COVID-19 سکوت این آواز فعال اما نه روح او

کوچک با زن بزرگ كلاه دارای 30 سال گذشته را صرف انجام یک کار تقریبا غیر ممکن است: مبارزه با هر گونه توسعه را تهدید می کند که چند کوچک عصری برای زمین های روستایی است که باقی می ماند در رشد سریع Inland Empire.

Albia میلر — ضعیف و 71 و سختی 5 فوت قد — با حضور در هر جلسه شورای شهر او احتمالا می تواند به در موریتا, منیفی Temecula لیک ال سینور و دیگر کوچک و رو به رشد شهرها در کنار رودخانه شهرستان است.

در این روند او وفادار ماندهاند شور و شوق او را برای سیاست با عشق به شعر serenading مقامات محلی در مورد دستور کار شهرداری اقلام با آهنگ.

او آواز مزاحم از شهرستان ریورساید. و جلسات دولت شد و در مرحله. نه تنها جلسات شورای شهرستان بلکه هیئت ناظران جلسات کمیسیون برنامه ریزی جلسات.

تبلیغات

میلر را ایجاد ویدئوها برجسته محیط زیست, پرونده دعاوی در برابر توسعه دهندگان و یا رفتن درب به درب به جمع آوری امضا در دادخواست او پیشگام.

دوشنبه ها اختصاص داده شد به پرداخت او نظر عمومی ارائه شده است. سه شنبه ها و پنج شنبه ها سپری شد نقشه برداری کردن که جلسات او شرکت کنند. او را آماده سه دقیقه سخنرانی در بسیاری از اوقات همراه با آهنگ را یک “گروه کرایه تاکسی” در غیر این صورت شناخته شده به عنوان مسیر 61 RTA, اتوبوس, مختلف شورای اتاق.

“نگاه از فضای باز است که در چشمان شما نگاه است که تخریب و چرا نمی تواند جای” او اغلب سنگ در جلسات شورای.

او اسلحه خود را با دقت به gesticulate و سیگنال خشم و ناباوری به دنبال به طور مستقیم در هر عضو شورا — که بسیاری از آنها نگاه کردن و یا اجتناب از تماس با چشم.

تبلیغات

قبل از همه گیر شروع به خاموش کردن میلر خواهد تمرین در فروشگاه های مواد غذایی. در صبح یکشنبه, او می خواهم انجام آهنگ های در مورد محیط زیست همراه با یک صفحه کلید الکتریکی خارج معامله گر جو و ارگانیک ریشه های طبیعی مواد غذایی فروشگاه. در بین مجموعه های او می خواهم اعتصاب یک مکالمه با مردم و فروش سی دی از آهنگ ها که برخی از آنها تا به حال انجام شده در جلسات محلی.

از آن پس او را متوقف انجام در مقابل معامله گر جو در ترس از ابتلا به این ویروس که محدود درآمد خود را برای کمک به دولت است. و با اکثر کتابخانه ها بسته شده و او دیگر یک مکان قابل اعتماد به گسترش خود را به انبوهی از اثرات زیست محیطی گزارش کردهاید و شورای شهر در دستور کار است.

در روزهای اخیر او را صدا زد بیرون در راهرو خالی از تن. سن جکینتو کالج — به طور منظم و مرحله برای او در زمان عادی اما در حال حاضر قفل شده است به دلیل COVID-19.

“اگر ما را دوست دارم تا آنجا که فرشتگان” او خواند, برگزاری آخرین توجه داشته باشید تا زمانی که chuckling بیش از شوق و شعف از آواز خواندن با یک ماسک.

تبلیغات

“این آهنگ من درمان” میلر گفت: او به عنوان حوصلگی را از طریق انبوهی از مقالات و لوح های فشرده در یک میدان پوشیده از چمن در خارج از او غیر رسمی “دفتر” در منیفی. “اما من زندگی بسیار سخت بوده است و من تا به حال قلب به آواز خواندن.”

Coronavirus گرفته است بسیار بزرگتر تلفات در میلر از او می توانست تصور است. در ماه مارس شورای شهر جلسات شروع به بستن درهای خود را در تلاش برای نگه داشتن امن عمومی از ویروس.

همه گیر نیز هزینه خانه خود را با شریک زندگی خود را که مورد نیاز اتاق یدکی برای یکی از بستگان. میلر بازیگر بود با چیزی بیش از یک ماشین قدیمی در یک واحد ذخیره سازی و بی امان تمایل به حفاظت از زمین است.

او پس از نقل مکان به یک اتوبوس او کمک مقاوم سازی به یک ویرایش فیلم, فضا, اما در برخی از شب او را می توان در یک چادر در خارج از کالج آینده $40 میلیون استادیوم سایت — به عنوان یک عمل بشود.

تبلیغات

COVID-19 انداخت یک آچار را به برنامه او کامل بیش از 30 سال گذشته. او فعالیت “اجرا می شود از طریق خون” را به عنوان مادر بزرگ او الهام بخش او را به اقدام در برابر توسعه دهندگان. پس از حضور در باشگاه سیرا جلسه در سان Diego سه دهه پیش میلر قلاب شد. او سپس شروع غیر رسمی غیر انتفاعی جهانی هماهنگی شبکه و ایجاد یک لیست ایمیل از 150 نفر به ارسال به روز رسانی در مورد کار خود را.

