاز در بالکن درب پنجره یا پاسیو.”

جامعه سازی است که یکی از Lorenzen بزرگترین اولویت های او می گوید. سنگ بنای آشکارا پشتیبانی از غرور رژه کمک می کند تا حامی پارک شهر, جاز, جشنواره, میزبان بزرگ, هالووین, پارتی, ترویج کسب و کارهای محلی و فعال حضور رسانه های اجتماعی. Lorenzen نیز می خواهد ارتباطی در یک راه واقعی با مستاجر او می گوید: کمک به ساکنان با اجاره و شغل در طول بیماری همه گیر. برای مثال بنای ارسال ساکنان یک ایمیل در تاریخ 1 ژوئن گفت که این شرکت ادامه خواهد داد به ارائه کمک و تسهیلات به عنوان بهترین آن می تواند برای کسانی که تحت تاثیر ویروس آن وعده داده شده به صرف هزینه های پوشش بانکی هزینه های مرتبط با اعتباری/دبیت کارت پرداخت و جزئی قبول پرداخت از طریق این ماه است. در تاریخ 1 ژوئیه ساکنان دریافت ایمیل دیگری از بنای کرد و گفت که این شرکت ادامه خواهد داد این سیاست ها از طریق جولای.

Lorenzen می گوید: او نه فقط در رابطه با مستاجران; او می خواهد کارکنان به احساس امن و راحت و پشتیبانی از بیش از حد. سنگ بنای کارکنان متنوع است و بازتاب آن را در بازار در خدمت او اشاره می کند: از حدود 100 نفر از کارکنان پنج سیاه و سفید هستند. “ما مردم از همه نژادها در کارکنان آسیایی, چینی, ژاپنی و خروس” او می افزاید. “این است که یک دسته از سفید برادری پسران در حال اجرا یک آپارتمان شهری مدیریت شرکت است.”

“در اینجا طنز از تماس با شما به من در مورد مولن عمارت” او همچنان ادامه دارد. “که مستاجر تماس با ما اما Keith [سیاه و سفید] مشغول است به زن. … احساسات مردم را در حال گرفتن بهتر از آنها در حال حاضر آنها در حال گرفتن داستان کامل است.”

سنگ بنای شده است تمرکز از نسخه های مختلف از همان داستان قبل از. در 2018, Lorenzen فعالانه به صحبت کردن در برابر دنور شهرستان شهرستان فرمان قبل از آن رفت به اثر در تاریخ 1 ژانویه 2019 و آن را غیر قانونی برای صاحبخانه به رد مسکن به اجاره بالقوه بر اساس منابع درآمدی از جمله امنیت اجتماعی کوپن مسکن/بخش 8 فرزند, حمایت از وام های دانشجویی و جانبازان مزایای.

با توجه به Lorenzen بخش 8 پرداخت اغلب دیگر تحویل داده می شود و ساختمان خود را نمی تواند حفظ این تاخیر; بخش 8 حرکت-outs معمولا گران تر به تمیز کردن بیش از حد. “من فقط صحبت کردن در مورد حقایق در اینجا,” او می گوید. “من شماره. و من فقط نمی مراجعه کرده اند به جمع آوری پول.”

او توضیح می دهد که سنگ بنای مقرون به صرفه تر است در سراسر هیئت مدیره از بسیاری از دنور آپارتمان; اجاره به طور متوسط در منطقه مترو 1500 $در ماه و متوسط نرخ در بنای 1250 $است.

درآمد تبعیض جدا از زندگی مهم جنبش او اشاره می کند. “این نه یک درآمد یا نژادی, موضوع,” Lorenzen توضیح می دهد. “گاهی اوقات همه چیز به خوبی در نظر گرفته شده اما مردم نمی طور کامل درک عواقب.”

اما برای Sumeracki دو مسائل کراوات به طور مستقیم با هم.

“نه تنها آنها تداوم بحران مسکن و نابرابری در دنور بودن در برابر این فرمان اما در حال حاضر آنها در حال تداوم نابرابری با مصرف خودسرانه موضع در برابر نشانه,” او می گوید.

او به رسمیت می شناسد اخیر مراحل است که این شرکت گرفته شده برای پاسخ به نژادی-نابرابری موضوع است. “ما درک که سنگ بنای اهدا کرده است برخی از پول و که آنها را به تغییر سیاست خود از هیچ نشانه ای به هیچ موهن نشانه,” او می گوید. “اما این مهم است به یاد داشته باشید که این می آید پس از تهدید به اخراج ما برای داشتن یک ‘Black Lives Matter’ ثبت نام تنها چند هفته قبل از آن آنها اذعان نیست.”

“ما در سیاسی, کسب و کار” Lorenzen پاسخ می دهد. “این برای تلفن های موبایل مانند ما در حال تلاش برای بازگشت از این چیزی که اما ما باید کمی مانند سوئیس در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de