اسرائیل و امارات متحده عربی شرکت های فن آوری قلم در برخورد با ویروس تحقیقات

اورشلیم (AP) — وزارت امور خارجه-مرتبط با فن آوری شرکت در امارات متحده عربی امضا کرده است و با همکاری دو دفاع اسرائیل شرکت به تحقیق راه های مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این توافقنامه اعلام کرد اواخر روز شنبه می آید تنها چند هفته پس از امارات متحده عربی به اسرائیل هشدار داد که اقدام برنامه ریزی شده آن الحاق بخش هایی از کرانه خواهد upend تلاش خود را برای بهبود روابط با کشورهای عربی.

G42 یک ابوظبی-بر اساس شرکت متخصص در هوش مصنوعی و محاسبات ابری امضا تفاهم نامه با رافائل و صنایع هوا و فضا اسرائیل, امارات متحده عربی را دولتی وام خبر داد. آن گفت: مدیران برگزار شد مراسم توسط لینک ویدئو بین دو کشور است که روابط دیپلماتیک.

رافائل و IAI را Elta تابعه تایید قرارداد. Elta که دارای تخصص در سنسورهای رادار جنگ الکترونیک و سیستم های ارتباطی گفتند که همکاری در زمینه تحقیقات و فناوری با تمرکز بر هوش مصنوعی سنسور و لیزر.

آنها گفتند: این همکاری نه تنها به نفع دو کشور بلکه تمام دنیا به آن چنگ زدن با این بیماری همه گیر.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که عهد کرده است به ضمیمه تمام اسرائیل شهرک غرب بانک به عنوان به خوبی به عنوان استراتژیک بقاع اعلام کرده بود توافق با امارات متحده عربی یک هفته قبل بدون ارائه جزئیات.

تنها دو کشور اردن و مصر را ساخته اند صلح با اسرائیل با بقیه گفت: آن را باید اول حل و فصل مناقشه با فلسطینی ها. اما اسرائیل بی سر و صدا بهبود روابط با کشورهای خلیج فارس در سال های اخیر, در بخشی به دلیل نگرانی های مشترک خود را در مورد ایران.

در هفته های اخیر, ارشد امارات متحده عربی مقامات هشدار داده اند که الحاق را به خطر اندازد کسانی که بهبود روابط نیز پیشنهاد کرد که دو کشور می تواند در کنار اختلافات سیاسی خود را برای همکاری در امور بشردوستانه و پروژه های دیگر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح که به شدت به نفع اسرائیل و رد شد توسط فلسطینی ها اجازه می دهد اسرائیل برای ضمیمه کردن به 30 درصد از کرانه آن اشغال شده در سال 1967 جنگ همراه با شرق بیت المقدس و نوار غزه. فلسطینی ها می خواهند تمام سرزمین های خود را به شکل دولت آینده.

سازمان ملل و اروپا و کشورهای عربی هشدار داده اند اسرائیل در برابر الحاق است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نقض قوانین بین المللی خواهد بود که داش هر گونه باقی مانده امید رسیدن به یک راه حل دو کشور برای مناقشه.

گروه 42, همچنین شناخته شده به عنوان G42 است رهبری مدیر عامل شرکت شیائو پنگ. او قبلا زد Pegasus, یک شرکت تابعه از DarkMatter یک امنیت سایبر شرکت مستقر در امارات متحده عربی است که به استخدام عوامل اطلاعاتی غربی.

از اواخر سال 2016 پلیس دوبی با همکاری Pegasus خود را به استفاده از “داده های بزرگ” نرم افزار برای ساعت های نظارت تصویری برای پیگیری هر کسی در امارات. DarkMatter استخدام سابق سازمان سیا و آژانس امنیت ملی تحلیلگران نگرانی به خصوص که امارات متحده عربی است مورد آزار و اذیت و زندانی و فعالان حقوق بشر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de