او قبل از COVID هفتگی روال مشخص شد توسط شورای دستور کار است. روز جمعه او شروع به ترکیب از طریق برنامه های تحقیق و توسعه و پروژه های, در صورت نیاز, تهیه پیش نویس 20-صفحه نامه. هر روز او کار می کند پنج تا هشت ساعت, او گفت:.

در حال حاضر میلر روز پر از بی قراری و جستجوی مداوم برای دسترسی به برق است.

“در حال حاضر من کاملا از دست داده است. من فقط چند ساعت از دسترسی به یک روز و من نمی دانم اگر من نامه هستند و حتی به عنوان خوانده شده در جلسات” او گفت:. “من نمی دانستم این جلسات بودند و هنوز هم در رفتن آنها هنوز رای گیری در تحولات بزرگ. چگونه می تواند صدای ما خارج وجود دارد که ما نمی توانیم حضور در جلسات؟”

تبلیغات

جلسات می تواند به صورت آنلاین, اما میلر گفت که او یک زمان سخت مشاهده آنها به دلیل محدود Wi-Fi دسترسی داشته باشید. به عنوان یک نتیجه او قادر نبوده است به دنبال جلسات شورای به عنوان مجدانه و می توانید در نظرات و تنها با این امید که آنها دریافت خواهد شد.

Activist Albia Miller is reflected in the glass at the Mt. San Jacinto College library

فعال Albia میلر است که در انعکاس شیشه ای از تن. سن جکینتو کتابخانه کالج در حال حاضر بسته به دلیل COVID-19.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

او بدقت نظاره گر به شیشه پنجره ها از تن. سن جکینتو کتابخانه کالج, محکم مرده لپ تاپ توسط بازو و شروع به نگران باشید.

“اگر شما در آغوش من آنها خیلی ضعیف. کیفیت هوا در این تحولات ، این تلفات در من,” او گفت: wringing دست او است.

تبلیغات

قبل از این ویروس خفه گفتمان عمومی, کوچک زن بزرگتر-از-زندگی حضور در قوه مقننه تریبون. او دقیق حمایت از تحقیقات gesticulations و آهنگ گرفتار اعضای شورا — که برخی از آنها تلاش به ترک یک لبخند در طول میلر غیر متعارف نظر عمومی.

اکثر نظرات در آغاز همان: طولانی diatribe در مورد کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند و محلی اثرات این پروژه پس از یک مکث کوتاه و 15-دوم تفسیر یا یک آهنگ در نقطه ای یا او را حفظ و مورد استفاده مجدد قرار.

به عنوان به سرعت به عنوان او نزدیک شوی او می خواهم با شدت بهم زدن تریبون ماهوت پاک کن زدن سر خود را در صدای سه دقیقه زنگ و با افتخار سر خود را به عقب به صندلی.

هر چند در مناسبت میلر انجام شده از شورای اتاق توسط نیروی منیفی شهردار لایحه زیمرمن گفت.

تبلیغات

“من متقاعد شده خانم میلر یک تئاتر موسیقی پس زمینه. او دارای انرژی از یک 16 ساله گفت:” موریتا عضو شورای Jonathan Ingram. “گاهی اوقات جلسات می تواند دنیوی اما او به ارمغان می آورد بسیاری به آنها.”

ویلدومار عضو شورای یوسف Morabito ملاقات میلر در جلسات شورای قبل از او انتخاب شد.

Morabito فرار یک وبلاگ او با استفاده از پست جلسه ویدئوها و recaps. چند بار او را دستگیر میلر لباس پوشیدن و به عنوان یک آفتابگردان “به دوربین.” با وجود او نیست بنابراین نوع نظرات در وبلاگ خود, او هنوز هم در توصیف او به عنوان “حسن نیت و آتشین.”

میلر سنگ به شورا در یک نشست ماه اکتبر صحه Morabito برای شورای صندلی. در هفته های منتهی به انتخابات 2018 او رفت و درب به درب به Morabito انتخاب شد.

تبلیغات

میلر هنوز هم اولویت خود را حمایت از کار و پیدا کرده است راه را برای ادامه نامه نوشتن کمپین های. به جای توطئه کردن مسیر اتوبوس او صرف شنبه شب دیوانه وار ارسال نظرات خود را به خواندن با صدای بلند در جلسات شورای — نظرات عاری از استعداد شخصی و نمایشهایش.

“همه احساسات من در حال فشرده خارج. شما می توانید به خواندن بخش هایی از هر بیانیه و آن را نمی خواهد که به همان معنی است. عطف درست نیست” میلر گفت: تقلید از یک ربات.

اگر چه بسیاری از میلر و نظرات عمومی در گذشته هدف قرار داده اند و اعضای شورا و برخی هنوز هم از دست رفته شنیدن از او.

“او یک عشق برای زمین ما و من فکر می کنم او به ارمغان می آورد یک چشم انداز منحصر به فرد به جدول” اینگرام گفت. “من از دست او در جلسات عمومی و کسانی که فعل و انفعالات. شما هرگز فراموش نکنید یک جلسه او بوده است.”

تبلیغات

اصلی رویای سفر در سراسر کشور در برقی ون با “سرمایه گذاری در زندگی پایدار” بنر قرار داده شده است در مکث اما میلر است که هنوز هم راه انداختن جنگ قانونی در برابر تحولات جدید در منیفی. او قصد دارد به صرف مانده از هفته آماده شدن برای دادگاه.

“COVID پاره من به بیت. اما آن را نمی خواهد متوقف کردن کار من,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de