فیفا جریمه آرسنال بیش از فروش-در بند برای بازیکن نقل و انتقالات

آرسنال جریمه شد 40,000 فرانک سوئیس ($42,300) توسط فیفا و هشدار در مورد رفتار خود را در خصوص بازیکن نقل و انتقالات این باشگاه با استفاده از متغیر فروش-در بند که شد به آن نفوذ بیش از سایر باشگاه ها.

که قبلا نامعلومی تحقیقات فیفا حقوقی اسناد و مدارک بررسی شده توسط آسوشیتد پرس نشان داد جهانی حاکم بر بدن نگرانی در مورد شرایط 2018 خروج از Chuba Akpom به باشگاه یونانی PAOK تسالونیکی و جوئل کمپبل به ایتالیایی کنار, Frosinone Calcio. آرسنال را بزرگتر برش از معامله اگر Akpom و کمپبل پس از آن فروخته شده به باشگاه.

آرسنال فروش قرار داده شده در بند در قرارداد برای اطمینان از این امر دریافت 40 درصد از هزینه اگر Akpom فروخته شد به انگلیسی, باشگاه اما تنها 30 درصد از هر تیم دیگر.

فروزینونه نیز با توجه به انگیزه ای برای بعد فروش کمپبل به یک باشگاه که 30 درصد از این هزینه را باید پرداخت به آرسنال. اما این باشگاه لندن را دریافت تنها 25 درصد از هزینه نقل و انتقال اگر کمپبل فروخته شد به یک باشگاه دیگر.

آرسنال وارد “انتشار به طور دائم” به انتقال سیستم تطبیق و کشف جزئیات فروش-در بند منجر به جام جهانی نقل و انتقالات و بخش پذیرش افتتاح رسیدگی به آرسنال در ژانویه.

فیفا کمیته انضباطی پس از آن یافت می شود آرسنال به نقض قوانین برای ورود به قرارداد قادر می سازد آن را برای نفوذ در باشگاه های دیگر و برای عدم اعلام اطلاعات در TMS.

“این کمیته معتقد است که با صرف وجود این بند, Frosinone و PAOK FC را تحت تاثیر قرار آرسنال در اشتغال و انتقال مسائل مرتبط با” فیفا کمیته انضباطی عضو توماس Hollerer نوشت: در حکم سند در روز پنج شنبه.

“این کمیته معتقد است که مربوط به جملات بدون شک اعطای آرسنال توانایی نفوذ در اشتغال و انتقال مسائل مربوط به استقلال, سیاست و عملکرد PAOK FC و Frosinone این تیم است.”

آرسنال گفته FIFA انتقال نظر نمی آن را قادر به نفوذ هر گونه نقل و انتقال تصمیم گیری توسط PAOK یا Frosinone و گفت: زبان فوتبال و لیگ برتر راضی بودند وجود نداشت نقض شخص ثالث تاثیر قوانین.

“بدیهی است که در یک سناریو که در آن PAOK FC و/یا Frosinone, دریافت دو مشابه و یا یکسان ارائه می دهد برای انتقال مربوطه بازیکنان, یکی, که از باشگاه در انگلستان و یکی دیگر که از یک باشگاه خارج از پادشاهی متحده” Hollerer نوشت: “PAOK FC و Frosinone خواهد بود بیشتر تمایل به قبول پیشنهاد از باشگاه خارج از بریتانیا به عنوان آن را در عمل بیشترین سود از صرفا مالی از نقطه نظر.”

کمپبل چپ Frosinone روز پنج شنبه پس از ساخت یک وام حرکت به مکزیکی باشگاه لئون دائمی است. شرایط مالی اعلام نشده است.

Hollerer است دبیر کل اتریش فدراسیون فوتبال. کمیته انضباطی پنل نیز برجسته Togolese فدراسیون فوتبال رئیس جمهور Kossi مرد Akpovy و محمود Hammami از تونس.

آرسنال گفته شد توسط فیفا که “باید چنین تخلفات رخ می دهد دوباره در آینده این کمیته خواهد بود سمت چپ با هیچ گزینه ای به جز اعمال تحریم های شدیدتر.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de